Gala FAME MMA 8 za nami. Największe emocje wzbudziło absurdalne zachowanie Marcina Najmana w walce bokserskiej, jednak równie duże emocje spowodowały wydarzenia po starciu, w których interweniował również trener „El Testosterona”.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze słowa „Don Kasjo” po FAME MMA 8. Poruszył temat Marcina Najmana i jego trenera

Damian Herczyk w rozmowie z naszym portalem opowiedział, jak cała sytuacja wyglądała z jego strony.

„Ja tam podleciałem. Widziałem, że oni już go trzymają i on w tym momencie mnie kopnął. Kopnął mnie, prawie, że dostałem w brodę, złapałem mu stopę. On chciał wytargać nogę, a że był but, została mi pod pachą i sam sobie można powiedzieć ją wykręcił. Jak złapałem, a ja jak złapałem, to już złapałem. Jakby nie było buta to pewnie by ją wyciągnął normalnie. On mnie kopnął, dlatego złapałem mu stopę, żeby już nie kopał. Wpadłem tam bardziej żeby Marcina odciągać. Ale jak stanąłem i w tym momencie dostałem buta, no to złapałem nogę i tyle.”

Cały wywiad z Damianem Herczykiem po walce możecie zobaczyć poniżej:

Nagranie z zajścia dostępne w poniższym wpisie na Twitterze. Słychać również tam, jak podczas interwencji ochrony i złapania nogi przez Damiana Herczyka, „Don Kasjo” zaczyna przeraźliwie krzyczeć z bólu.

42 KOMENTARZE

 1. :najmancoty::najmancoty::najmancoty::najmancoty:

  Ewidetnie wykręca nogę, a Kasjo drze japę z bólu. Co za kurwa łeb….

 2. Poszedł w kierunku Najman,  ale pierw kręcił nogę gościa na którym leży dwóch typów … zwykle frajerstwo najwyzszego kalibru , obyś beknal za to Herczyk.

 3. złapałem mu stopę.

  Jak złapałem, a ja jak złapałem, to już złapałem

  dlatego złapałem mu stopę

  no to złapałem nogę i tyle.

  On go złapał,on jest szalonym gangsterem!

 4. "12 lat pracuję żeby wyrobić tutaj jakiś prestiż (,,,)" to po ch.j pracujesz z takim przegrywem jak Najman i promujesz takie gale?

 5. Złapał noge i próbował się kłaść na plecy? Chujowe zachowanie, żeby nie użyć innego slowA… Mistrz i uczeń , ale to co odpierdolili jego podopieczny to mistrzostwo świata.

  Założę się że trener napewno nie wiedział jaki marcina ma plan  , ehe

 6. Nie no napiszę, frajerskie zachowanie . Polecam zobaczyć tę nagranie i patrzeć tylko na postać tego trenerka bez honoru. Bez honoru i kłamca, te tłumaczenie że szedł do Najmana biegnąc do leżącego pod ochroniarzami Kasjusza  .

  Brawo, postawa godna pochwały , TFU , tak się nawet największe PARÓWY na podwórku nie zachowywały.

 7. Wydał już oświadczenie gdzie mówi jak było.

  Dalej bez godności stara się usprawiedliwiać, że biegł uspokoić Najmana (a pobiegł prosto do Kasjujsza) i że dostał nogą PRAWIE w głowę. Miał wczoraj okazję na rehablitację w wywiadzie z Kornikiem ale tam wolał cfaniakować, że Kasjo sam sobie skręcił nogę bo pewnie myślał, że w tym zamieszaniu na wideo nie będzie dokładnie widać co się stało.

  Elo

 8. Wydał już oświadczenie gdzie mówi jak było.

  Źle sformułowałeś zdanie, wydał oświadczenie gdzie przedstawił swoją wersję 🙂 a nie jak było

 9. Przecież ten team to czyste złoto. Brakuje jeszcze Janusza Dylewskiego do kompletu.

  A właśnie wie ktoś co z Januszem?

  Z ciekawostek Michael Piszczek pruje się do Herczyka na jego Facebooku 🙂 złoto

 10. Jak złapałem, a ja jak złapałem, to już złapałem.

  Tego zdania nie powstydziłby się nawet Tomasz N. :korwinlaugh:

 11. Ja mu wierzę, ewidentnie widać, że Kasjo wykręca sobie nogę rękami Herczyka a chwilę wcześniej wchodzi nogą w nogę Najmana co dla laika mogło wydawać się kopnięciem wykonanym przez Marcina. Wcześniej też bardzo dziwna sytuacja gdy Kasjusz wciąga swoimi nogami Najmana do parteru prosto do gardy.

