Udało nam się nieoficjalnie dotrzeć do bardzo intrygującej informacji. Według naszej wiedzy, polska organizacja Fight Exclusive Night pracuje nad zestawieniem głośnego „freak fightu”. Na jednej z najbliższych gal FEN miałoby się ze sobą zmierzyć dwóch raperów: „Arab” i „Ruby” z „Ganja Mafia”. Zestawienie jest bliskie finalizacji, ale nie dopięto jeszcze wszystkich formalności.

Arab, czyli Gabriel Al-Sulwi, jak czytamy na hhpl.wikia.com – urodził się 5 lutego 1993 roku i pochodzi z Rzeszowa. Został odkryty w programie ŻYWYRAP!, ze względu na swój specyficzny styl szybko podbił serca publiczności, a jego utwory „30” oraz „upadłem” stały się hitami Internetu. Po programie miał wydać płytę pt. „The Rolling Joints”, jednak ostatecznie wycofał się z tego planu. Jego styl bycia albo przypada do gustu, albo całkowicie odrzuca. Aktualnie na koncie ma 3 wydane płyty: Na fejmieRabusie Bitów x Guli, oraz najnowsza – AH!.

„Ruby”, czyli Bartłomiej Brzeziński, jest reprezentantem ekipy „Ganja Mafia”, która powstała w 2009 roku. Sylwetkę tego rapera można poznać bliżej w poniższym wywiadzie:

75 KOMENTARZE

 1. W sumie niech się bijo. Skoro są chętni, żeby to oglądać… "Chcącemu nie dzieje się krzywda."

 2. Przecież oni nie są znani, jeżeli chodzi o popularność to jacyś 4 ligowi raperzy, to jaki jest tego sens?

  Jaka organizacja, tacy raperzy 😆

 3. Mogę umierać. Jestem spełniony.

  Jeśli Majłoter vs Krul to freak, to jak nazwać to?

  Arab przyzwoity grappler (do MMA szykował się od dawna), jeździ po różnych miastach z koncertami, a przy okazji wpada posparować w lokalnych klubach. Nie jest totalnym świeżakiem. Tego drugiego nie znam.

 4. Albo kula vs Omen

  SPOILER
  pozdro dla kumatych:goldi:

  To już cztery lata. Teraz musi być przeskurwielem.

 5. Głośny freak fight? Freak fight owszem, ale głośny? 99% widzów FEN nie ma bladego pojęcia kim są ci ludzie, ludzie słuchający ambitniejszego rapu również. Jeśli to ma być głośny freak fight to już chyba karzeł walczący z babą z brodą byłby większym hitem…

 6. Cierpliwie czekam, aż ktoś sięgnie po polityków. Może poziom będzie równie słaby, ale za to trash talk najwyższej próby gwarantowany.

 7. To już cztery lata. Teraz musi być przeskurwielem.

  Sądząc po jego wyrazie twarzy byłem przekonany, gdy wyciągnął tabsy z kretą, że będzie się nimi nacierał, żeby mu w mięśnie poszło…

 8. I co z tego, że Arab trenuje bjj?:travolta:Jest raperem, czy fajterem? To, że się kula "po godzinach" nie sprawia, że ta walka jest mniejszym freakiem:cryme:. To, że Tomasz Karolak jeździ na rowerze sprawi, że będzie wyglądał legitnie na Tour de Pologne? Ja rozumiem, że niektórzy z was może trenują z Arabem, że "spoko morda", ale niech ktoś mi napisze, że to nie freak fight, to chyba wjadę mu na chatę i zasadzę kopa w dupe.

 9. Arab to nie pierwszy lepszy typek z osiedla. Rapy też robi dobre

  Przecież to jest zaledwie o jeden lvl wyżej niż waszka g. Polski syf. Na pierwszej moleście już były lepsze rymy, lepszy flow i lepsza realizacja wokalu.

 10. Ta walka nie przyciągnie tłumów przed tv ani na halę… to ma być ten wielki freak czy prezes ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie? 😎

 11. Freak fight dwóch nołnejmów jest zaprzeczeniem idei freak fighta. Takie rzeczy robione są dla pieniędzy i popularności a tu jest dwóch gości którzy nawet w swoim środowisku nie są specjalnie popularni. Bez sensu. Podejrzewam że jedna noga Trybsona jest więcej warta medialnie.

