dana white

Dana White, szef UFC, jest jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą twarzą amerykańskiej marki MMA. Od roku 2001 nieprzerwanie jest szefem organizacji i wygląda na to, że planuje nim pozostać jeszcze przez wiele lat.

Dana White mógł odejście z organizacji UFC, gdy firma została sprzedana. Wówczas z marką rozstali się jej główni udziałowcy, Bracia Fertitta. White podpisał jednak kontrakt z nowymi właścicielami na prowadzenie organizacji, a potem jeszcze go przedłużył.

W najnowszej rozmowie dla ESPN szef organizacji UFC został zapytany o to, czy nie myślał już może o zakończeniu kariery i przejściu na emeryturę.

Nie miałem takich myśli. To co lubię robić, to rozwiązywanie problemów. To jest moje ulubione zajęcie. Zostałem do tego stworzony. Zostałem stworzony do tego, co wydarzyło się w roku 2021.

Dana White tryska energią i mimo trudniejszego roku w organizacji spowodowanego problemami związanymi z pandemią koronawirusa, cały czas jest bardzo optymistycznie nastawiony do prowadzenia firmy.

Mówię wam to co roku i powiem to ponownie. Zaczekajcie, żeby zobaczyć co zrobimy w ciągu najbliższych dwóch lat. Pracujemy nad świetnymi rzeczami, nad wielkimi ruchami.

Aktualnie organizacji UFC szykuje się do powrotu na rynek po noworocznej przerwie. Już niedługo marka zawita ponownie na Fight Island, gdzie w ciągu tygodnia przygotuje trzy wydarzenia. Podczas jednego z nich fani zobaczą powrót do klatki największej gwiazdy organizacji, Conora McGregora.

Zobacz również: GSP: „Nie brakuje mi walczenia. Nienawidziłem tego”

9 KOMENTARZE

 1. To, że na cohones ludzie uważają Dana za debila nie znaczy, że nim jest. Dana White i CMG to dwie najlepsze rzeczy, które mogły przytrafić się MMA. To najbardziej dynamicznie rozwijający się sport. Jeszcze chwile i może będzie wymieniany obok NFL, NBA, Piłki.

 2. To, że na cohones ludzie uważają Dana za debila nie znaczy, że nim jest. Dana White i CMG to dwie najlepsze rzeczy, które mogły przytrafić się MMA. To najbardziej dynamicznie rozwijający się sport. Jeszcze chwile i może będzie wymieniany obok NFL, NBA, Piłki.

  Dana to wyrachowany, twardy skurwiel i bezwzględna szuja, ale napewno nie jest debilem. On nawet z ksw zrobiłby największą federację na świecie i to bez Pudziana i Mameda.

 3. Dana to wyrachowany, twardy skurwiel i bezwzględna szuja, ale napewno nie jest debilem. On nawet z ksw zrobiłby największą federację na świecie i to bez Pudziana i Mameda.

  Na świecie może i tak, ale bez Pudziana nie ma MMA w Polsce.

  :lesnarhappy:

 4. To, że na cohones ludzie uważają Dana za debila nie znaczy, że nim jest.

  Nikt go nie uważa za debila, albo przeproś albo dawaj kwity 😀

  Skurwysyna, łachudrę, kłamcę, reptilianina opętanego przez dolary – tak. Ale nie debila.

 5. Na świecie może i tak, ale bez Pudziana nie ma MMA w Polsce.

  :lesnarhappy:

  No tak, Polski by nie podbił. Tu w tym czasie królowałoby intergalaktyczne UFC pod wodzą naszych wspaniałych włodarzy. Oczywiście z Pudzillą i Mamedem na pokładzie.:kawulzbani:

 6. Nikt go nie uważa za debila, albo przeproś albo dawaj kwity 😀

  Skurwysyna, łachudrę, kłamcę, reptilianina opętanego przez dolary – tak. Ale nie debila.

  Zaśmiałem się :D. Dokładnie tak z przymrużeniem oka, świetnie zarządza organizacją i de facto pcha ten sport do przodu, a że często nasze sportowe sentymenty są niszczone przez zimną biznesową kalkulację i gadzie zagrywki to akurat na jego stanowisku liczą mu na plus. Z drugiej strony nie można niezauważyć, że jednak w UFC praktycznie zadnych freak fightów nie odpierdalają i nie łaszą się kompletnie na zrobienie z tego gali walk w stylu Jake Paul – 6ix9ine a z tego by na bank było dużo więcej forsy.

 7. Danka jest jaki jest, ale gdybym miał miliony na koncie, to bym mu je powierzył, żeby mi je pomnożył:rofl: Można mówić o nim wiele, ale skromnie owłosiony jest zajebistym biznesmenem i mam nadzieję, że jeszcze wiele lat będzie działał, bo kompletnie nie wyobrażam sobie tego, że ktoś inny tym zarządza 😮 o:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.