MMA Team Trójmiasto

Poniżej kilka zdjęć z treningów i informacji o klubie

MMA Team Trójmiasto jest w tej chwili najmłodszym klubem osadzonym nad polską stroną Bałtyku. Nie oznacza to jednak, iż jako raczkujący jeszcze po części team ma mało do zaoferowania na tle starszej konkurencji. Założony przez dwóch bardzo perspektywicznych młodych wychowanków Akademii Sarmatia Gdańsk  – Marcina Pionke i Łukasza Sajewskiego – gym może być powiewem świeżości w trójmiejskiej scenie.

PPP_5875

Łukasz Sajewski mimo młodego wieku uznawany jest za przyszłość polskiego MMA. W swym zawodowym rekordzie (8-0-0) zapisane ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Michał Elsner, Łukasz Bugara, czy największa jak dotąd wygrana Wookiego – Marcin Held.

PPP_5970

Marcin Pionke nie może poszczycić się tak dobrym bilansem jak jego kolega (rekord 3-1-1), jednak zanim rozpoczął zawodowa karierę w MMA osiągną wiele sukcesów na szczeblu amatorskim (złoty medal i tytuł najlepszego zawodnika na czwartej edycji Polskiej Ligi Shooto), notował też sukcesy w szeroko rozumianym grapplingu (BJJ i judo).

PPP_6161

Poniżej krótka notka od samych założycieli MMA Team Trójmiasto:

„W naszym klubie kładziemy nacisk na efektywność treningów, zarówno pod względem samej walki, jak również przygotowania kondycyjno-wytrzymałościowego, gdyż wszechstylowa walka wręcz, angażuje każdą możliwą płaszczyznę, od walki na uderzenia w tzw.„stójce”, poprzez klincz, obalenia, po starcie w parterze na chwyty, dźwignie i duszenia.

Inaczej mówiąc, zawodnik MMA musi być przygotowany pod każdym kątem.

PPP_6183

Zajęcia prowadzone są przekrojowo, a walki sparingowe o różnej intensywności, są ich, kluczowym elementem.

Zachęcamy każdego, kto czuje potrzebę lub chęć sprawdzenia swoich możliwości, lub po prostu sądzi, że mieszane sztuki walki są stworzone dla niego.”

Zajęcia odbywają się we wtorki oraz piątki o godz. 17.30 w Gdańsku przy ul. Łąkowej 35 w Centrum Sportoów Armada.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.