Trzy walki dodane do styczniowej gali UFC w Phoenix

2

erik_koch

Organizacja ogłosiła kolejne trzy pojedynki, które dodane zostały do rozpiski gali UFC w Phoenix. Przypomnijmy, że swoją trzecią szansę na występ w federacji dostanie Damian Grabowski.

15 stycznia w oktagonie zmierzą się ze sobą powracający do UFC Ben Saunders i Court McGee, Erick Koch i Tony Martin oraz Jordan Rinaldi i Devil Powell.

Saunders otrzyma kolejną okazję do występu w UFC po tym jak jedynie w 17 sekund zdołał poddać Jacoba Volkmanna. Pierwotnie Ben miał dobry bilans w organizacji, 3-1, jednakże odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu. Teraz w powrocie zawalczy ze zwycięzcą TUF 11, Courtem McGee, który od czasu przejścia do kategorii półśredniej osiągnął bilans 4-2. W ostatniej walce pokonał on Dominique Steele’a.

Erick Koch powróci po wygranej w maju nad Shanem Campbellem. Jego przeciwnik, Tony Martin ostatni raz w oktagonie wystąpił w styczniu tego roku.

 

____________
Wszystkie walki karty głównej UFC, największej organizacji MMA na świecie – oglądaj na żywo tylko na antenie Extreme Sports Channel.
MMAStore-at-MMARocks_MMA02

2 KOMENTARZE

  1. Słodki Jezu, jaka chujowa karta jak do tej pory, to mnie przerasta. Dobrze, że jest Grabowicz, może uratuje galę.

  2. Słodki Jezu, jaka chujowa karta jak do tej pory, to mnie przerasta. Dobrze, że jest Grabowicz, może uratuje galę.

    Osłodzi galę pięknym KO.