Maciej Kawulski o Mamedzie Khalidovie i jego pasie, Pudzianowskim, który ciągnął MMA w Polsce oraz UFC w Polsacie i dlaczego nie zamierzają wojować z potentatem z Las Vegas.

76 KOMENTARZE

 1. UFC: Pierwsze wyjście z dupy.

  Danka musiał sypnąć hajsem to i dobre słówko się znalazło. True story.:frankapprove:

 2. UFC: Pierwsze wyjście z dupy.

  Danka musiał sypnąć hajsem to i dobre słówko się znalazło. True story.:frankapprove:

  O, rura zmiekla:mamed:

  Kmita ustawil do pionu

  Jak przesłuchacie wywiad, to Maciej tłumaczy tam w nim o co mu chodziło z tym "UFC jest w dupie" 🙂

 3. Pan Maciej jak zawsze nienaganna stylówa. Żadne Fenowskie ulane koszulowe klimaty.

  Tylko ten g-shock….:wtf2:

 4. Ciekawy wywiad, widać, że prowadzony dużo lepiej niż ten ostatni. Ale niestety dalej mam wrażenie, że KSW żyje w jakiejś własnej rzeczywistości. Dość ciekawe było jedno z ostatnich zdań, o ludziach, którzy potrafią budować nieprawdziwe teorie i dostosować do tego własne argumenty, a wręcz stawiają na nie twarde dowody. Mam wrażenie, że taka relacja właśnie panuje między K&L, a UFC. Jedna strona jako "płaska ziemia" udowadnia kim ona to nie jest, czego to nie wymyśli i jakie ma plany, a druga ta "prawdziwa ziemia" po prostu sobie gdzieś tam jest i przysłuchuje się, ale nie walczy z "płaską ziemią" szczególnie w Polsce. Czy UFC w Gdańsku tak bardzo zależało na tym, aby jak najszybciej sprzedać bilety? Nie wiem, hala była pełna i to się raczej liczyło. Czy Mamed mógłby dostać lepszy kontrakt, czy koleżeńską umowę niż w KSW? Nie sądzę. Co do samego UFC i transmisji w Polsacie(Sport!) to się zgodzę, że nie są konkurencją dla KSW.

  Btw, pewnie ktoś uzna to za hejt, ale redakcja mogłaby pomyśleć nad mikroportami, bo chyba prowadzący wywiad z lekko już drętwiejącymi rękami. W sumie to trzymanie mikrofonów już chyba bardziej się nadaje do szybkich wywiadów np. po walkach, niż tych dłuższych. Sam bym pewnie miał dość po kilku wywiadach z trzymaniem w łapie mikrofonu jak najbliżej rozmówcy, żeby jak najlepiej zbierał mikrofon(bo chyba taki macie).

 5. 1 gala w Polsce,1 gala w Anglii,1 w Szwecji, 1 w Holandii,1  w Burkina Fasso i UFC będzie miało tyle samo gal co KSW w dobrym czasie antenowym, nie zapominając o niedzielnych powtórkach cotygodniowych gal o godz. 9 rano.

 6. @Cloud jak to jest, że z poziomu rocksów jest tytuł: "(WYWIAD) Szef KSW o gwizdach na Mameda Khalidova i UFC w Polsacie", a na cohones: "

  (WYWIAD) Maciej Kawulski: UFC dostało już raz po dupie – sprzedając nie tyle biletów ile by chcieli

  "?

  Co to za podwójne standardy? Co to za prowo ja się pytam?

 7. @Cloud jak to jest, że z poziomu rocksów jest tytuł: "(WYWIAD) Szef KSW o gwizdach na Mameda Khalidova i UFC w Polsacie", a na cohones: "

  (WYWIAD) Maciej Kawulski: UFC dostało już raz po dupie – sprzedając nie tyle biletów ile by chcieli

  "?

  Co to za podwójne standardy? Co to za prowo ja się pytam?

  Przecież od dawna zmieniamy nagłówki. Nawet na Cohones zmieniłem po wrzuceniu, bo ten jest bardziej klikalny.

 8. Przecież od dawna zmieniamy nagłówki. Nawet na Cohones zmieniłem po wrzuceniu, bo ten jest bardziej klikalny.

  Sziet. Ależ magia

  Czyli cohones generuje Wam lepszą/większą klikalność?

