Uczestnicy i PPV Wotore 2

LEGALNA TRANSMISJA WOTORE 2: Oglądaj – WOTORE2

Już dzisiaj wracają sporty walki! Organizacja WOTORE jako pierwsza przeprowadzi swoją imprezę. Na WOTORE 2 odbędzie się ośmioosobowy turniej oraz 3 SuperWalki. W jednej z nich po raz pierwszy w historii na gołe pięści zmierzą się kobiety!Wszystkie pojedynki będą miały miejsce na specjalnie przygotowanej arenie w otwartej formule – bez limitu czasowego, do nokautu lub poddania. Transmisja WOTORE 2 tylko w PPV za 19,99 PLN.

Zawodnicy i zawodniczki biorący udział w SuperWalkach już nie mogą doczekać się swoich pojedynków na gołe pięści. Jeszcze większe emocje przeżywa turniejowa ósemka, bo tam każdy musi nastawiać się na nieznane. Możemy sobie tylko wyobrazić, co oni teraz czują, ale to dobrze dla widowiska. Zobaczymy, kto ma najmocniejszą psychikę i najtwardsze ciało– mówi pomysłodawca i matchmaker Maciej „Sowa” Browarski.

Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom widzów i dopracowali zasady – tym razem wypchnięcia nie będą kończyły walk. Zawodnicy i zawodniczki będą zmuszeni bić się do samego końca! WOTORE 2 to ostre i brutalne pojedynki w filmowym klimacie.

Szykujemy dla widzów naprawdę niezapomniane widowisko. Wiemy, że kibice sportów walki czekają na mocne uderzenie i zapewnimy im je w sobotę od 19:30! W cenie 19,99 PLN każdy otrzyma satysfakcjonujący produkt i pierwszorzędną rozrywkę. Oprócz emocjonujących walk będą też elementy show z azjatyckiej kultury. Po zakończeniu pandemii i powrocie do normalności WOTORE otworzy się na nowe rynki, mamy duże plany wobec Azji – dodaje współwłaściciel organizacji Mirosław Barszowski.

Uczestnicy i PPV Wotore 2

SuperFights WOTORE 2:

 • Damian MAJEWSKI (77 kg) kontra Cezary OLEKSIEJCZUK (85 kg)
 • Marek SAMOCIUK (100 kg) kontra Denis ZAŁĘCKI (110 kg)
 • Klaudia SYGUŁA (66 kg) kontra Karolina SOBEK (75 kg)

Majewski to bitny zawodnik, który przegrał z regułami na pierwszej edycji WOTORE. Tym razem przy poprawionych zasadach będzie mógł się wykazać w pojedynku z bratem słynnego „Lorda”, trenowanym przez Mirosława Oknińskiego Cezarym Oleksiejczukiem. Równie ciekawa jest walka Samociuk-Załęcki, w której zwycięzca pierwszego WOTORE będzie się bił z zawodnikiem, którego w ostatniej chwili zastąpił na liście startowej. Wisienką na torcie jest starcie kobiet na gołe pięści. Będzie to pierwszy taki pojedynek w historii sportów walki w Polsce i jeden z pierwszych na świecie.

Turniej WOTORE 2

Damian BURY (28 lat / 200 cm / 125 kg)
Michał BAŃBUŁA (39 lat / 183 cm / 102 kg)
Karol GRZESIUK (35 lat / 200 cm / 137 kg)
Piotr KUROWSKI (35 lat / 175 cm / 95 kg)
Dawid ŁAGOSZ (36 lat / 176 cm / 84 kg)
Kacper MIKLASZ (20 lat / 195 cm / 104 kg)
Miłosz WODECKI (24 lata / 193 cm / 115 kg)
Michał PASTERNAK (35 lat / 190 cm / 104 kg)​

Uczestnicy różnią się wiekiem, rozmiarem i stylem bazowym, ale otwartość reguł wyrównuje szanse. Zawodnicy wylosują swoich pierwszych przeciwników i będą walczyć w drabince turniejowej. Zwycięzca otrzyma czek na 50 000 PLN.

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

32 KOMENTARZE

 1. W ogóle jest jakaś promocja tej gali poza mmarocks? Coś tam słyszałem, że ma się odbyć, a teraz patrzę że już jutro. Obstawiam słabą sprzedaż.

 2. W ogóle jest jakaś promocja tej gali poza mmarocks? Coś tam słyszałem, że ma się odbyć, a teraz patrzę że już jutro. Obstawiam słabą sprzedaż.

  u mnie szczerze , rodzina 40+ żyjąca  bardziej z tv w ogóle nie wie o istnieniu Gromdy i Wotore. Jak nie wejdziesz na strony o walkach , to chyba nie wiesz ze to w ogóle istnieje, nawet w kręgach 20+.

 3. To jest ta federacja, gdzie walczą Dzidziuś, Rusek i Bambaryła, bo nie wiem, czy kupować PPV?

  Nie, to jest federacja, gdzie walczy Klaudia i Karolina :beer:

 4. Ogląda ktoś mordeczki?

  Ja się zastanawiam , pytam właśnie brata czy chce oglądać 😀

  Odpycha mnie kurwa trochę że transmisja w necie

 5. Trochę się rozpiska pozmieniała. Co się ze Stolecikm stało ?

  Obsrał się.:suchykarol:

  Tak serio to nie wiem.

 6. Michał Pasternak wchodzi do gry! Zawalczy w turnieju 😉

  Pozostali zawodnicy muszą czuć się wydymani, że na ostatnią chwilę dołączył zdecydowany faworyt imprezy

 7. Pozostali zawodnicy muszą czuć się wydymani, że na ostatnią chwilę dołączył zdecydowany faworyt imprezy

 8. Michał Pasternak wchodzi do gry! Zawalczy w turnieju 😉

  Super sprawa, jestem ciekaw jak na tle tak doświadczonego zawodnika poradzą sobie pozostali. Na papierze powinien wygrać na luzie, zobaczymy.

 9. Super sprawa, jestem ciekaw jak na tle tak doświadczonego zawodnika poradzą sobie pozostali. Na papierze powinien wygrać na luzie, zobaczymy.

  Dostanie z bani od Długiego albo Lodówy i tyle będzie z jego doświadczenia:rofl:

 10. Dostanie z bani od Długiego albo Lodówy i tyle będzie z jego doświadczenia:rofl:

  Lodówa walczy w Gromdzie, czyli elitarnym klubie dżentelmenów. Tam nie wypada walić z bani, tylko uprawia się szlachetną szermierkę na pięści.

 11. Na papierze Grzesiuk 200/137 faworytem. :jimcarrey:

  Pasternak to zawodowiec, cała reszta razem nie ma tylu zawodowych walk w MMA co on jeden

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.