Pro Fight 7

Data: 28 lipca 2012
Miejsce: Stadion Miejski, Barlinek, Polska
Transmisja:

Walka wieczoru:

77 kg.: Łukasz Chlewicki (8-2) vs. Gustavo Picone (13-4)

Główna karta:

93 kg.: Marcin Zontek (12-7) vs. Malik Merad (11-9)
Open.: Michał Włodarek (4-0) vs. Arunas Vilius (2-2-1)
84 kg.: Krzysztof Jotko (10-0) vs. Vincent del Guerra (17-7)
66 kg.: Mariusz Abramiuk (6-2) vs. Sergei Grecicho (13-5-1)
93 kg.: Karol Celiński (9-4) vs. Ilja Skondric (9-8)
77 kg.: Jordan Błoch (7-5) vs. Jevgeniy Mahteenko (7-5)

Pozostałe:

Open.: Krystian Kopytowski (2-0) vs. Michał Andryszak (3-1)
93 kg.: Michał Gutowski (3-2) vs. Marcin Elsner (8-4)
70 kg.: Mateusz Gamrot (2-0) vs. Adrian Zieliński (6-2)
84 kg.: Jarosław Krzysztofiak (0-0) vs. Michał Tucholski (0-1)

74 KOMENTARZE

 1. Ale dojebali z tym Pride’owskim piorunem :D. Placzemy ze Japonia zdechła a u siebie mamy Polski pride i ufc 😀

 2. Faktycznie, piorun chyba ma symbolizować soccer kicki i stompy 😛 Strus nie mial czasem tez tu wystepowac?

 3. Nazwiska jakie tu się znajdują,są prawie na miarę MMAA. Bez wątpienia, Pro Fight jest trzecią siła w Polsce i bardzo im kibicuje. Oby doszło do transmisji i trafili do szerszej publiki,bo jak narazie, to mam wrażenie,że bardzo dużo inwestują i ryzykują. 

 4. ciekawi mnie z kim zawalczy Michał Włodarek, kiedyś uważałem go za bardzo obiecującego ciężkiego na polskim rynku lecz ma bardzo długą przerwę w walkach, oby częściej walczył

 5. Ja się cały czas obawiam, czy transmisja w większej telewizji dojdzie kiedykolwiek do skutku. Łokcie, stompy, soccer kicki…

 6. Pytanie mam do bardziej znających się na temacie , jak nazywa się ten zawodnik z plakatu na samej górze z lewej strony ???

 7. Na gali powinni jeszcze wystąpić: DANIEL OMIELAŃCZUK, ROBERT JOCZ i SEBASTIAN GRABAREK

 8. Mateusz Gamrot (2-0) zmierzy się z Adrianem Zielińskim (6-2), a Michał Gutowski zawalczy, ale nie z Celińskim, w walce otwarcia zawalczy Jarosław Krysztofiak. Tak jest napisane w fightcardzie na stronie Pro Fight

 9. Coś wiadomo na temat walki wieczoru z kim rozmawiają kto jest z kręgu zainteresowań włodarzy Pro Fight?

 10. Na jednym z konkurencyjnych portali MMA pisza ze w walce wieczoru na pro fight 7 ma wystapic Marcin Zontek z jakims francuzem Malikiem Meradem, jesli to prawda to zajebista sprawa.

 11. Kolejny przykład, jak wiele w tym sporcie znaczy nazwisko – Zontek ma być w walce wieczoru, a zawodnik, który w ostatnim czasie go pokonał, i to "prawie" dwukrotnie (Andryszak – wiem, wiem że w Open) zawalczy… w undercardzie.

 12. Podany full undercard http://pro-fight-mma.pl/?p=5217

  UNDERCARD:
  Open..: Krystian Kopytowski (2-0) vs. Michał Andryszak (3-1-1)
  93 kg.: Marcin Elsner (8-4) vs Michał Gutowski (3-2-1)
  70 kg.: Mateusz Gamrot (2-0) vs Adrian Zieliński (6-2)
  84 kg.: Jarosław Krysztofiak (0-0) vs. Michał Tucholski (0-1)

 13. Grecicho potwierdzony

  Starcie czołowych zawodników wagi piórkowej w Europie to kolejny pojedynke na gali Pro Fight 7 a zmierzą się w nim Mariusz Abramiuk (6-2) z Sergeyem Grecicho (13-5, 1 NC) z Litwy.

 14. Krzysztof Jotko widzę zmienił wagę. Myślę żeby mu mogli dać Adama zająca na początek 🙂
  Wiadomo coś o transmisji? czy będzie czy nie.

