Najnowszy wywiad z byłym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim. Borys opowiada o tym jak wyglądały treningi w Stanach, co może wpływać na formę Joanny Jędrzejczyk i jak zapatruje się na swój rewanż z Roberto Soldicem.

16 KOMENTARZE

 1. Jeszcze nie słuchałem, ale czy pytania FANÓW o to kiedy kolejna walka, ktore zadawali Borysowi jakis czas temu, złotousty Borys tez zalicza jako hejt? Chyba tak, skoro aż sie pienił w jednym z wywiadów :facepalm:

 2. Nie pamiętam wywiadu z polskim zawodnikiem, który nie wspomina o hejterach. Co oni pojebani jacyś są?

 3. Panowie, Borys to zawodnik pogodny i wygadany. Nie róbcie z niego gbura. Facet nie narzeka na hejt, tylko odpowiada na pytania, które mu zadają. Osobiście podzielam jego zdanie i też bym komentarzy na swój temat nie czytał. Chętnie za to przeczytałbym opinie specjalistów.

 4. Panowie, Borys to zawodnik pogodny i wygadany. Nie róbcie z niego gbura. Facet nie narzeka na hejt, tylko odpowiada na pytania, które mu zadają. Osobiście podzielam jego zdanie i też bym komentarzy na swój temat nie czytał. Chętnie za to przeczytałbym opinie specjalistów.

  Przeca na cohones same specjalisty:fjedzia:

 5. Streści ktoś?

  – Na formę Joanny może wpływać to, że ma bardzo dużo zajęć poza oktagonem jak kampanie promocyjne i reklamy, a tych rzeczy nie miała trenując w Olsztynie więc może dlatego ludziom się wydaje, że gdyby tam została, nadal by osiągała sukces

  – Metody treningowe w USA nie różnią się już za bardzo od tych w Polsce. Jednak trenując w USA kilku trenerów cię obserwuje i możesz spośród pięciu trenerów stójki wybrać jednego z którym będziesz bliżej współpracować. Cokolwiek byś nie zrobił na treningu, zawsze jesteś pod okiem i każdy błąd bywa wyłapywany, jest to inny komfort trenowania

  – Ludzie komentują na YouTube, a tak naprawdę komentują jedynie 10 minut jakie człowiek poświęcił na wywiad. Nie są to ludzie z którymi się przebywa na co dzień, więc ich zdanie nie jest ważne bo każdy może być zły, smutny, wkurwiony przez jakiś czas, a później powraca do normalnego nastroju, którego ci komentujący ani nie znają, ani nie widzą. Czytanie więc komentarzy na swój temat mija się z celem i jest zbędne.

  – Borys wróci do walk już w grudniu i chce pokazać dawnego Borysa, który jednak nigdzie nie odszedł.

 6. Jeśli w Gliwicach wszystko  pójdzie dobrze i Borys ogarnie tego Souto , to w pierwszej walce w 2019 r zobaczył bym jak krzyżuje rękawice z Dricusem .

  Propsy za fajny wywiad , zresztą w przypadku @Unscarred  to już praktycznie normalka.

  :cmgkeepgoing:

 7. Szkoda, że nie padlo pytanie czy zawirowania odnośnie grudniowej walki, o których wspomina Borys, miały związek z Aslambekiem. Konfrontacja z zawodnikiem z którym Mańkowski walczył już dwukrotnie, rowniez byłym mistrzem, zdecydowanie bardziej niz walka z kolejnym Brazylijczykiem o którym niewiele wiadomo, odpowiedzialaby na pytanie czy "powrót dawnego Borysa" jest jeszcze możliwy.

 8. Nie wiedzialem ze marzeniem zawodnika jest trenowanie ze swiatowa czolowka/fighterami na ktorych sie wzorowal. Myslalem ze walka w najlepszej organizacji( obojetnie jaka by to byla) z takimi zawodnikami a nie jakies kulanki na macie…

 9. Oglądałem vlogi Borysa i super sympatycznie to wyszło. Na jego miejscu stoczyłbym superfighta z Popkiem, albo rewanż z Mamedem, skosił hajs i zabrał rodzinę na Florydę.

  Albo Raja i Gamera :rutekajak:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.