Informacja prasowa:

Szefowie organizacji WOTORE postanowili po raz kolejny dopracować zasady walki. Na sobotniej gali WOTORE 3 zawodnicy będą mogli uderzać głową w parterze i stójce, dozwolone będą też stompy i ataki kolanami (omijające głowę) na leżącego przeciwnika. Oprócz tego dopuszcza się tylko aktywny parter – sędziowie będą podnosić zawodników, jeśli żaden nie będzie dążył do skończenia walki. Wszystko po to, żeby pojedynki na gołe pięści były bardziej emocjonujące i dynamiczne!

19 września na gali WOTORE 3 kibice obejrzą ośmioosobowy turniej w międzynarodowej obsadzie i aż 5 SuperWalk dobranych stylowo w taki sposób, by dostarczyć kibicom maksimum emocji i mocnych wrażeń. Dodatkowo organizatorzy postarali się o to, by zasady gwarantowały jeszcze większe widowisko.

– To będzie zdecydowanie najmocniejsza gala WOTORE w naszej krótkiej historii – tłumaczy pomysłodawca projektu Maciej „Sowa” Browarski– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dajemy fanom aż 12 mocnych pojedynków: 7 w turnieju i 5 poza nim. Wszystkie walki odbędą się na nowych, udoskonalonych zasadach WOTORE. W wachlarzu dozwolonych technik znajdują się uderzenia głową w stójce i parterze, stompy i ataki kolanami w parterze. Ta ostatnia płaszczyzna będzie służyć wyłącznie do wykończenia dzieła zniszczenia. Brak aktywnego dążenia do skończenia walki będzie odczytywany jako impas, sędziowie będą podnosić zawodników po około 20 sekundach – dodaje organizator.

W turnieju WOTORE 3 wystąpią zawodnicy o różnym stopniu doświadczenia i odmiennych stylach bazowych. To bokserzy, zawodowcy ze świata MMA, mistrz świata w Muay Thai, uliczni wojownicy i weteran walk na gołe pięści. Każdy z nich liczy na główną nagrodę wynoszącą 50 000 PLN.

>>> KUP PPV (19,99 PLN) NA WOTORE 3 <<<

– Zawodnicy zgłaszają się do nas z różnych pobudek. Zawodowy żołnierz Krystian Machnik chce wygrać i przeznaczyć nagrodę na Dom Dziecka. Wielu kuszą pieniądze, co każdy z nas doskonale rozumie, a niektórzy chcą po prostu sprawdzić się w zupełnie nowej formule. WOTORE to dla wielu fighterów wspaniała przygoda i spełnienie marzeń – dodaje Browarski, były zawodnik MMA. – Nasza organizacja cały czas się rozwija. Słuchamy fanów, eksperymentujemy i szukamy złotego środka. Chcemy, żeby pojedynki w WOTORE były emocjonujące i wspaniale oprawione, ale muszą też odzwierciedlać pradawne boje i jak najbardziej realną walkę. Jesteśmy przekonani, że gala WOTORE 3 spełni oczekiwania wszystkich kibiców i ugruntuje naszą pozycję na rynku! – kończy pomysłodawca pierwszej w Polsce organizacji promującej walki na gołe pięści.

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Transmisja tylko w PPV (19,99 PLN) na TV.WOTORE.COM. Bilety są dostępne na stronie www.wotore.com.

29 KOMENTARZE

 1. uderzenia głową? HOLY SHIT:korwinwhat::brainoverload:

  Przecież na Wotore od zawsze były legalne w stójce, teraz dodatkowo będę legalne w parterze, ale jakoś nie pamiętam, żeby ktoś walił z bani, wszyscy woleli wypchnięcia :smileyyy:

 2. Pomysł z aktywnym parterem podobnie jak w Judo wydaje mi się ok, będzie mniej zamulania

  :frankapprove:

  Ciekawie w której walce ktoś uderzy z bani

  :kawulzbani:

 3. 2x kupiłem PPV, teraz już tego nie zrobię:(

  Rewolucja – stompy i kolana w parterze OMIJAJĄCE głowę…

  Rozumiem, że wcześniej nie można było uderzyć kolanem w udo lub biceps w parterze i nie wolno było użyć stompa na bark?

  Marketing jak przy sprzedaży odkurzaczy Rainbow w latach '90.

 4. Widze ze robia wszystko zeby ktos sie ta gala zainteresowal w koncu… No dalej mnie nie przekonuja. Chujowe maja zasady i tyle.

 5. Kto czeka na kopy w jaja?

  Ja czekam na wszystkie chwyty dozwolone. Niech wychodzą się napierdalać, a nie zbierać punkciki za pozycje dominujące.