 12. Ja mu wierzę, ewidentnie widać, że Kasjo wykręca sobie nogę rękami Herczyka a chwilę wcześniej wchodzi nogą w nogę Najmana co dla laika mogło wydawać się kopnięciem wykonanym przez Marcina. Wcześniej też bardzo dziwna sytuacja gdy Kasjusz wciąga swoimi nogami Najmana do parteru prosto do gardy.

  Tam na 99,9% Kasjusz chciał wskoczyć w latającą gilotynę, ewentualnie latającą balachę. Jest jeszcze 0,01% szans na to, że Najman chciał obalać, ale to tylko statystyka.

 13. A właśnie wie ktoś co z Januszem?

  Z ciekawostek Michael Piszczek pruje się do Herczyka na jego Facebooku 🙂 złoto

  Podaj link Mordeczko

 14. Nigdy sie nie przyznawaj

  Złapią  cie pijanego w samochodzie mów ze nie piłeś

  Znajda ci dolary w kieszeni mów że to pożyczone spodnie

  a jak cie złąpia na zakładaniu Kasjowi dźwigni za ręke , mów że to nie twoja ręka :fjedzia:

  Nidgy sie nie przyznawaj :korwinlaugh:

 15. Nigdy sie nie przyznawaj

  Złapią  cie pijanego w samochodzie mów ze nie piłeś

  Znajda ci dolary w kieszeni mów że to pożyczone spodnie

  a jak cie złąpia na zakładaniu Kasjowi dźwigni za ręke , mów że to nie twoja ręka :fjedzia:

  Nidgy sie nie przyznawaj :korwinlaugh:

  Tak postępują młode wilki!

 16. Nigdy sie nie przyznawaj

  Złapią  cie pijanego w samochodzie mów ze nie piłeś

  Znajda ci dolary w kieszeni mów że to pożyczone spodnie

  a jak cie złąpia na zakładaniu Kasjowi dźwigni za ręke , mów że to nie twoja ręka :fjedzia:

  Nidgy sie nie przyznawaj :korwinlaugh:

  Zapomniałeś:

  -samogwałty na zlecenie i bez

  -ostre polorapsy na adiotunach

  -jebnięcie z dyni lub skrętówka

  A Herczyk jest już stary.

 17. To jest praca jak wiele innych,

  przychodzi czasem do klubu zjeb ale płaci,to się go trenuje.

  Można trenować ogórków ale przy tym wchodzić na konferencje z plastikowym kałachem jak trener Mirek a można rzucać się z łapami do kolesia trzymanego na ziemi przez trzech ochroniarzy i wykręcać mu stopę.

  Chyba widać tą subtelną różnicę.

  Widać pan Herczyk miał za dużo kontaktów z Najmanem.

  Jak się zadajesz z gównem to się trochę upierdolisz.

 18. Jebany chwycił i  trzymał jak cała armia Williama

  Ale Kasjo tam ryknął z bólu jak zarzynany lew. 😀

  oddany pies treneiro tak wjechał do klatki

  a jak wykręcił

 19. A według mnie ten Herczyk to szczwana bestia. Podszedł po cichu jak gdyby nigdy nic, pyk, nóżka wykręcona i już kolejny przeciwnik dla Kasja jest. W wywiadach też już pierdoli, że by Kasja poza ringiem zajebał itp. Najmana z Kasjem raczej już nie zestawią, bo w boksie wiadomo, co by było, a w mma Kasjo się nie zgodzi, a po tym co odjebał, to waleczka Kasja z Herczykiem w boksie przyciągnie pewnie miliony.

 20. A według mnie ten Herczyk to szczwana bestia. Podszedł po cichu jak gdyby nigdy nic, pyk, nóżka wykręcona i już kolejny przeciwnik dla Kasja jest. W wywiadach też już pierdoli, że by Kasja poza ringiem zajebał itp. Najmana z Kasjem raczej już nie zestawią, bo w boksie wiadomo, co by było, a w mma Kasjo się nie zgodzi, a po tym co odjebał, to waleczka Kasja z Herczykiem w boksie przyciągnie pewnie miliony.

  Tylko organizacja Fame przyznała oficjalnie, że trener Herczyk jest zbanowany z wszystkich ich inicjatyw oraz sprawę zgłoszą do prokuratury więc nie ma nawet najmniejszych szans na jego walkę w Fame (odpowiadam jeśli pisałeś na serio).

 21. Tylko organizacja Fame przyznała oficjalnie, że trener Herczyk jest zbanowany z wszystkich ich inicjatyw oraz sprawę zgłoszą do prokuratury więc nie ma nawet najmniejszych szans na jego walkę w Fame (odpowiadam jeśli pisałeś na serio).

