ufc jan błachowicz wyniki gali

Ronaldo ‚Jacare’ Souza (MMA 26-8, 1NC) nie będzie dobrze wspominał swojego debiutu w kategorii półciężkiej. 16 listopada w Sao Paulo w Brazylii, przegrał niejednogłośnie na punkty z Janem Błachowiczem (MMA 25-8). W ostatnich pięciu pojedynkach dla UFC odniósł tylko dwa zwycięstwa i okazuje się, że Brazylijczyk nie tego spodziewał się po przejściu do kategorii wyższej niż ta, w której dotychczas toczył swoje pojedynki.

Nie sądziłem, że będzie tak trudno go obalić. Byłem też zaskoczony tym, jaki on był wielki. Trenowałem z zawodnikami ciężkimi do tego pojedynku, ale okazuje się, że Błachowicz naprawdę jest bardzo duży.

Brazylijczyk postanowił wybrać kategorię półciężką, ponieważ jak sam powiedział, zawsze ciął za dużo kilogramów do kategorii średniej. Jak się jednak okazuje, 9 kilogramów, które dzieli obie kategorie, robi sporą różnicę.

Rozmawiam z moim trenerem i menadżerem co będzie dla mnie najlepsze. Nie wiem w jakiej kategorii stoczę kolejny pojedynek. Powiem szczerze, że nie wiem czy zostanę w półciężkiej. Być może na kolejny pojedynek wrócę do kategorii średniej.

Souza po krótce podsumował jeszcze raz walkę z Błachowiczem przyznając, że jeszcze nie obejrzał tego pojedynku w całości.

Wszyscy spodziewali się, że on mnie zabije. Tak się nie stało. Myślałem, że będzie agresywny i spróbuje mnie znokautować, ale nie próbował zbyt często. Walka była nudna, a wynik nie taki, jakiego się spodziewaliśmy, ale cóż.. tak czasami jest.

„Jacare’ chce wrócić do octagonu za cztery miesiące, a jak wiadomo, w 14 marca UFC planuje kolejną galę w Brazylii. Czy Brazylijczyk będzie miał okazję znów zawalczyć przed własną publicznością i w jakiej odbędzie się to kategorii wagowej? Pozostaje czekać na decyzję, którą podejmie sam ‚Jacare’.

33 KOMENTARZE

 1. No to można powiedzieć, że weterani ze średniej w komplecie zweryfikowanie Luke, Chris, Jacare – pokazano im miejsce w szyku i równicę tych 9kg (a realnie to nastu).

 2. Jak ja się cieszę, że alkohol okazał się za szybko wypity i nie dotrwałem do tego legendarnego starcia, tylko smacznie sobie chrapałem.

 3. No to można powiedzieć, że weterani ze średniej w komplecie zweryfikowanie Luke, Chris, Jacare – pokazano im miejsce w szyku i równicę tych 9kg (a realnie to nastu).

  Akurat Rockhold na codzień koło stówy waży chyba

 4. Jan chromoli że nie czuł dystansu i to prawda  ale przecież to dlatego się bał nokautu z rak Jaacare. Brazylijczyk   kontrolował dystans i był nastawiony na mocne ciosy ale to Janek spierdalał bo bał się kontry. Ogarnijcie swoją znajomość MMA.

  JANEK JUZ WIE ŻE INNI WIEDZĄ. że jest wolny i schematyczny, że idzie po prostej i w prostej sie cofa, że niema nokautującego ciosu raczej, i że trzeba w niego w paść z ciosami jak zrobił to Santos, sam Jenke to wie, tylko cohones udaje debilów

 5. Jan chromoli że nie czuł dystansu i to prawda  ale przecież to dlatego się bał nokautu z rak Jaacare. Brazylijczyk   kontrolował dystans i był nastawiony na mocne ciosy ale to Janek spierdalał bo bał się kontry. Ogarnijcie swoją znajomość MMA.

  JANEK JUZ WIE ŻE INNI WIEDZĄ. że jest wolny i schematyczny, że idzie po prostej i w prostej sie cofa, że niema nokautującego ciosu raczej, i że trzeba w niego w paść z ciosami jak zrobił to Santos, sam Jenke to wie, tylko cohones udaje debilów

  Nie ciosów obaleń, to raczej Jacare obawiał się stójki dlatego szedł w klincz, a Janek nie chciał wpadać

 6. Nie ciosów obaleń, to raczej Jacare obawiał się stójki dlatego szedł w klincz, a Janek nie chciał wpadać

  smutne jest to e po tylu latach oglądania walk w klatce opowiadasz takie kocopoły

  Janke bal sie skrócenia dystansu jak ognia i szedł w  klincz z z  ulgą

 7. tylko cohones udaje debilów

  Janek na Cohones ma dożywotni szacunek za to,że podąża za marzeniami bez kalkulowania czy to opłacalne (a miał wiele do stracenia).

 8. smutne jest to e po tylu latach oglądania walk w klatce opowiadasz takie kocopoły

  Janke bal sie skrócenia dystansu jak ognia i szedł w  klincz z z  ulgą

  Przeca Jacare szedł w klincz, a skrócenie dystansu grozi reaktywnym obaleniem, zresztą po co Błachowicz miał skracać dystans jak to om powinien właśnie walczyć z dystansu, a Jacare go skracać

 9. Janek na Cohones ma dożywotni szacunek za to,że podąża za marzeniami bez kalkulowania czy to opłacalne (a miał wiele do stracenia).