 6. Co do uderzeń głową to pamiętajmy, że to nie jest atak z partyzanta pod kiblem na dyskotece ani film, gdzie taka akcja coś zdziała. W normalnej walce w stójce, żeby to było skuteczne to ktoś faktycznie musiałby to trenować (sparować i często walczyć w ten sposób) Dodanie tej techniki w parterze jest wizerunkowo OK, bo po co tego zakazywać? Jednocześnie 1 na 100 takich ataków przyniesie pewnie większy skutek niż rozcięcie, które i tak nie zakończy walki…dodatkowo nie do końca jestem pewien czy atakujący nie nabawi się większego rozcięcia gdy źle trafi…

 7. Myślałem , kiedyś ze pod katem kontrowersji będzie

  1.Fame

  2.Gromda

  3.Wotore

  Ale Wotore powiedziało szach mat :śmiech::nono::deniro:

  Poczekaj na Genesis i rzucanie balasami

 8. :razz:udziaonicbyniedao: Dopóki będzie parter to będzie chujnia. A stompy i soccer kicki powinny być na ryj. Przecież tutaj nic się nie zmieniło w zasadach.

 9. Wciąż nie rozumiem w czym ma to być atrakcyjne. Ktoś po prostu postanowił pokazywać walkę amatorów a'la festyn i dodać do tego otoczkę wizualną budzącą skojarzenia z filmami o starożytnym rzymie. I na tym patencie zaczęły działać już 4 (?) organizacje w PL? Zastanawiam się ile w tym segmencie jest faktycznie kasy do wzięcia a ile to wkład własny i kreatywna księgowość.

  Edit: Zakładam że ruch Kawula to tylko próba rozproszenia uwagi zainteresowanych tego typu "sportem" aby żadna z tych organizacji nie wyrosła na lidera i projekty poumierały śmiercią naturalną.

 10. Wciąż nie rozumiem w czym ma to być atrakcyjne. Ktoś po prostu postanowił pokazywać walkę amatorów a'la festyn i dodać do tego otoczkę wizualną budzącą skojarzenia z filmami o starożytnym rzymie. I na tym patencie zaczęły działać już 4 (?) organizacje w PL? Zastanawiam się ile w tym segmencie jest faktycznie kasy do wzięcia a ile to wkład własny i kreatywna księgowość.

  Borek mówił, że do gromdy nie muszą dokładać ze swoich kieszeni, a tu już coś na czym można stworzyć projekt który będzie przynosił hajs. W reszcie pewnie gorzej ale w gromdzie chyba kasa największa. Jeżeli się mylę to niech ktoś poprawi.

 11. WOTORE 3. Jeszcze brutalniejsze zasady walki!

  Na czwartej gali dopuszczą noże o długości głowni nie przekraczającej 7,5 cala. :jimcarrey:

 12. Borek mówił, że do gromdy nie muszą dokładać ze swoich kieszeni, a tu już coś na czym można stworzyć projekt który będzie przynosił hajs. W reszcie pewnie gorzej ale w gromdzie chyba kasa największa. Jeżeli się mylę to niech ktoś poprawi.

  Jo ale porownujesz Borka i Grabe( ludzi ogarnietych i z ukladami/znajomosciami itd) do Sowy i kogos tam jeszcze ktorzy sa 100 lat za murzynami jesli chodzi o interesy na taka skale jak to robi Borson i Graba. Nigdy im nie dorownaja na zadnym polu.

 13. Jo ale porownujesz Borka i Grabe( ludzi ogarnietych i z ukladami/znajomosciami itd) do Sowy i kogos tam jeszcze ktorzy sa 100 lat za murzynami jesli chodzi o interesy na taka skale jak to robi Borson i Graba. Nigdy im nie dorownaja na zadnym polu.

  Masz rację. Dlatego napisałem, że u reszty pewnie jest gorzej skoro najbardziej ogarnięta gromda wyszła na zero.

 14. Uderzenia głową ? :benny: co to w ogóle ma być ? Niech jeszcze wprowadzą kopanie po jajach i palce w oczy :stevecarell:

 15. czują brak zainteresowania, konkurencję w postaci Gromdy i Genesis, to już nie wiedzą co wymyśleć, no i ten mega hujowy ich stream który się mega tnie na przeglądarkach w Smart TV :crazy:

 16. … no i ten mega hujowy ich stream który się mega tnie na przeglądarkach w Smart TV LG 55 cali :crazy:

  Trochę doprecyzowałem  :hi:

 17. Crazy shit.

  Ciosy głową w parterze i stójce widziałem dawno temu na starych brazylijskich galach Vale Tudo. Gdzieś to pewnie chodzi jeszcze po sieci.  Nie za bardzo byli wtedy chętni wciągać przyciwnika do gardy.  Chyba tylko gryźć nie było wolno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.