Legalna transmisja: https://bit.ly/WOTORE2

Poznaliśmy przeciwniczkę Klaudii Syguły na gali WOTORE 2 w pierwszej walce kobiet na gołe pięści. Będzie to Karolina Sobek.

Reprezentantka Shark Top Team Łódź to wicemistrzyni Europy w amatorskim MMA. Na swoim koncie ma również występ w organizacji Babilon MMA, gdzie podczas ósmej gali poddała duszeniem zza pleców w drugiej rundzie Oliwię Załuską.

Sobek to zawodniczka trenująca w klubie Spartakus Rzeszów. Do tej pory toczyła walki amatorskie. Wygrywała między innymi z Ghanią Tatou, Agnieszką Sobczyk czy Iloną Wąsowską, przegrywała natomiast z Anną Tarsińską i Terezą Bledą.

Gala WOTORE 2 odbędzie się już 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

16 KOMENTARZE

 1. dobra reklame robi wotore gromdzie z tymi walkami na gole piesci:lol:

  Po opiniach moich znajomych jest zupełnie odwrotnie. Wszystkie newsy z walkami na gołe pięści kojarzą z Wotore, Gromda w ogóle jest poza radarem.

 2. Po opiniach moich znajomych jest zupełnie odwrotnie. Wszystkie newsy z walkami na gołe pięści kojarzą z Wotore, Gromda w ogóle jest poza radarem.

  no widzisz a u mnie jest odwrotnie

 3. no widzisz a u mnie jest odwrotnie

  W Twoim otoczeniu to mnie nie dziwi. Kibice bardziej wkręceni w MMA i januszowa publika bardziej kojarzy Wotore (Janusze o Gromndzie w ogóle nie słyszeli).

 4. Wszystkie newsy z walkami na gołe pięści kojarzą z Wotore,

  Zgadza sie ale powod jest jeden- Wotore bylo 1 dlatego tej Gromdy nikt nie zna. Wotore robi za 3 dni 2 gale a tamci nawet nie wystartowali.

 5. Poprawione.

  Poznaliśmy przeciwniczkę Klaudii Syguły na gali WOTORE 2 w pierwszej walce kobiet na GOŁE KLATY. Będzie to Karolina Sobek.

  Gala WOTORE 2 odbędzie się już 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walk KOBIET W KISIELU do samego końca!

 6. Trzeba być mocno pierdolniętym by z własnej nieprzymuszonej woli dać zrobić sobie z ryja sorbet. O ile facetów jeszcze jestem w stanie zrozumieć to takie manewry w wykonaniu kobiet to jest kurwa jakaś abstrakcja totalna.:brainoverload:

 7. Tylko Blanka i Sylwia Szostak

  Blanka? Ta od 365dni? Jej jeszcze nos się by odkleił albo usta rozerwało, do walk się nie nadaje, bo już jej chirurg by nie pomógł wtedy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.