 9. ksw ma "dużo bardziej rozbudowane plany" na europe niż ufc :frankapprove: #wierze

  No tak bo jedna gala w europie na pięć gal (o ile do piątej dojdzie) to takie rozbudowane plany…Czyli jak pójdę na studia ale pojawię się tylko na jednych zajęciach w semestrze to mogę mówić że mam rozbudowane plany co zdobycia licencjatu, a nawet i magisterki.

  Jeśli zawodnicy narzekają na hejterów, redaktorzy ciągle o hejterów pytają, to tutaj mamy głównego hejtera UFC i mitomana czyli pana Kawulskiego.

  Czekam aż redakcja zapyta o tych 150 zawodników pod kontraktem kiedy w końcu będziemy mogli ich obejrzeć, bo póki co to wygląda jakby mieli 20 zawodników, a gdzie reszta? Może czas się dopytać?

  I te jego mądrości że UFC w Polsce przegrywa z KRS1, no przegrywa bo cyrk ze sportem zawsze wygra, tak jak M jak miłość czy Gwiazdy skaczą do wody czy tam tańczą na lodzie wygrywają z Teatrem telewizji…I idąc tym tropem czy Kasia Cichopek aktorsko prezentuje zbliżony a nawet lepszy poziom gry aktorskiej od Grażyny Szapołowskiej albo Krystyny Jandy? A konfident jest lepszym aktorem od Jerzego Stuhra?

  Ale cóż pycha zawsze kroczy przed upadkiem. A ciekawe co zrobią jak im Pudzian odejdzie i Mamed, to już wtedy Małysza sprowadzić będzie trzeba albo dawać walki Sappa z misiem Grizzly, lub też walki karłów.

  Albo akcje rodem z WWE, walczy konfident, już dusi Popka w rewanżu i nagle Żurom wpada i ratuje kolegę.

 10. Sziet. Ależ magia

  Czyli cohones generuje Wam lepszą/większą klikalność?

  Oj, większą to nie 🙂 ale na pewno jest bardziej specyficzne, sami zresztą wiecie co do Was trafia 🙂

 11. Co z tego, że wyprzedali bilety w wolniejszym tempie?? Chcieli zrobić gale tańszym kosztem, która przyciągnie Januszy – nie wyszło, wiec zrobili gale dla fanów i mnie to cieszy. Przecież jak tylko wrzucili Kowboja to zaraz bilety się rozeszły.

 12. Oj, większą to nie 🙂

  Oj tam oj tam, obaj wiemy, że większą, ale głupio by było to głośno przyznać 😉

  ale na pewno jest bardziej specyficzne, sami zresztą wiecie co do Was trafia 🙂

  Klikbajty kuhwa!!! a.k.a @Szady  :crazy:

 13. Zobaczyłem słowa "wywiad" i "Maciej Kawulski" z głównej strony forum. Wszedłem tutaj tylko dla inby, ale patrząc po tytule, to tutaj będzie znacznie więcej postów niż się spodziewałem :antonio:

 14. Przecież od dawna zmieniamy nagłówki. Nawet na Cohones zmieniłem po wrzuceniu, bo ten jest bardziej klikalny.

  Jeśli nie klika wam się wywiad z szefem KSW to może problem leży gdzie indziej niż złe nagłówki?

 15. Jeśli nie klika wam się wywiad z szefem KSW to może problem leży gdzie indziej niż złe nagłówki?

  Akurat na liczby w naszych wywiadach nie możemy narzekać. Janikowski 66 tys, Materla 43 tys, Szostak 77 tys, Szpila 128 tys, a to tylko zeszły tydzień. Nigdy nie było tak dobrze z oglądalnością naszych materiałów 🙂 Maciej też idzie w chwili obecnej jak szalony.

 16. Co z tego, że wyprzedali bilety w wolniejszym tempie?? Chcieli zrobić gale tańszym kosztem, która przyciągnie Januszy – nie wyszło, wiec zrobili gale dla fanów i mnie to cieszy. Przecież jak tylko wrzucili Kowboja to zaraz bilety się rozeszły.

  Jestem przekonany, że gdyby KSW wrzuciło wszystkie bilety na raz a nie w 16 pulach to szybciutko skończyłyby się rekordy.

