Nigdy nie zawalczę z Mamedem – Abus Magomedov po KSW 57

22 KOMENTARZE

 1. Uwielbiam takie :censored: Jestem fajterę ale nigdy nie zawalczę z braćmi z wanny… Czekam, aż jakiś sędzia zdyskwalifikuje zawodnika za KO na swoim bracie. A chirurdzy będą robić tylko operację wyrostków. Chyba, że fragment "we sleep together, you know" – mam rozumieć dosłownie….

  :boystop:

 2. Niby dagestańczycy w politykę w mma się nie wpierdalaja ale jak brat w wierze to nigdy nie zawalczą.

  Tylko w KSW nie zawalczą. Jakoś na ACA i innych lokalnych galach im nie przeszkadza się napierdalać między sobą. Ale jak chodzi o bardziej zachodnią organizację to nagle robią problemy w walce "z bratem w wierze". Nie wiem, to jakiś element podboju cywilizacyjnego, że sobie mają nie przeszkadzać?

 3. Tylko w KSW nie zawalczą. Jakoś na ACA i innych lokalnych galach im nie przeszkadza się napierdalać między sobą. Ale jak chodzi o bardziej zachodnią organizację to nagle robią problemy w walce "z bratem w wierze". Nie wiem, to jakiś element podboju cywilizacyjnego, że sobie mają nie przeszkadzać?

  W ACA stawiają jasno że jeśli nie walczysz to wypierdalaj.

 4. W Rosji się tak kochaja ruskie z czeczenami/dagestancami, ze maja dwie organizacje…:lol:

  RCC = Rosja , ACA = brodate wioski. Wystarczy chocby zobaczyc ostatnie karty walk tych dwoch organizacji.

 5. W ACA stawiają jasno że jeśli nie walczysz to wypierdalaj.

  Wiesz, właścicielem ACA jest brat w wierze, ma sporo dolarów i ogólnie chłop się nie pierd#li, masz sie bić i tyle, nie to wypie#daj to w europejskich z niewieścialych federacjach dyktują tylko pseudo warunki

 6. Wiesz, właścicielem ACA jest brat w wierze, ma sporo dolarów i ogólnie chłop się nie pierd#li, masz sie bić i tyle, nie to wypie#daj to w europejskich z niewieścialych federacjach dyktują tylko pseudo warunki

  Może i ACA czyste nie jest ale chociaż nie pozwalaja zawodnikom odpierdalać co chcą

 7. Nie walczę z "przyjacielem", nie walczę z "bratem"… Takie wypowiedzi pokazują co znaczy ta organizacja i jej pasy. Nie znam innej w której zawodnicy nie chcą walczyć z mistrzem.

 8. Nie walczę z "przyjacielem", nie walczę z "bratem"… Takie wypowiedzi pokazują co znaczy ta organizacja i jej pasy. Nie znam innej w której zawodnicy nie chcą walczyć z mistrzem.

  W VIP MMA nikt nie chce walczyć z legenda 🙂 Ponoć musieli jakiegoś taksówkarza wziąść z ulicy aby wypełnić rozpiske

 9. Niby fajter, a dobry negocjator. Wie jak trochę więcej kasy wyciągnąć. Mieliśmy już przecież w historii Federacji taki przypadek :KotKapitalista:

 10. Gratulacje jestem pełna podziwu

  Podziwu bo? Po chuj takie komentarze. Co tu podziwiać, że jednych traktuje jak podludzi do bicia a swoich brudasów znacznie wyżej? Co za gęś.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.