Academia Gorila

 

1

Klub Academia Gorila, w założeniu, nie miał być projektem komercyjnym; był spełnieniem marzeń o własnej przestrzeni treningowej dwóch zapaleńców i kilkorga ich przyjaciół. Wraz z upływem czasu okazało się, że nasza wizja prowadzenia treningów i samego miejsca spotkała się z tak pozytywnym odbiorem, że zanim się spostrzegliśmy trzeba było organizować kolejne zajęcia. Liczba chętnych zachęciła nas do zorganizowania oficjalnego naboru i wyjścia do ludzi.

Od czasu pierwszych oficjalnych zajęć, jakie odbyły się w Academia Gorila , nie minęło jeszcze pięć miesięcy. Mimo to różne sporty walki w różnych grupach zaawansowania trenuje w Gorili już prawie 150 osób. Ci którzy raz podejmą trening, prawie zawsze zostają z nami, i na stałe „wsiąkają” w Gorylową rodzinę. Z perspektywy osób, które zakładały klub, to niesamowicie budujące, bo nic tak nie mobilizuje, jak namacalne efekty własnej pracy oraz świadomość, że podąża się we właściwym kierunku. Rozwijając akademię, wielką wagę przykładamy do stworzenia jak najlepszych warunków dla naszych podopiecznych. Mam tu na myśli zarówno organizację treningów, zaplecza treningowego, kadrę, jak i systemy motywacyjne dla zawodników.

4

Jako iż w środowisku sportów walki nie byliśmy nowi, w dość krótkim czasie udało się nam skompletować doborową ekipę trenerską. Wśród ludzi prowadzących treningi nikt nie znalazł się przez przypadek albo z „braku lepszego kandydata”. Poza tym, że każdy z osobna jest fachowcem w swojej dziedzinie, to wszyscy są też częścią familii, naszymi kumplami zarówno na macie, jak i poza nią. Wśród stałej kadry trenerskiej spotkać możemy między innymi Bartka Walczewskiego jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) trenera muay thai młodego pokolenia, Anzora Azhieva wybitnego zapaśnika i zawodnika MMA − wschodzącą gwiazdę KSW, Mieszka Maciejewskiego bezsprzecznie jednego z najlepszych zawodników BJJ w Warszawie, Jacka Kucharczyka chyba najbardziej znanego trenera boksu w Warszawie, który pracował z większością zawodników MMA w tym mieście. Spoza granic Polski wspierają nas dwaj legendarni trenerzy powiązani z akademią − Jędrek Loska w Abu Dhabi i Rogent Lloret w Barcelonie.

Obecnie w Academia Gorila na różnych poziomach zaawansowania trenować można Boks, Muay Thai, BJJ, Submission, MMA. Oddzielnie prowadzone są też zajęcia z Crossfitu. Nasz klub istnieje tylko parę miesięcy, mimo to trenują z nami także zawodnicy z dużym doświadczeniem zarówno w sportach chwytanych, jak i stójkowych, tak więc niezależnie od prezentowanego poziomu każdy na pewno znajdzie tu miejsce dla siebie. Poza klasycznymi treningami bardzo często organizujemy w Akademii seminaria z zawodnikami i trenerami z zagranicy oraz wyjazdy na zagraniczne staże i wymiany (dla najbardziej zaangażowanych darmowe). Współpracujemy z kilkoma klubami w Europie min. w Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Ukrainie, Włoszech i Anglii.

Podsumowując: Jeśli uprawiasz sporty walki lub masz zamiar zacząć, szukasz miejsca nieprzeciętnego, żyjącego swoim własnym życiem, chcesz trenować z naprawdę fajnymi ludźmi, rozwijać się i otrzymywać najlepsze ku temu warunki, to Academia Gorila jest miejscem dla Ciebie.

6

Academia Gorila – ul. Kopernika 36/40, Warszawa
Harmonogram treningów znajdziecie na Fanpage’u.
Ceny:
Jednorazowe wejście – 29 zł
Karnet 8 wejść – 129 zł
Karnet 12 wejść – 169 zł
Karnet open – 189 zł
Opłata rejestracyjna, jednorazowa – 35 zł
Pierwszy trening jest darmowy

Kobiety i juniorzy-zniżka przy zakupie karnetu – 15%
Karnet obowiązuje miesiąc, licząc od dnia wpłaty. Ilość wejść jest ważna przez miesiąc.
Klub akceptuje również karty Multisport.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.