Galę można cały czas obejrzeć na IPLA (http://ksw.ipla.tv/pl/index.php). Wyniki poniżej

Antoni Chmielewski (MMA 19-7) bardzo udanie zadebiutował w wadze średniej na pierwszej gali KSW Figt Club w Rynie. Polak wypunktował w dwurundowym pojedynku mocnego Francuza Gregory’ego Babane (MMA 12-8) kontrolując rywala obaleniami i uderzeniami z góry.

Zejście wagę niżej posłużyło też Aslambekowi Saidovowi (MMA 6-2). Czeczen mieszkający i trenujący w Olsztynie brutalnie znokautował ciosami z góry utytułowanego judokę Pawła Żydaka (MMA 1-2).

Dużo gorzej wypadli inni polscy reprezentanci. Wojciech Orłowski (MMA 3-4) po dobrym początku z powodu ogromnych braków kondycyjnych przegrał z Włochem Matteo Minonzio (MMA 13-12). Łukasz Działowy (MMA 2-1) po ciekawym pojedynku uległ Grigorowi Aschugbabjanowi (MMA 5-4), a walczący dotychczas na Wyspach Marcin Bartkiewicz (MMA 2-2) został poddany przez Rosjanina Dmitrija Zabolotnego (MMA 5-3).

Walka wieczoru:

84 kg.: Antoni Chmielewski pokonał Gregory’ego Babene przez decyzję po 2 rundach

Główna karta

93 kg.: Matteo Minonzio pokonał Wojciecha Orłowskiego przez TKO (uderzenia z góry), 0:36 2 runda
93 kg.: Grigor Aschugbabjan pokonał Łukasza Działowego przez decyzję po 2 rundach
77 kg.: Aslambek Saidov pokonał Pawła Żydaka przez KO (uderzenia z góry), 4:14 1 runda
Open.: Dmitrij Zabołotny pokonał Marcina Bartkiewicza przed poddanie (duszenie zza pleców), 4:20 1 runda

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.