Uriah Hall (MMA 15-9-0) za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie udostępnił nagranie z końcowej akcji walki Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim z gali FAME MMA 7. Zawodnik organizacji UFC przy okazji wyraził swoją sympatię do zasady znanej głównie z PRIDE, czyli tzw. soccer kicków.

„Przywróćcie soccer kicki z powrotem”

Starcie „Ferrariego” z „Polakiem” zakończyło się dyskwalifikacją po tym, jak Roślik zaatakował nielegalnym kopnięciem przeciwnika, który znajdował się już w parterze. Wcześniej „Ferrari” naruszył mocnym ciosem rywala, który upadł na matę.

Hall w ostatnich walkach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Antonio Carlosa Juniora i znokautował Bevona Lewisa. Pod szyldem organizacji UFC „Prime Time” wygrywał z Oluwale Bamgbosem, Gegardem Mousasim czy Krzysztofem Jotką, przegrywał natomiast z Dereckiem Brunsonem i Robertem Whittakerem.

Całą akcję w zwolnionym tempie możecie zobaczyć na filmie poniżej:

23 KOMENTARZE

 1. O ja jebie na jako największy hektar FAME MMA stwierdzam fakty:

  Zawodnicy UFC oglądają i inspirują się FAMĘ MMA.

  Również ja dalej:

 2. Mnie zastanawia, czy Uriah oglądał w PPV czy na strimie :roberteyeblinking:

  Wpisał w youtube:

  Getto, patola, śmieszne i mu wyskoczyło.

 3. Uriah Hall udostępnił nokaut Amadeusza Ferrariego z FAME MMA. "Przywróćcie soccer kicki"

  Uriah Hall (MMA 15-9-0) za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie udostępnił nagranie z końcowej akcji walki Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Adrianem "Polakiem" Polańskim z gali FAME MMA 7. Zawodnik organizacji UFC przy okazji wyraził swoją sympatię do zasady znanej głównie z PRIDE, czyli tzw. soccer kicków.

  "Przywróćcie soccer kicki z powrotem"

  Starcie "Ferrariego" z "Polakiem" zakończyło się dyskwalifikacją po tym, jak Roślik zaatakował nielegalnym kopnięciem przeciwnika, który znajdował się już w parterze. Wcześniej "Ferrari" naruszył mocnym ciosem rywala, który upadł na matę.

  Hall w ostatnich walkach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Antonio Carlosa Juniora i znokautował Bevona Lewisa. Pod szyldem organizacji UFC "Prime Time" wygrywał z Oluwale Bamgbosem, Gegardem Mousasim czy Krzysztofem Jotką, przegrywał natomiast z Dereckiem Brunsonem i Robertem Whittakerem.

  Całą akcję w zwolnionym tempie możecie zobaczyć na filmie poniżej:

  A mógł zacytować mistrza Kawulskiego, co za pozer.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.