Redakcja

Mail redakcyjny:  redakcja@mmarocks.pl


Tomasz Nowosielski


Funkcja: Założyciel portalu, administrator, newsman
E-mail: defthomas@mmarocks.pl


Jakub Bijan
sdasw
Funkcja: Współwłaściciel portalu, redaktor naczelny, publicysta
E-mail: jakub.bijan@mmarocks.pl


Piotr Torzewski

Funkcja: Współwłaściciel portalu, administrator
E-mail: dzihados@mmarocks.pl


Tomasz Chmura
pu3fzfebw
Funkcja: Administrator Cohones, zast. red. nacz.
E-mail: tomasz.chmura@mmarocks.pl


Tomasz Marciniak

Funkcja: Prowadzący Szklane Szczęki
E-mail: TiDzej@mmarocks.pl


Piotr Pędziszewski

Funkcja: Prowadzący Grupę Początkującą
E-mail: piotr.pedziszewski@mmarocks.pl


Karol Dąbrowski

Funkcja: Newsman
E-mail: tjo@mmarocks.pl


Piotr Dejneko
w8xo5sno
Funkcja: Producent wideo, montażysta
E-mail: piotr.dejneko@mmarocks.pl


Krzysztof Skrzypek
w8xo5sno
Funkcja: Reporter, newsman
E-mail: krzysztof.skrzypek@mmarocks.pl


Robert Górski

Funkcja: Producent wideo, montażysta
E-mail: rob@mmarocks.pl


Mateusz Smoter
ddddddddd

Funkcja: Reporter
E-mail: mateusz.smoter@mmarocks.pl


Marcin Jabłoński
ddw
Funkcja: Newsman
E-mail: marcin.jablonski@mmarocks.pl


Jacek Łosak
oludw
Funkcja: Newsman
E-mail: jacek.losak@mmarocks.pl


Mariusz Hewelt
oludwxc
Funkcja: Newsman
E-mail: mariusz.hewelt@mmarocks.pl

Redaktorzy Honorowi

Wojsław Rysiewski

Redaktor naczelny MMARocks w latach 2012-2014, obecnie pracownik KSW


Paweł Kowalik
fx4iwdwldfs
Były reporter MMARocks, dziś menadżer, właściciel grupy MMA Cartel


Łukasz Bosacki
swwe
Ex-newsman MMARocks, w chwili obecnej sędzia i organizator cyklu gal Slugfest

 

Współpracownicy

 

Michał Biel
Fotoreporter

Szymon Szulc
Montażysta

Paweł Najmowicz
Fotoreporter

Moderacja forum COHONES

Grzechu