 12. Na początku miał walczyć 50 cent, pewne info:

  PS. A może zrobić rap bitwę, za każde przegrany rym dostajesz gonga. Rapuje się coraz ciężej i tak do nokautu !!!!

 13. Cale to mma sie mocno chujowe robi. Rzygam juz tymi aktorami, celebrytami, kulturystami, raperami. Idzcie sobie poskakac o tyczce jak was do sportu ciagnie.

 14. Przecież to jest zaledwie o jeden lvl wyżej niż waszka g. Polski syf. Na pierwszej moleście już były lepsze rymy, lepszy flow i lepsza realizacja wokalu.

  Fakt, to jest taki najniższy poziom rapu i nawet Tede z ostatnimi rzeczami gościa wciąga nosem. No ale to jak słyszę taki rap dla sebów, a prezes pewnie myśli że tym seby zainteresuje swoją organizacją.

 15. Ogolnie tamten walek wyzej jest nagrywany przez niejarajacego Araba. Ale jak dymil to utwory '30' czy 'kumple' zrobil dojebane.

  Wy to tez niektorzy lykacie jak pelikany, media okresla to mianem freak fightu i juz wszyscy hejca. Ty se normalnie trenuje, ma wczutke, robi przy tym rapy i jest troche znany tu i tam. To co? To jak juz robi rap to nie moze zawalczyc? Nie lykajcie wszystkich naglowkow jakies wam media serwuja. Rusz glową

 16. Tyle lat fascynowania sie tym sportem oraz trenowania  to tak naprwade powoli juz mnie te nasze mma wkurwia  psychicznie  jak nie degenerat popek to jakis kurwa owiecimski,teraz jakies raperzyny,trybsony,silacze

 17. Jest to Freak, tyle że jak o Arabie ktoś jeszcze słyszał, tak Ruby bez GM nie istniał i nie istnieje, szczerze mówiąc Słucham tylko takiej muzyki, a zastanawiałem się kim jest ten gościu zanim przeczytałem że członek ekipy GM. Ratuje mnie to że nie słucham GM już ale…. Liczyłem na znacznie ciekawszego Freak fighta. W sumie jaki to Freak. Walka 2 debiutantów. Freakiem byłoby to gdyby Arab walczył z Dawidem Ozdobą bo jeden i drugi gdzieś tam znani, tak jak napisałem, odbieram to jako walkę 2 debiutantów. I w sumie ciekawe, zobaczymy na co stać raperów co czasami nawijają o treningach 😉

 18. Odnośnie Araba to mogę powiedzieć,  że go ciężko jako freaka utożsamiać. Odkąd przestał jarać, zajął się sportowym trybem życia i ostro trenuje bjj, nawet nie jestem zaskoczony, że będzie miał walkę w mma.

 19. Była kiedyś taka gierka na plejacza: Def Jam. Prezes Jóźwiak jak widać wykupił licencję i robi przymiarki pod jakiś gruby tournament osadzony w realiach polskiej rapgry.

 20. Była kiedyś taka gierka na plejacza: Def Jam. Prezes Jóźwiak jak widać wykupił licencję i robi przymiarki pod jakiś gruby tournament osadzony w realiach polskiej rapgry.

  Tede vs Onar

  PEJA VS ELDO

  Sokół vs Jędker

  Włodi vs Edzio (freestyle)

  Boski Roman vs Oskar pam pam

  Tadek z firmy vs Kali

  Tps vs kękę

  Murzyn zdr vs Waldemar Kasta

  Co Pan na to Panie Jóźwiak? Procent od pomysłu się należy + jedna gaża Wojka za mój wspaniały Matchmaking

 21. Tede vs Onar

  PEJA VS ELDO

  Sokół vs Jędker

  Włodi vs Edzio (freestyle)

  Boski Roman vs Oskar pam pam

  Tadek z firmy vs Kali

  Tps vs kękę

  Murzyn zdr vs Waldemar Kasta

  Co Pan na to Panie Jóźwiak? Procent od pomysłu się należy + jedna gaża Wojka za mój wspaniały Matchmaking

  Sokół z Jędkerem już są pogodzeni, więc raczej odpada. Reszta git 😆

 22. Tede vs Onar

  PEJA VS ELDO

  Sokół vs Jędker

  Włodi vs Edzio (freestyle)

  Boski Roman vs Oskar pam pam

  Tadek z firmy vs Kali

  Tps vs kękę

  Murzyn zdr vs Waldemar Kasta

  Co Pan na to Panie Jóźwiak? Procent od pomysłu się należy + jedna gaża Wojka za mój wspaniały Matchmaking

  ja bym jeszcze dorzucił Pakola z Bonusem :corn:

 23. Arab to akurat jest dosyć znany ale ten drugi już na pewno nie.

  Lepiej by było po prostu zrobić walke Araba z normalnym jakimś innym początkującym zawodnikiem.

