Wyniki siódmej Ligii Shooto, która odbyła się w ubiegłą sobotę w Sochaczewie poniżej.
Nadesłał Paweł Ziółkowski
Najlepszy zawodnik – Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk)
Grappling:
-70 kg
1. Piotr Olszynka (Silesian Cage Club Katowice)
2. Grzegorz Krupiński (Mighty Bulls Gdynia)
3. Andrzej Pańczyk (Akademia Sarmatia Gdańsk)
-76 kg
1. Mariusz Pioskowik (Silesian Cage Club Katowice)
2. Paweł Hać (Top Team Szczecin)
3. Andrzej Modżejewski (Silesian Cage Club Katowice)
-83 kg
1. Marek Zawora (Akademia Sarmatia Gdańsk)
2. Adam Sitnik (Akademia Sarmatia Gdańsk)
3. Arkadiusz Szofer (Alliance)
+83 kg
1. Robert Radomski (Silesian Cage Club Katowice)
2. Mateusz Teodorczyk (Silesian Cage Club Katowice)
3. Maksymilian Panda
MMA klasa C junior (turniej)
-60 kg
1. Filip Szustecki (Dragon Sochaczew)
2. Jakub Gajewski (Radomski Klub Taekwondo)
3. Patryk Skwirus (Gracie Barra Łódź)
-65 kg
1. Adam Zawadzki (Radomski Klub Taekwondo)
2. Przemysław Poteralski (MMA Szczecinek)
3. Dawid Żywica (Top Team Szczecin)
-70 kg
1. Bartłomiej Kopera (United Gym Aleksandrów Łódzki)
2. Grzegorz Bąbka (Gracie Barra Łódź)
3. Paweł Kujawa (Lutadores Opole)
-76 kg
1. Tomasz Stefaniak (Dragon Sochaczew)
2. Karol Janik (Akademia Sarmatia Gdańsk)
3. Robert Piotrowski (Akademia Walki Warszawa)
– 83 kg
1. Mateusz Cichocki (Akademia Sarmatia)
2. Tomasz Gorczyca (Gracie Barra Łódź)
3. Wojciech Mikołajczyk (Gracie Barra Łódź)
+83 kg
1. Szymon Woźnicki (Top Team Szczecin)
2. Robert Balicki (Boi Team Wrocław)
3. Grzegorz Ciepliński (Dragon Sochaczew)
MMA klasa C (turniej)
-60 kg
1. Michał Kalicki (MMA Devil Poznań)
2. Krzysztof Chabiera (Ronin Piaseczno)
-65 kg
1. Adam Ugorski (Copacabana Konin)
2. Karol Korycki (Radomski Klub Taekwondo)
3. Michał Babirecki (Berserkers Team Szczecin)
-70 kg
1. Emil Białczak (Radomski Klub Taekwondo)
2. Maciej Fijałkowski (Radomski Klub Taekwondo)
3. Mateusz Tszan (MMA Devil Poznań)
-76 kg
1. Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk)
2. Rafał Nowosielski (Gracie Barra Łódź)
3. Łukasz Srebnicki (Grappling Kraków)
-83 kg
1. Salim Touahri (Grappling Kraków )
2. Krzysztof Jotko (Okniński MMA Warszawa)
3. Maciej Bukiewicz (Alliance Poznań)
-91 kg
1. Jan Ślażyński (Radomski Klub Taekwondo)
2. Tomasz Kuźniarek (Gracie Barra Łódź)
3. Marcin Naróżdżka (Okniński MMA Warszawa)
-100 kg
1. Rafał Domalewski (Lutadores Opole)
2. Krzysztof Kasza (Grappling Kraków)
3. Piotr Rybacki (MMA Devil Poznań)
+100 kg
1. Hubert Lech (Spartakus Rzeszów)
2. Adam Kozłowski (Radomski Klub Taekwondo)
3. Szymon Bajor (Spartakus Rzeszów)
MMA klasa B (pojedyńcze walki – jako pierwszy podany zwycięzca)
-65 kg
Sławomir Kołtunowicz (Radomski Klub Taekwondo) – Mateusz Juszczak (Strefa Walki Konin)
Maciej Skrabek (MMA Tczew) – Piotr Małek (Strefa Walki Konin)
-70 kg
Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwondo) – Piotr Kurowski (Okniński MMA Warszawa)
Marek Sikora (Lutadores Opole) – Przemysław Głowacki (Copacabana Warszawa)
-76 kg
Michał Elsner (Radomski Klub Taekwondo) – Adam Golonkiewicz (Lutadores Opole)
-91 kg
Adam Tomaszewski (Copacabana Warszawa) – Olgierd Furyk (MightyBulls Gdynia)
Kamil Szymuszowski (Gracie Barra Zgierz) – Tomasz Chajdacki (Copacabana Warszawa)
-100 kg
Sebastian Hercuń (Radomski Klub Taekwondo) – Mariusz Kejda (Copacabana)
Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwondo) – Michał Włodarek (MMA Devil Poznań)
PS. Najlepszy zawodnik – Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk)
Od lewej: Mateusz Cichocki (1m. -83 kg, MMA klasa C junior), Adam Sitnik (2m. -83 kg, grappling), Marek Zawora (1m. -83 kg, grappling), Tomek Unger (1m. -76 kg, MMA klasa C; najlepszy zawodnik VII edycji Polskiej Ligi Shooto), Andrzej Pańczyk (3m. -70 kg, grappling), Karol Janik (3m. -76 kg, MMA klasa C junior), Jarek Koszko (sędzia).
Boruta twój podopieczny Janik na 2, Rober Piotrowski (Akademia Walki Warszawa) na 3 😉
Po ilu zwycięstwach w klasie C przechodzi się do B?
pozdrawiam wszystkich zawodnikow radomskiego klubu teakwondo swietny wystep. Radom rządzi.
Wesoly po 3 🙂
wesoly zdaje sie ze po 5 walkach z czego 3 musisz miec wygrane
pozdrawiam
Ku… Wychodzi na to, że w juniorach -76 Robert Piotrowski (Akademia Walki Warszawa)
był trzeci, a nasz Karol drugi. Nieporozumienie wzięło sie stąd, ze chłopacy przez telefon (leże w domu po operacji kolana) podali mi, że trzeci, a potem przez tydzień nikt się nie kapnął, że na stronie i forach wisi błąd.
Poprawione wyniki tu:
http://forum.fight-club.pl/topics16/shooto-vt3203.htm#41467
Do klasy B mozna przejść po stoczeniu 5 walk, z tego co najmniej trzech zwycięskich w C.
Z tym, że osobiście radzę się nie śpieszyć. C z racji formuły rurniejowej daje więcej doświadczenia.
Dodajac swoje trzy grosze do slow boruty to jesli mnie pamiec nie myli w klasie C nie ma uderzen w parterze a w B juz sa.