Artur Gwóźdź o stanie zdrowia Andrzeja Grzebyka po KSW 56: „Czeka go operacja”

13 KOMENTARZE

 1. Swoją drogą czy sam gips by nie wystarczyl.  Nie ma przemieszczeń odłamow w miarę ładnie to wygląda.  Nie znam się na ortoepdii aż tak ale takie jest moje zdanie

 2. Pokaż foty RTG Artur bo @Grubas nie wierzy

  :lesnarhappy:

  U mnie tak jak w pracy i w zyciu codziennym licza sie dowody. Ale wiesz nie wiadomo czy to jego noga to wierze ale lekko:lesnarhappy:

 3. Swoją drogą czy sam gips by nie wystarczyl.  Nie ma przemieszczeń odłamow w miarę ładnie to wygląda.  Nie znam się na ortoepdii aż tak ale takie jest moje zdanie

  Operacyjnie jak to zrobią to chyba trwalsze będzie a i może szybciej dojdzie też do siebie. Nie wiem, ja tym bardziej się nie znam, tak tylko sobie rozkminiam.

 4. Operacyjnie jak to zrobią to chyba trwalsze będzie a i może szybciej dojdzie też do siebie. Nie wiem, ja tym bardziej się nie znam, tak tylko sobie rozkminiam.

  No tak może być, napewno powrót do pełnej  sprawności przejdzie szybciej po operacji jeśli wszystko pójdzie ok oczywiście.

 5. U mnie tak jak w pracy i w zyciu codziennym licza sie dowody. Ale wiesz nie wiadomo czy to jego noga to wierze ale lekko:lesnarhappy:

  Aaa, bo Ty przecież krawężnikiem jesteś i Cię często po rozprawach ciągają :roberteyeblinking:

 6. U mnie tak jak w pracy i w zyciu codziennym licza sie dowody. Ale wiesz nie wiadomo czy to jego noga to wierze ale lekko:lesnarhappy:

  Jesteś policjantem?

 7. Pokaż foty RTG Artur bo @Grubas nie wierzy

  :lesnarhappy:

  Przeciez tam gnata zlamanego bylo widac bezposrednio w walce, az mi jedzenie do gardla podeszlo jak ogladalem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.