  A Conor jest na emeryturze 🙂

 22. A Conor jest na emeryturze 🙂

  Moim zdaniem nawet organizacja Fame byłaby spalona gdyby zrobiła taki ruch, zważywszy na niepokoje społeczne jakie się zrobiły po tym incydencie 🙂 (i po tym co powiedziała oraz zrobiła organizacja).

 23. Moim zdaniem nawet organizacja Fame byłaby spalona gdyby zrobiła taki ruch, zważywszy na niepokoje społeczne jakie się zrobiły po tym incydencie 🙂 (i po tym co powiedziała oraz zrobiła organizacja).

  To jest logiczne, ale już dawno się nauczyłem, że logika i działania organizatorów/zawodników często nie idą w parze.

 24. Mirek jeszcze wyczynów swojego byłego ucznia i wyczynów kolegi po fachu nie skomentował?

  Skomentował. Jest za Najmanem.

 25. Poza tym z tego co mówi sam Kasjo to niestety nie, że mu tam kostkę skręcił, tylko normalnie ma pozrywane więzadła, a to jest ciężki uszczerbek na zdrowiu i często kontuzja kończąca karierę. Jakby Kasjo był jakimś sportowcem i na tym zarabiał to już w ogóle.

  Możliwe, że trener przez głupie kilka sekund niepanowania nad sobą zaprzepaścił lata swojej kariery. I to też przez Najmana  podejrzewam, bo myślę, że jak zobaczył, co jego podopieczny odjebał, to wkurw sięgnął zenitu, a potem już poszło. Ale czy komuś będzie żal? Jak się nie myśli i daje ponieść emocjom, to ponosi się konsekwencje.

 26. Skomentował. Jest za Najmanem.

  Kurwa myślałem, że to jakaś ironia, ale niestety. Mirek nie umie stanąć ponad podziałami i napiętnować kogo trzeba, bo sam nie lubi włodarza. Czyli polski światek mma jak polski światek boksu i tuziny innych polskich światków. Banda mentalnych karłów skacząca sobie do gardeł. I potem się dziwić, że jesteśmy w dupie.

  Dodatkowo okazał się hipokrytą na poziomie Najmana. Dopóki mu płacili i była zgoda, to było pięknie, a teraz nagle Fame zły, bo promuje patologię. Czy oni serio nie widzą, jakich debili z siebie robią czy im wszystko jedno jak Najmanowi? Kto tu jest kurwa patologią.

 27. Kurwa myślałem, że to jakaś ironia, ale niestety. Mirek nie umie stanąć ponad podziałami i napiętnować kogo trzeba, bo sam nie lubi włodarza. Czyli polski światek mma jak polski światek boksu i tuziny innych polskich światków. Banda mentalnych karłów skacząca sobie do gardeł. I potem się dziwić, że jesteśmy w dupie.

  Dodatkowo okazał się hipokrytą na poziomie Najmana. Dopóki mu płacili i była zgoda, to było pięknie, a teraz nagle Fame zły, bo promuje patologię. Czy oni serio nie widzą, jakich debili z siebie robią czy im wszystko jedno jak Najmanowi? Kto tu jest kurwa patologią.

  Wiesz, ja trenera Mirka naprawdę bardzo lubię, miałem okazję z nim na treningach rozmawiać wielokrotnie, ale chyba każdy kto go zna wie, że ma on pewne "braki".

 28. Kurwa myślałem, że to jakaś ironia, ale niestety. Mirek nie umie stanąć ponad podziałami i napiętnować kogo trzeba, bo sam nie lubi włodarza. Czyli polski światek mma jak polski światek boksu i tuziny innych polskich światków. Banda mentalnych karłów skacząca sobie do gardeł. I potem się dziwić, że jesteśmy w dupie.

  Dodatkowo okazał się hipokrytą na poziomie Najmana. Dopóki mu płacili i była zgoda, to było pięknie, a teraz nagle Fame zły, bo promuje patologię. Czy oni serio nie widzą, jakich debili z siebie robią czy im wszystko jedno jak Najmanowi? Kto tu jest kurwa patologią.

  Okninski jak dobrze zyl z Fejmem , to udzielał wywiadów, ze Fame to dobro które spadło z niebios i ze Rozpara zniszczy KSW I Lewego. Od wyrzucenia go po Fame 7, teraz jest tak- Fame to najwieksza patola MMA i trzyma kciuki, ze Lewy zniszczy Fame i Rozpare :korwinlaugh::mjsmile:

 29. Herczyk ruro pójdziesz pierdzieć w pasiaki za umyślne uszkodzenie ciała :waldeklaugh:

  Za co siedzisz? Za skrętowkę  Sebixa z Warsaw Shore :razz:utinlaugh:

  Fame nawet zbliżenia zrobił

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.