Wracają sporty walki i to od razu w najbardziej brutalnej odsłonie! Na sobotnim WOTORE 2 odbędzie się ośmioosobowy turniej oraz 3 SuperWalki. W jednej z nich po raz pierwszy w historii na gołe pięści zmierzą się kobiety: Klaudia Syguła i Karolina Sobek!Gośćmi będą Marcin Różalski, Tomasz Sarara i Karolina Owczarz – każde z nich w innej roli. Transmisja WOTORE 2 jest dostępna na TV.WOTORE.COM za 19,99 PLN.

Studio WOTORE 2 poprowadzi zawodniczka MMA i dziennikarka Karolina Owczarz (KSW), a zasiądzie w nim m.in. były czempion KSW oraz dwukrotny mistrz świata w kickboxingu Marcin „Różal” Różalski. Walki komentował będzie inny znakomity kickbokser, niepokonany od wielu lat Tomasz Sarara. Obecność gwiazd sportów walki na WOTORE 2 nie jest przypadkowa. Zarówno Marcin Różalski jak i Tomasz Sarara znajdują się w gronie zainteresowań szefów organizacji WOTORE… Czy w przyszłości zobaczymy ich w pojedynkach na gołe pięści?


SuperFights WOTORE 2:

Damian MAJEWSKI (77 kg) kontra Cezary OLEKSIEJCZUK (85 kg)
Marek SAMOCIUK (100 kg) kontra Denis ZAŁĘCKI (110 kg)
Klaudia SYGUŁA (66 kg) kontra Karolina SOBEK (75 kg)

Majewski to bitny zawodnik, który przegrał z regułami na pierwszej edycji WOTORE. Tym razem przy poprawionych zasadach będzie mógł się wykazać w pojedynku z bratem słynnego „Lorda”, trenowanym przez Mirosława Oknińskiego Cezarym Oleksiejczukiem. Równie ciekawa jest walka Samociuk-Załęcki, w której zwycięzca pierwszego WOTORE będzie się bił z zawodnikiem, którego w ostatniej chwili zastąpił na liście startowej. Wisienką na torcie jest starcie kobiet na gołe pięści. Będzie to pierwszy taki pojedynek w historii sportów walki w Polsce i jeden z pierwszych na świecie.

Turniej WOTORE 2:

Damian BURY (28 lat / 200 cm / 125 kg)
Michał BAŃBUŁA (39 lat / 183 cm / 102 kg)
Karol GRZESIUK (35 lat / 200 cm / 137 kg)
Piotr KUROWSKI (35 lat / 175 cm / 95 kg)
Dawid ŁAGOSZ (36 lat / 176 cm / 84 kg)
Kacper MIKLASZ (20 lat / 195 cm / 104 kg)
Miłosz WODECKI (24 lata / 193 cm / 115 kg)
Michał PASTERNAK (35 lat / 190 cm / 104 kg)

Uczestnicy różnią się wiekiem, rozmiarem i stylem bazowym, ale otwartość reguł wyrównuje szanse. Zawodnicy wylosują swoich pierwszych przeciwników i będą walczyć w drabince turniejowej. Zwycięzca otrzyma czek na 50 000 PLN.

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

25 KOMENTARZE

 1. Będzie można to w jakikolwiek sposób obejrzeć np. w niedzielę. Jak będzie transmisja ppv to nie będę miał możliwości oglądać, a chętnie bym sprawdził później.

 2. Za 20zł to parę Harnasi będzie. Co tu wybrać… 😕

  Za 20zł to pewnie będzie tak z 10-12 harnasi. :śmiech:

 3. Za 20zł to parę Harnasi będzie. Co tu wybrać… 😕

  Mialem Cie mordo za porzadnego goscia a tu Harnasie jakies wjezdzaja:neildegrassewhoa:

  @yonigga beda walki pozniej gdzies do obejrzenia? Niedziela pon? Jak bylo z ta 1 edycja tez chyba wrzucili pozniej na YT co?

 4. to tak jakbyś 6 normalnych wypił

  Nie no. Harnaś 6%. Dyszka takich to nie jest miękka gra. Chyba, że chodzi ci o walory smakowe. To Harnasia można tylko z Tatrą chyba porównywać.

 5. Nie no. Harnaś 6%. Dyszka takich to nie jest miękka gra. Chyba, że chodzi ci o walory smakowe. To Harnasia można tylko z Tatrą chyba porównywać.

  O smakowe, chociaż ja to harnasia/tatre to z 5 lat temu ostatnio piłem to mogę nie pamiętać.

 6. Nie no. Harnaś 6%. Dyszka takich to nie jest miękka gra. Chyba, że chodzi ci o walory smakowe. To Harnasia można tylko z Tatrą chyba porównywać.

  Polecam fox'a czarnego

 7. Tak żeby sprostować, chyba nigdy w życiu nie piłem Harnasia.

  jak piłem będąc najebanym, to się nie liczy:fjedzia:

 8. Tak żeby sprostować, chyba nigdy w życiu nie piłem Harnasia.

  jak piłem będąc najebanym, to się nie liczy:fjedzia:

  No nie liczy i tak będąc najebanym wszystko smakuje tak samo.

 9. @yonigga beda walki pozniej gdzies do obejrzenia?

  okaże się w niedziele, ostatnio było tylko 3/4 gali

  Jak bylo z ta 1 edycja tez chyba wrzucili pozniej na YT co?

  dopiero po miesiącu albo i później

 10. 2 zł:fro:

  W Tesco po 79 groszy w plastikowej butelce swego czasu :rutekajak:

  Zdjęcia tych butelek już nawet w necie nie ma, a w woju to było najpopularniejsze piwo (żołd 220 złotych). Dość rzec, że w cywilu już tego nie tknąłem, nawet z sentymentu 😆

 11.  

  Polecam donagger strong

  Jakieś 3,5 za litr – najlepszy w przeliczniku Spejsona

  co to za dupencja w różowym? :kawulpokapoka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.