 17. Odpalilem żeby zobaczyć co gadal o transmisji UFC na Polsacie- pięknie kogos posluchac po jakims czasie i zobaczyć jak ta sama osoba usiadła cicho na pizdzie( przepraszam za slowo ale tak się mowi:lol:). Ja wogole nie wiem jak można się rownac do takiego giganta jak UFC( a jeszcze się z niego nasmiewac o sprzedaży biletow czy zapełnianiu hal) gdzie samemu robi się kurwa 4 gale na krzyz… 4 pieprzone gale kurwa! Jeszcze wypelnione pieprzonymi frikami!:no no:

 18. Buhahaha,  koleś  śmieje się z UFC, że hali nie wypełnili,  a na KSW niech tylko zabraknie Mameda i Pudziana to już łapią Alkoholików i aktorów, żeby hale zapełnić

  Drogi panie Macieju, Maciek, Maciuś  zrób pan gale w USA.

 19. O jak skisłem. Anioły śmierdzą potem, żrą kiełbasę, mają w dupie żywych.

  Ty ateista, daruj sobie takie teksty bo widzę, że coś często ci się zdarza. Nie wierzysz twoja sprawa, ale szanuj błaźnie.

 20. Ty ateista, daruj sobie takie teksty bo widzę, że coś często ci się zdarza. Nie wierzysz twoja sprawa, ale szanuj błaźnie.

  Blaźnie to sobie do księdza powiedz jak z kolędą przyjdzie. A jak nie kumasz kontekstu i że to cytat z Roguckiego, to najpierw sprawdź a nie mędrkuj.

 21. Blaźnie to sobie do księdza powiedz jak z kolędą przyjdzie. A jak nie kumasz kontekstu i że to cytat z Roguckiego, to najpierw sprawdź a nie mędrkuj.

  A masz już ponad 69Kg że podskakujesz?!:z bani:

 22. Blaźnie to sobie do księdza powiedz jak z kolędą przyjdzie. A jak nie kumasz kontekstu i że to cytat z Roguckiego, to najpierw sprawdź a nie mędrkuj.

  Tyle, że to nie pierwszy taki post. Ksiądz ci jakąś krzywde zrobił i teraz się na Bogu wyżywasz :mamed:?

 23. Tyle, że to nie pierwszy taki post. Ksiądz ci jakąś krzywde zrobił i teraz się na Bogu wyżywasz :mamed:?

  Chyba mnie kolega z kimś pomylił, bo nie przypominam sobie, żebym ostatnio w ogóle poruszał ten temat jakoś szczególnie. Dość dawno wyrosłem z gimbo ateizmu i od tego czasu po prostu mnie to mało obchodzi.

  Już nawet pomijam fakt, że moja aktywność w sieci jest w przeciągu ostaniego roku szczątkowa.

 24. Ty ateista, daruj sobie takie teksty bo widzę, że coś często ci się zdarza. Nie wierzysz twoja sprawa, ale szanuj błaźnie.

  Toć to tekst piosenki Comy do której odnosił się mój wcześniejszy wpis, weź chłopie na wstrzymanie.

 25. Chyba mnie kolega z kimś pomylił, bo nie przypominam sobie, żebym ostatnio w ogóle poruszał ten temat jakoś szczególnie. Dość dawno wyrosłem z gimbo ateizmu i od tego czasu po prostu mnie to mało obchodzi.

  Już nawet pomijam fakt, że moja aktywność w sieci jest w przeciągu ostaniego roku szczątkowa.

  Byłeś gimboateistą?

 26. Byłeś gimboateistą?

  Trochę tak. Nie jakoś radykalnie, ale dyskutowałem na te tematy, co teraz wydaje mi się czymś niedorzecznym.

