Informacja od producenta:

MMA KLATKI to firma, która od lat czynnie uczestniczy w rozwoju polskiego MMA, co potwierdza dotychczasowa współpraca z wieloma klubami i organizacjami. Do tej pory z naszych usług skorzystali m.in. Ankos MMA, Mighty Bulls Gdynia, Czerwony Smok Poznań, S4 Fight Klub, Pretorium Poznań. Nasze klatki sprawdziły się się na galach Gladiator Arena, Slugfest, Memoriał Pawła Kamińskiego, SuperLiga MSW i wielu innych.

Chcemy przedstawić Wam opis właśnie tego, czym się zajmujemy się na co dzień. Dzięki naszym produktom możecie oglądać, a potem wspominać wiele znakomitych pojedynków, a zawodnicy ze spokojem mogą skupiać się na walce, bo wiedzą, że nasze klatki są niezawodne!

MMA Klatki osiągnęło w tak szybkim tempie solidne miejsce na polskim rynku MMA, ponieważ ludzie, którzy pracują w naszej firmie, z pasją podchodzą do każdego kolejnego zlecenia.

Wieloletnie doświadczenia każdego członka zespołu zapewnia dbałość o szczegóły i nieustanny rozwój. W skład ekipy tworzącej naszą firmę wchodzą zawodnicy polskich i zagranicznych organizacji. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy pasja i zamiłowanie do MMA oraz znajomość tego świata zarówno z zewnątrz, jak i z wewnątrz.

Dzięki naszemu doświadczeniu z mat i klubów z całej polski, wiemy, jak ważne jest to, by mieć możliwość przygotowywania się do walki w klatkach, które nie odbiegają standardem od tych spotykanych na najlepszych galach MMA na świecie. Tylko w ten sposób można w stu procentach zrozumieć wszystkie aspekty starcia w otoczonej siatką arenie zmagań. Dlatego zachęcamy do montażu klatek w waszych salach treningowych.

MMA Klatki zajmuje się produkcją całych, zwymiarowanych pod waszą salę treningową klatek, ale również pojedynczych elementów, takich jak przęsła. Odpowiednio obite klatki w różnych konfiguracjach z podestem lub bez – gwarantują wiele form zastosowań m.in.: organizację własnych gal w formule MMA.

Materiały, których używamy do produkcji są najwyżej jakości: wytrzymała siatka, mata antypoślizgowa z CODURA. Lekka i prosta w montażu konstrukcja spełnia wszystkie wymogi. Przy zamknięciu zlecenia otrzymujecie prostą instrukcję obsługi i gwarancję jakości.

Z większością naszych produktów możecie się zapoznać na: https://pl-pl.facebook.com/MMAKLATKI.

www.mmaklatki.com.pl

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.