 15. Niestety na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy pozytywnej odpowiedzi odnośnie transmisji. Jedynie Orange Sport i Canal+ Sport będą obecni na gali. Co wiąże się z retransmisją i reportażem z gali.

   

   

 16. Na żywo galę PRO FIGHT 7 będzie można zobaczyć tylko w Barlinku, przypominamy 28 lipca na Stadionie Miejskim. Start gali o 20:00, a bilety do kupienia na http://www.biletin.pl.

  Zapraszamy!

 17. A długo będziemy musieli czekać na upload walk? ;] wolałbym nie poznawać wyników przed obejrzeniem:)

 18. Z uploadem jest tak, że musimy czekać na retransmisję w Canal+Sport. Wtedy bowiem po pierwszej emisji dostajemy materiał wraz z komentarzem. Więc opcja, że taki materiał całościowy pojawi się następnego dnia niestety nie wchodzi w grę. Niestety.

  Jakieś predyspozycje co do osoby komentującej galę PRO FIGHT 7? Kandydatury również mile widziane.

 19. Marchewa i Alf, czyli duet, ktory komentowal pierwsza edycje MMA Attack.

  Kulak srednio sie sprawdza w roli komentatora, Juras i Janisz wspolpracuja jedynie z Polsatem.

  W miare niezle wypadl tez duet, ktory komentowal Fight Cup The Battle of Warsaw. http://youtu.be/VqGbSdtvpH8

 20. A, faktycznie. Cale szczescie.

  Kto komentowal gale w Koszalinie, na ktorej Nastula walczyl? Albert Sosnowski?

 21. Galę powinni komentować: Maciej „Alf” Glabus i Robert Małolepszy, bo to jedyni komentatorzy poza duetem Janisz & Jurkowski, którzy fajnie komentują

 22. Coś słabo im sprzedaż idzie chyba. przy każdy zapytaniu na FB namawiają do kupna biletów, a teraz promocja,że za 10 zł już można wejść na gale.

 23. Dokładnie… 50% przecenili wszystkie bilety… Jak patrzę na stronę gdzie się zamawia bilety, to widać, że max. 10 wejściówek zostało zakupionych. Myślę, że "pierwsza gala MMA w Polsce na stadionie" zostanie odwołana i następną zrobią w mieście, o którym każdy będzie wiedział bez wpisywania w google.

 24. Osoba, która kupiła bilet, którego cena została obniżona o 50% ma prawo do otrzymania dodatkowego biletu na ten sam Sektor. Dodatkowy bilet może otrzymać na podstawie zakupionego biletu w dniu gali w miejscu oznaczonym jako „kasa do sprzedaży biletów” mieszczącym się na Stadionie Miejskim w Barlinku.

  http://pro-fight-mma.pl/?p=5436

  PF

 25. Liczymy na to że obniżenie ceny zachęci większą ilość kibiców, zainteresowanych osób do kupienia biletu na galę.

  Nie planujemy aby podtytył gali brzmiał "Najbardziej kameralna gala MMA na świecie!" 😉

 26. Nie no tak zgaduję skoro można bilet podwoić. Skoro byłby komplet to raczej to w gra by nie wchodziło, chyba że stojące miejsca…

 27. Miałem być na tej gali, ale z przyczyn niezależnych ode mnie niestety mnie nie będzie. 🙁

 28. Miło by było, gdyby PF wyrósł na następce MMA Attack. Oczywiście poza tą aferą z praniem kasy.

 29. To kurwa kupujcie bilety! Żeby nie było, że sam ta na stadionie bede! 

  Btw. Jak się kupuje bilety, to suuabe jest,że nie widać ile zostało wolnych miejsc. Praktycznie ciągle widać, jakby nikt nic nie kupił

 30. Bardzo chętnie, ale transport do Szczecina mnie wyniesie z 2. końca Polski ze 2 razy tyle co cena biletu.

  Mimo wszystko chętnie się kiedyś skoczę, jak będą kolejne gale bliżej mnie.
  Chciałbym zobaczyć łokcie, stompy i soccery w polskim MMA na żywo.

 31. Szczecin melduje się w 28go w Barlinku. Grillowy dzionek nad barlineckim jeziorem a o 20:00 Abramiuk, Gutowski (POGOŃ !) i cała reszta. Wielkie oczekiwania co do poziomu i możliwości wykorzystania dodatkowych technik. Żeby tylko nie lało bo h**j mnie strzeli. Jak dla mnie po Iron Fist’ie, 2gi tak zaje***ty event MMA w Zach-Pomorskim.