 27. Odnośnie gimboateistów, to w liceum mieliśmy gościa, który za takiego się uważał. Miałem z niego basy, bo jako jedyny chłopak z klasy miał zeszyt do religii:crazy:reszta prawilnie katechezę zapisywała na ostatniej stronie zeszytu od innego przedmiotu:frankapprove:

  Jak już o nim opowiadam, to przypomniała mi sie jeszcze jedna śmieszna historia. Kiedyś opowiadał, że jest taki szybki, że jak pada deszcz to on prawie wcale nie moknie, bo robi uniki przed kroplami deszczu. Na co ja przytomnie stwierdziłem, że pewnie trenuje pod prysznicem i spod niego też wychodzi suchy:crazy:

 28. Jak się komuś nie chce słuchać wywiadu, bo Pan Kawulski pewnie mówi to co zawsze chociaż z wrodzonym wdziękiem, to wersja skrócona

 29. Kawul moglby spokojnie konkurowac z najmanem na to ktory bardziej poleci w samouwielbieniu.  MArcin ostatnio w wojtka powiedzial ,ze jest mistrzem w najsliniejszej org.  Kickboxingu na swiecie.  ::snoopd:::jjsmile:

  Tym co nie wiedza podpowiadam, ze ta organizacje zalozyl najman,  zrobil sobie jedna walke o pas:jjsmile::razz:jelen: a nazywa sie WKU

 30. Jeśli nie klika wam się wywiad z szefem KSW to może problem leży gdzie indziej niż złe nagłówki?

  Starzy dziennikarze poodchodzili, teraz sami nowi to i klików brak :kis:

 31. Starzy dziennikarze poodchodzili, teraz sami nowi to i klików brak :kis:

  Eh nie wiem czemu nawet odpowiadam na tak oczywiste zaczepki 🙂 "nowi" dziennikarze robią liczby większe niż kiedykolwiek mieliśmy. Nie znaczy to jednak, że starzy byli słabi. Po prostu popularność portalu znacząco wzrosła w ciągu ostatnich lat, a za tym poszła liczba wyświetleń.

 32. Muszę przyznać , że Marian Kawulski doskonale diagnozuje sytuację na rynku mma. Mądrego to i posłuchać miło. Szczerze gratuluję panie Marcinie, tylko tak dalej :mamed:

 33. Nie mam siły na słuchanie całego wywiadu, a zwłaszcza na jeden raz ale tak skacząc po tematach dwa smaczki mi się rzuciły w uszy.

  "Mamed był zmęczony karierą bo walczył aż dwa razy w roku"

  "W KSW są setki młodych zawodników którzy mogą zastapić Pudzianowskiego i Mameda w roli gwiazd KSW"

  Pan Kawulski to jest złotousty człowiek, tak się zastanawiam czy on sam zaczął już w to wierzyć co mówi czy jeszcze się nie odkleił zupełnie.

 34. Nie mam siły na słuchanie całego wywiadu, a zwłaszcza na jeden raz ale tak skacząc po tematach dwa smaczki mi się rzuciły w uszy.

  "Mamed był zmęczony karierą bo walczył aż dwa razy w roku"

  "W KSW są setki młodych zawodników którzy mogą zastapić Pudzianowskiego i Mameda w roli gwiazd KSW"

  Pan Kawulski to jest złotousty człowiek, tak się zastanawiam czy on sam zaczął już w to wierzyć co mówi czy jeszcze się nie odkleił zupełnie.

  Jeśli nawet on w to nie będzie wierzyć, to kto ma wierzyć :razz:jelen:

 35. Jak się komuś nie chce słuchać wywiadu, bo Pan Kawulski pewnie mówi to co zawsze chociaż z wrodzonym wdziękiem, to wersja skrócona

  o kurwa ja pierdole. Kawul to dobrze leci na koksie. I nawet nie mowcie mi skad niby to wiem. Takich zachowan jak na tym filmiku to ja juz widzialem setki. Ach ten showbizneskokaina.

 36. My, jako cohones dostarczamy sobie z Panem Maciejem nawzajem sporo radości oraz rozrywki, chociażby z tego względu należy mu się rispekt i choć krzta sympatii. A że prowadzi swój biznes, jak prowadzi… Takie mamy potrzeby rynku jak widać:mamed:

 37. o kurwa ja pierdole. Kawul to dobrze leci na koksie. I nawet nie mowcie mi skad niby to wiem. Takich zachowan jak na tym filmiku to ja juz widzialem setki. Ach ten showbizneskokaina.

  Od razu mi się przypomniało, jak na gali boksu  po wygranej walce jakiś  tam bokser wyzywa Janika(jak dobrze pamiętam) do następnej walki.

  Ten wychodzi nafukany jak sto chujów, gsdka niczym Iceman w wywiadzie, wszystko na żywo :DC:

  Lepiej chyba byłonwtedy nie wychodzić na ten ring.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.