woodley zahabi tristar gym

Tyron Woodley (19-4-1), były mistrz wagi półśredniej UFC, ogłosił niedawno dołączenie do klubu TriStar Gym, aby trenować pod okiem Firasa Zahabiego, wieloletniego szkoleniowca Georgesa St. Pierre’a.

W rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Zahabi przedstawił swoje spojrzenie na to, co zamierza robić w trakcie przygotowań z Woodleyem.

Gdy jesteś mistrzem przez długi czas, ludzie zaczynają poznawać twój styl. Ludzie zawsze bacznie obserwują mistrza i zaczynają rozgryzać jego sposób walki. Nie za wielu przygląda się zawodnikom, którzy w rankingu są na miejscu 10, 15 lub 4. Wszyscy przyglądają się mistrzowi, ten więc musi cały czas coś modyfikować.

Zahabi nie chce jednak całkowicie zmieniać stylu walki Woodleya.

W przypadku Tyrona zamierzamy dodać do jego wachlarza umiejętności nowe triki, o których nikt nie wie. Gdy więc wróci do klatki, będzie na tym samy poziomie, ale będzie potrafił zaskoczyć rywali nowymi rzeczami, będzie miał dla nich niespodzianki. Będą to rzeczy, które teraz przyswaja i które sprawią, że rywale będę musieli rozgryzać go dopiero w klatce, a nie przed walką. Tyron wniesie bowiem do walki zupełnie nowy wymiar.

Na ten moment Woodley nie ma zaplanowanej kolejnej walki w oktagonie UFC. Miał się zmierzyć się z Robbiem Lawlerem na UFC on ESPN 3, lecz z powodu kontuzji zmuszony był wycofać się z tego pojedynku.

16 KOMENTARZE

 1. Te sztuczki nic nie dadzą na Usmana czy Colbiego, spodziewam się, że coś tam jeszcze wygra z topem ale mistrzem już nie będzie. Na moje to obecnie Ponzinibbio go robi, ale nie dowiemy się tego bo murzyn nie weźmie ryzykownej walki.

 2. Ciekawe czy opanuje niezwykle trudną sztuczkę polegająca na tym, że nie cofa się pod siatkę i nie spędza tam 2/3 walki.

 3. Nowe triki w octaginie . Kopy na jajca i paluchy w oczy a'la Rodriguez. :razz:utinlaugh:Jedyne co moze nowego wniesc do octagonu to brąz :showdatass:na myśl o powtórce z rozrywki

 4. Przy wejściu do klatki zrobi kickflipa na desce sedesowej, takiego triku nawet w krs1 nie widzieli.

 5. No napewno nas zaskoczysz jebany rasistowski makaku,szczególnie jeśli w rewanżu z tym drugim pawianem znowu spędzisz 25minut na plecach:DC:

  #zawszeprzeciwrasistom

  #rasizmnieprzejdzie

  #nopasaran

  #wszyscytacysami

  #wszyscyjestesmydizlami77

  #tolerancjaiakceptacja

  #miłośćimasturbacja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.