  PS
  jedyne numerowane miejsca to stoliki przy ringu i 2 następne rzędy krzesełek. tylko to można przez biletin sprawdzić czy dostępne…ktoś coś pytał więc pisze co wiem…

 32. Trzymam mocno kciuki za Pro Fight. Jeśli gala oznaczona 7 okaże się sukcesem (choćby umiarkowanym, na co się jednak nie zanosi..), to być może z czasem Pro Fight będzie w stanie wejść w buty organizacji Podeszwy.

 33. Ja nie wierzę, że Pro Fight może zająć miejsce MMA Attack. Niby jakim cudem? Bez takiej ilości pieniędzy jakimi dysponował Cholewa i bez freaków pokroju Burneiki to jest po prostu nierealne. 

 34. Pro Fight otwarcie deklaruje, że żadnych freak fightów nie będzie – czy dlatego, że dla nich liczy się tylko wartość sportowa, czy też dlatego, że ich po prostu nie stać na celebrytów, w obyciu z którymi bije ich na głowę duet KSW, jest sprawą drugorzędną. Faktem jest, iż nie ułatwi to pozyskania znaczącego partnera telewizyjnego – ale być może nastanie kiedyś moment, że, przykładowo, Polsat, który widział w swojej ramówce miejsce na 2 organizacje MMA, stwierdzi razu pewnego, iż odpowiednia wysoka wartość sportowa nawet bez domieszki sosu medialno-celebryckiego stanowi wystarczającą podstawę do wsparcia Pro Fight. A być może sami organizatorzy uznają kiedyś, że warto schować wzniosłe ideały do kieszeni i zorganizować freak fight, żeby znacznie przyspieszyć rozwój organizacji. Póki co Pro Fight ma wsparcie Canal+ Sport, ale jest szansa, że kolejna odsłona będzie już transmitowana live.

  Oddzielną parą kaloszy jest oczywiście aktualna sytuacja przed Pro Fight 7 i obniżenie ceny biletów o 50%, bo to jasny sygnał, że coś jest nie tak. Nie ulega jednak wątpliwości, że dla rozwoju polskiego MMA wysoce wskazane jest, by ktoś zaczął deptać po plecach KSW – również dla dobra samego KSW.

 35. Pride na Polsacie Sport był transmitowany (chociaż nie wiem czy były transmitowane jakieś inne gale prócz tych na których walczył Nastula)  😉

 36. Jak wyżej, były swego czasu pokazywane gale Pride. Poza tym teraz chyba na Orange Sport będą pokazywać je jeszcze raz, więc lud (pomijając różnicę w zasięgu Orange i Polsatu) będzie miał okazję się ze stompami i soccer kickami oswajać. Zresztą z tego, co mówią właściciele Pro Fight, to problemem dla TV nie są ichniejsze przepisy (myślę, że przy umiejętnym podejściu dałoby się nawet zrobić z nich atut), ale brak medialnych postaci, które pociągnęłyby gale.

 37. Poza tym teraz chyba na Orange Sport będą pokazywać je jeszcze raz,

  a cóż to za info? Można gdzieś się dowiedzieć więcej w tym temacie? Widze post madafaki w temacie UFC 149,więc wnioskuje,że J&J co nie co zdradzili w tym temacie?

  Jeśli to była by prawda to bardzo się uciesze,że będę mógł od początku do końca wszystko dokładnie prześledzić 🙂

 38. No to jak już organizatorzy czytają cohones, to może i skrobną coś nt. szans na ewentualną transmisję internetową? Skoro regionalne gale,które znikają po pierwszym ewencie,są w stanie zrobić stream w internecie to Wy tez nie powinniście mieć z tym problemu 🙂 Są przecież portale,które zajmują się tego typu relacjami – np, kilka zespołó Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego,zatrudnia takie ekipy do robienia relacji ze spotkań ligowych.

 39. jedzie ktos z koszalina albo okolic i ma 2 miejsca wolne? chetnie bysmy sie wybrali ale to tez zalezy od kosztow. Barlinek to nie byl najlepszy pomysl jezeli chodzi o lokalizacje.

 40. w Barlinku, przy stadionie, na ktorym ma byc ta gala jest kilka plaż i las, takze mozna sobie zostac na weekend jak nie chce sie jechac tylu kilometrow tylko na sama gale za 10zł wjazd 😀

 41. A jak z promocją gali w samym Barlinku? Dla przeciętnego mieszkańca Barlinka jest, to ważne wydarzenie w mieście czy raczej zwykła impreza sportowa na lokalnym stadionie?

 42. ciezko powiedziec, ankiety nie przeprowadzalem 😉 wydaje mi się, że powinno byc dobrze, bo na amatorskich galach mma nie wialo pustkami (nie byly na stadionie)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.