ZAWODNIK ROKU

  • 2011: Michał Materla (nominacje: Mamed Chaildow, Marcin Held)
  • 2012: Marcin Held (nominacje: Michał Materla, Mamed Chalidow)
  • 2013: Damian Grabowski (nominacje: Mamed Chalidow, Piotr Hallmann, Marcin Tybura)
  • 2014: Joanna Jędrzejczyk (nominacje: Jan Błachowicz, Karolina Kowalkiewicz, Borys Mańkowski)
  • 2015: Joanna Jędrzejczyk (nominacje: Krzysztof Jotko, Marcin Held, Mateusz Gamrot)
  • 2016: Joanna Jędrzejczyk (nominacje: Krzysztof Jotko, Mateusz Gamrot, Marcin Prachnio)
  • 2017: Piotr Strus (nominacje: Karol Celiński, Mamed Khalidov, Marcin Tybura)

WALKA ROKU

  • 2011: Borys Mańkowski vs. Peter Sobotta, MMA Attack 1 (nominacje: Michał Materla vs. James Zikic, Tomasz Drwal vs. Gary Padilla)
  • 2012: Michał Materla vs. Jay Silva, KSW 19 (nominacje: Jacek Czajczyński vs. Michał Andryszak, Borys Mańkowski vs. Rafał Moks)
  • 2013: Karol Celiński vs. Michał Fijałka, Arena Berserkerów (nominacje: Michał Materla vs. Kendall Grove, Krzysztof Jotko vs. Bojan Velickovic, Oskar Piechota vs. Rafał Haratyk)
  • 2014: Mickael Lebout vs. Paweł Żelazowski, PLMMA 41 – Extra – Legionowo (nominacje: Materla vs. Silva 3 (KSW 26), Azhiev vs. Henriques (KSW 28), Mańkowski vs. Saidov (KSW 27))
  • 2015: Roman Szymański vs Adam Golonkiewicz, FEN 9 (Drwal vs. Materla, Kornik vs. Koike, Kowalkiewicz vs. Faria)
  • 2016: Marcin Wrzosek vs. Filip Wolański, KSW 35 (nominacja: Szymański vs. Ziółkowski na FEN 11, Bryczek vs. Kamiński na PLMMA 70)
  • 2017: Mamed Khalidov vs. Borys Mańkowski, KSW 39 (nominacje: Wrzosek vs. Szymański (KSW 40), Strus vs. Dipchikov (ACB 74), Lisiecki vs. Lamprychyt (Slugfest 12)

NOKAUT ROKU

  • 2011: Artur Sowiński na Macieju Jewtuszcze (nominacje: Daniel Omielańczuk na Jakubie Beresińskim, Karol Celiński na Rafale Domalewskim)
  • 2012: Mamed Chalidow na Rodneyu Wallace (nominacje: Iwchan Bibiatow na Mateuszu Piechockim, Michał Materla na Rodneyu Wallace)
  • 2013: Bartłomiej Kurczewski na Sebastianie Grabarku (nominacje: Bogusław Fijałkowski na Danielu Kalecie, Łukasz Bieńkowski na Andrzeju Grzebyku, Marcin Held na Ryanie Healy’m)
  • 2014: Jan Błachowicz na Ilirze Latifim (nominacje: Świątek vs. Fouda (FEN 3), Selwa vs Harstner (Trophy MMA 4), Kondraciuk vs Klinger (PROMMAC 1)
  • 2015: Karol Bedorf na Michale Kicie (nominacje: Mazurek na Sadowskim, Khalidov na Materli, Pudzian na Grazie)
  • 2016: Marcin Tybura na Viktorze Peście, UFC Fight Night 92 (nominacje: Touahri na Khatkhokhu, Touhari na Inmanie, Materla na Palharesie, Jotko na McCorym)
  • 2017: Marcin Różalski na Fernando Rodriguezie, KSW 39 (nominacje: Materla na Thiago (KSW 40), Piechota na Souzie (Spartan Fight 7), Szadziński na Kazieczko (KSW 41)

PODDANIE ROKU

  • 2011: Mamed Chalidow na Jessem Taylorze (nominacje: Mamed Chalidow na Matcie Lindlandzie, Damian Grabowski na Joaquimie Ferreirze)
  • 2012: Marcin Held na Richu Clementim (nominacje: Maciej Jewtuszko na Arturze Sowińskim, Mamed Chalidow na Kendallu Grovie)
  • 2013: Piotr Hallmann na Franciscu Trinaldo (nominacje: Macin Bandel na Weselinie Dimitrowie, Mateusz Teodorczuk na Paulu Redmondzie, Rafał Moks na Luizie Cado)
  • 2014: Marcin Tybura na Damianie Grabowskim (nominacje: Mańkowski na Saidovie (KSW 27), Chalidow na Falcao (KSW 27), Ziółkowski na Kreftcie (PLMMA 27)
  • 2015: Marcin Held na Alexandrze Sarnavskiym (nominacje: Mańkowski na Taylorze, Bandel na Vacku, Narkun na Celińskim)
  • 2016: Damian Stasiak na Daveyu Grancie, UFC 204 (nominacje: Gralka na Wikłaczu, Kita na Włodarku, Piechota na Sokolisie, Gamrot na Pezinho)
  • 2017: Jan Błachowicz na Davinie Clarku, UFC Fight Night 118 (nominacje: Andryszak na Kicie (KSW 39), Szulakowski na Szymuszowskim (KSW 41), Strus na Dipchikovie (ACB 74)

