Organizacja UFC wybrała cztery fantastyczne nokauty które powalczą w głosowaniu fanów o miano najlepszego nokautu 2020 roku.

Pomimo problemów związanych z pandemią która zastopowała sport na całym świecie, fani MMA mogli praktycznie bez żadnych przerw podziwiać na galach UFC w mijającym roku świetne pojedynki i fantastyczne skończenia. Według największej organizacji MMA na świecie, w 2020 roku na wyróżnienie zasługiwały 4 nokauty.

Pierwszym wyróżnionym zawodnikiem jest były mistrz wagi koguciej UFC, Cody Garbrandt, który pokazał na gali UFC 250 siłę swojego uderzenia, nokautując brazylijskiego weterana, Raphaela Assuncao.

Wyróżniona została również akcja przypominającą zakończenie walki z konsolowej gry Tekken w wykonaniu Joaquina Buckley`a który przepiękną obrotówka odprawił w zaświaty Impa Kasanganay na gali UFC Fight Island 5.

Kolejnym zawodnikiem który zachwycił fanów sportów walki pięknym skończeniem jest Khaos Williams, który na UFC Vegas 14 potężnym prawym ciosem odprawił Abdula Razaka Alhassana.

Ostatni na liście znalazł się najbardziej aktywny w 2020 roku zawodnik, Kevin Holland który na gali UFC 256 uderzeniami z pleców uśpił byłego mistrza Strikeforce, Ronaldo „Jacare” Souzę.

6 KOMENTARZE

  1. Ninja Jump Spinning Back Kick Buckley'a.

    Zdecydowanie.

    Holland w tym zestawieniu to jak dla mnie pomyłka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.