  Przystańcie  udawać że Janke się nie  bał 'Jacare. Obsrany był po pachy i nic nie zrobił w tej walce właśnie ze strach . Nie mamy w ufc żadnego polaka który by sie nie bał. Oleksiejczuk tez uległ bo się obsrał przed  St Prue . A Błachowicz to już zawrze jest spięty i  zesramy w opór.

 10. Przystańcie  udawać że Janke się nie  bał 'Jacare. Obsrany był po pachy i nic nie zrobił w tej walce właśnie ze strach . Nie mamy w ufc żadnego polaka który by sie nie bał. Oleksiejczuk tez uległ bo się obsrał przed  St Prue . A Błachowicz to już zawrze jest spięty i  zesramy w opór.

  A według ciebie Jacare nie był?

 11. Janek my wiemy dlaczego nie czułeś dystansu. Bo jesteś tchórzem. Dlatego.  Podobnie jak w wszystkich swoich walkach. Wsteczny io chodzenie jak mortalk kombat , takie bujanie sie bez ciosu. Jsanek ejst w tym mistrzem. Dla całego swiata jest totalnym plackiem i tchórzem   a my tu rozkminiamy  jego walkę z JJ , żałosne. Musiał by sie wpierw dorobić jaj. A JJ by go zabił w 30 sekund

 12. Wszyscy czują sie jak cytryny bo się mówi prawdę. Prawda tak działa. Jest bolesna. Tym bardziej jak sie chce wieżyc w bajeczki i narzuca się swoją prawdę całemu forum. Tak Janek wyszedł z kurwidołka ale Gusstafson znowu nim pozmiata albo Corey

 13. Wszyscy czują sie jak cytryny bo się mówi prawdę. Prawda tak działa. Jest bolesna. Tym bardziej jak sie chce wieżyc w bajeczki i narzuca się swoją prawdę całemu forum. Tak Janek wyszedł z kurwidołka ale Gusstafson znowu nim pozmiata albo Corey

  Nie ma chuja że ten Typo nie jest trollem xd

 14. Olewać.. bo jeszcze uwieŻy, że jest kimś :hi:

  nie masz zdania na zadny temat,twe  typowania to rodzaj consensusu branżowych  nastrojów . jak TJ mówił że  zNurmy nic nie będzie to połowa forum w to wierzyła bo miał taką charyzmę i swoje zdanie,

  lece po bana ale wpierw coś powiem

 15. nie masz zdania na zadny temat,twe  typowania to rodzaj consensusu branżowych  nastrojów . jak TJ mówił że  zNurmy nic nie będzie to połowa forum w to wierzyła bo miał taką charyzmę i swoje zdanie,

  lece po bana ale wpierw coś powiem

  Ty przyjechałeś z Ukrainy do pracy na kuchni,czy o co tu kurwa chodzi?

  Bo jak ciebie czytam ,to nic innego mi nie przychodzi do głowy.

 16. Najpierw pierdolił o chorobie a teraz że przeciwnik za duży… Nosz…

  To tak trochę #Grabowiczstyle. Wiecznie zdziwiony, że w HW przeciwnicy duzi i silni i ciężcy. W każdej walce go tym skubani zaskakiwali kompletnie!

  Janke bal sie skrócenia dystansu jak ognia i szedł w klincz z z ulgą

  Przystańcie udawać że Janke się nie bał 'Jacare

  Myślę, że dlatego nikt Ci nie odpowiada i prowadzić musisz monolog, bo nikt nie zna tego Janke. Kim jest ten Janke? W jakiej wadze walczy? Nie znam człowieka.

 17. nie masz zdania na zadny temat,twe  typowania to rodzaj consensusu branżowych  nastrojów . jak TJ mówił że  zNurmy nic nie będzie to połowa forum w to wierzyła bo miał taką charyzmę i swoje zdanie,

  lece po bana ale wpierw coś powiem

  Ekhm.. że tak powiem.. wyczuwam delikatny ból dupy. Czyżby to była zazdrość? :dont_be_scared:

 18. Co do tej zaskakującej decyzji Jacare, chłop ma swoje lata.. widać było ogromną różnicę wielkości w samej klatce, a dołóż do tego to.. że on miał Jana przed oczami, patrzycie na to z perspektywy przed kanapowej..  Nic dziwnego tak szczerze. Jan 'wypie do swojej wagi' Blachowicz wszystkich pięknie weryfikuje. Oby kolejna walka dała mu szansę.. ehh.. :jjsmile: Cała polska czeka.

 19. tak po ludzku, to szkoda Aligatora, wydymali chlopa na walce o pas, tak, Dana ty kurwiu, nie raz, nie dwa, teraz pozostaje odcinanie kuponow, niebawem zapewne Bellator wita

 20. Nie wiem jak to jest z tymi różnicami jeśli chodzi o zawodników którzy przechodzą z kategori średniej do pół ciężkiej,ale miałem okazje widzieć czasami Manuwe podczas treningów i jak dla mnie ten gość bez koszulki gdzie był już przed walką czyli zjezdzał na 93 wygladał jakby ważył 150 kg na pełnej rzezbie potężny typ.

 21. Nie wiem jak to jest z tymi różnicami jeśli chodzi o zawodników którzy przechodzą z kategori średniej do pół ciężkiej,ale miałem okazje widzieć czasami Manuwe podczas treningów i jak dla mnie ten gość bez koszulki gdzie był już przed walką czyli zjezdzał na 93 wygladał jakby ważył 150 kg na pełnej rzezbie potężny typ.

  Trenowałeś z nim w klubie? :frankapprove:

 22. Myślę, że dlatego nikt Ci nie odpowiada i prowadzić musisz monolog, bo nikt nie zna tego Janke. Kim jest ten Janke? W jakiej wadze walczy? Nie znam człowieka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.