ODKRYCIE ROKU

  • 2011: Krzysztof Jotko (nominacje: Marcin Naruszczka, Piotr Strus)
  • 2012: Anzor Ażijew (nominacje: Marcin Lasota, Mateusz Gamrot)
  • 2013: Marcin Tybura (nominacje: Marcin Bandel, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Pawlak)
  • 2014: Paweł Kiełek (nominacje: Jakub Kowalewicz, Emil Różewski, Michał Pasternak)
  • 2015: Roman Szymański (nominacje: Sebastian Kotwica, Kamil Szymuszowski, Rafał Haratyk)
  • 2016: Adam Wieczorek (nominacje: Kacper Formela, Kamil Selwa, Mateusz Głąb)
  • 2017: Damian Janikowski (nominacje: Szymon Kołecki, Michał Bobrowski, Bartosz Leśko)

GALA ROKU

  • 2011: KSW 16 (nominacje: KSW 17, MMA Attack 1)
  • 2012: KSW 19 (nominacje: KSW 21, MMA Attack 2)
  • 2013: KSW 23 (nominacje: Arena Berserkerów 4, MMA Attack 3, Warmia Heroes/PLMMA 17)
  • 2014: KSW 27: Cage Time (nominacje: PROMMAC 1, KSW 26, KSW 28, KSW 29)
  • 2015: KSW 33 (nominacje: FEN 9, KSW 32, KSW 31, ACB 13, UFC Kraków)
  • 2016: KSW 36 (nominacje: KSW 34, Spartan Fight 6, FEN 11)
  • 2017: KSW 39 (nominacje: UFC w Gdańsku, FEN 18, ACB 63)

KLUB ROKU

  • 2011: Berkut Arrachion Olsztyn (nominacje: Nastula Club, Silesian Cage Club)
  • 2012: Berserker’s Team Szczecin (nominacje: Arrachion MMA Olsztyn, Nastula Club)
  • 2013: Berkut Arrachion Olsztyn (nominacje: Ankos Zapasy Poznań, Gracie Barra Łódź, Mighty Bulls Gdynia)
  • 2014: Ankos Zapasy (nominacje: Arrachion MMA Olsztyn, Mighty Bulls Gdynia, Berserkers Team Szczecin)
  • 2015: Berkut Arrachion Olsztyn (nominacje: Ankos Zapasy Poznań, Gracie Barra Łódź, Okniński MMA, S4 Fight Club)
  • 2016: Shark Top Team (nominacje: Ankos MMA, Berserkers Team, S4 Fight Club)
  • 2017: Berkut WCA Fight Team Warszawa (nominacje: Berkut Arrachion Olsztyn, Ankos MMA Poznań, Mighty Bulls Gdynia)

NAGRODY OKAZYJNE:

GALERIA SŁAW POLSKIEGO MMA

  • 2011: Grzegorz Jakubowski
  • 2012: Mirosław Okniński
  • 2013: Marcin Blicharski
  • 2014: Karol Matuszczak
  • 2015: Piotr Bagiński
  • 2016: Paweł Nastula
  • 2017: Robert Jocz

MECENAS POLSKIEGO MMA

  • 2012: Marian Kmita
  • 2013: Telewizja Orange Sport
  • 2015: Andrzej Janisz
  • 2016: Mateusz Borek

NAGRODA FAIR PLAY

  • 2013: Aslambek Saidov
  • 2014: Piotr Jeleniewski

____________________________________

NAGRODY PUBLICZNOŚCI:

ZAWODNIK ROKU PUBLICZNOŚCI

  • 2011: Mamed Chalidow
  • 2012: Michał Materla
  • 2013: Mamed Chalidow
  • 2014: Joanna Jędrzejczyk
  • 2015: Joanna Jędrzejczyk
  • 2016: Krzysztof Jotko
  • 2017: Oskar Piechota

WALKA ROKU PUBLICZNOŚCI

  • 2013: Michał Materla vs. Kendall Grove, KSW 23
  • 2014: Michał Materla vs. Jay Silva, KSW 26
  • 2015: Michał Materla vs Tomasz Drwal, KSW 35

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.