 24. Tede vs Onar

  PEJA VS ELDO

  Sokół vs Jędker

  Włodi vs Edzio (freestyle)

  Boski Roman vs Oskar pam pam

  Tadek z firmy vs Kali

  Tps vs kękę

  Murzyn zdr vs Waldemar Kasta

  Co Pan na to Panie Jóźwiak? Procent od pomysłu się należy + jedna gaża Wojka za mój wspaniały Matchmaking

  poważnie są tacy "raperzy"? Peja mi coś mówi, a reszta to sama sobie wybrała takie zabawne ksywki? "kękę" "pam pam" :rofl: nie mogę

 25. poważnie są tacy "raperzy"? Peja mi coś mówi, a reszta to sama sobie wybrała takie zabawne ksywki? "kękę" "pam pam" :rofl: nie mogę

  Tak, jest jeszcze więcej jakieś bedoesy kuebonafidy i te inne kłaki 😀

  Właśnie i Bonusie Rpk zapomniałem. W walce wieczoru Bonus Rpk vs 50 cent. Żeby Janusza wiedzieli komu kibicować

 26. Nie znam dziadów, ale jeśli federacja prezesa Jóźwiaka ma na tym skorzystać to niech się biją, dla beki się obejrzy :lol:.

 27. Ten Arab, to jest ten co jeździ po klubach i jakieś materiały kręci ?

  Ten sam. I w tym miejscu należy się chyba jakieś sprostowanie bo każdy przez nietrafiony tytuł jedzie po Arabie a facet kilka lat temu odstawił wszelkie używki i od bardzo długiego czasu trenuje pod mma a jego przygoda z bjj zaczęła się jeszcze wcześniej. Jeździ po dobrych polskich klubach i kręci różne materiały ja nie wiem skąd Wam się wzięło że Arab jest freakiem i do tego jakimś głośnym

 28. Cale to mma sie mocno chujowe robi. Rzygam juz tymi aktorami, celebrytami, kulturystami, raperami. Idzcie sobie poskakac o tyczce jak was do sportu ciagnie.

  Na gumie niech poskaczą kutafony :lol:.

 29. Kurwa  mogli by tego Araba chociaż z Bonusem BGC zestawić. Nawet można by to fajnie promować – Bitwa o honor prawdziwego rapu. A Bonusowi 2 razy powtarzać nie trzeba.

 30. To jest bardzo niepokojący kierunek bo jak na przykład taka cipa jak Wojewódzki zechce walczyć z Małyszem to w naszym kraju ustanowią taki rekord PPV że organizatorzy gal będą tylko o takich freekach marzyli a prawdziwi zawodnicy będą dostawali ochłapy

 31. niech ktoś mi napisze, że to nie freak fight, to chyba wjadę mu na chatę i zasadzę kopa w dupe.

  Możesz liczyć na moje wsparcie w tej kwestii przyjacielu.

 32. Możesz liczyć na moje wsparcie w tej kwestii przyjacielu.

  Różal też zgłasza gotowość, to jest już nas trzech:bleed:.

 33. Odnośnie Araba to mogę powiedzieć,  że go ciężko jako freaka utożsamiać. Odkąd przestał jarać, zajął się sportowym trybem życia i ostro trenuje bjj, nawet nie jestem zaskoczony, że będzie miał walkę w mma.

  @Szady  @Grzechu wystarczyło napisać ze frajer z bogatego domu pozujący na chłopaka z blokowiska będzie się bił w MMA…

 34. Obaj coś tam trenują więc nie jest to kolejna walka ozdoby z koksem.  Gruby już trochę trenuje w Silesian Cage Club i ma za sobą parę walk amatorskich..