Nie samym KSW i UFC żyje świat MMA w naszym kraju. Wczoraj reprezentant Ankos MMA, Daniel Skibiński, wywalczył drugie miejsce na Mistrzostwach Świata w Grapplingu. Jak na swoich social mediach poinformował jego kolega i mistrz KSW, Mateusz Gamrot, „Skiba” mierzył się z konkurentami w innej niż na co dzień kategorii wagowej. Tytuł wicemistrza wywalczył w dywizji 92 kg, kiedy to na co dzień toczy boje w 77 kg. Zawody odbywały się w Baku w Azerbejdżanie.

Warto dodać również, że na tych samych mistrzostwach brązowy medal wywalczył trener wielu warszawskich zawodników MMA – Kamil Umiński. Ten mierzył się z rywalami w limicie do 100 kg.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.