Kamil Bomba

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, średnia widzów śledzących sobotnią galę FEN 13 w telewizji Polsat wyniosła około 400 tysięcy widzów, w Polsacie Sport było to 26 tysięcy. Udział w rynku na Polsacie wyniósł w grupie docelowej 16-49 – 5,8% przy ratingu 1.3% Był to wynik słabszy od programów nadawanych przez konkurencyjne stacje jak TVN, TVP 1, TVP 2 a nawet TV Puls.

Dla porównania gala Fen 8 Summer Edition z 31 lipca 2015 roku miała udział w rynku w wysokości 8.4%. Transmitowana wtedy gala przegrała ze sławnym już Harry Potterem na kanale TVN ale pokonała konkurencyjne programy nadawane w telewizji publicznej.

26 KOMENTARZE

 1. Szkoda, tym bardziej, że walki były dość udane

  Transmitowana wtedy gala przegrała ze sławnym już Harry Potterem

  HP zdobył sławę na długo przed powstaniem FEN 🙂

 2. Udział w rynku na Polsacie wyniósł w grupie docelowej 16-49 – 5,8% przy ratingu 1.3%

  Zamiast tego możecie pisać po ludzku np. wyniki oglądalności były "chujowe w chuj" albo "całkiem spoko"?

 3. A Jóźwiak i tak będzie się wypierał, że nie zna oficjalnych wyników, więc wszyscy mogą się wypchać plotkami :DC:

 4. wyniki oglądalności nie są powalające , ale samą gale oglądałem i oceniam ją bardzo pozytywnie 🙂 , największe show skradł ME , mam nadzieje że będzie więcej takich starć na razie z KSW nie mogą konkurować ale w przyszłości kto wie , oby więcej takich gal

 5. Podobno Fokus TV skradł widownie.

  to akurat jedne z lepszych darmowych programów jakie są na polskim rynku 😉

 6. Ech. Ludzie oglądają KSW a nie MMA. Szkoda, mam nadzieję, że się to wszystko nie zesra przez te oglądalność. FEN jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich organizacji, które miały wielkie ambicje być konkurencja dla KSW.

 7. wyniki dupy nie urywają ale… tragedii też nie ma. każda organizacja na początku musi wryć się w głowę januszm  bo oni niestety stanowią większość oglądających. jeżeli janusze zaczną kojarzyć FEN jako dobrą zabawę  to wyniki na pewno będą lepsze. przez jakiś czas FEN mogłoby  wrzucać do rozpiski freak fighty. ogląda się to słabo ale gawiedzi się podoba;-)

 8. No cóż, regres popularności MMA w naszym kraju widać na każdym kroku, efekt Pudziana chyba właśnie mija i następuje cofka.

 9. wyniki dupy nie urywają ale… tragedii też nie ma. każda organizacja na początku musi wryć się w głowę januszm  bo oni niestety stanowią większość oglądających. jeżeli janusze zaczną kojarzyć FEN jako dobrą zabawę  to wyniki na pewno będą lepsze. przez jakiś czas FEN mogłoby  wrzucać do rozpiski freak fighty. ogląda się to słabo ale gawiedzi się podoba;-)

  Powinni przedewszystkim ściągać jakieś znane nazwiska, nawet te na schyłku końca kariery. Dla niedzielnych fanów mma leszy stary, znany emeryt w ME, niż jakiś ruski nieznany dzik. A resztę rozpiski wypełnić właśnie takimi dzikami.

 10. Był mecz Polska- Rosja nie dziwię się.

  o tym nikt nie pamieta, ale na pulsie chyba nic nie bylo 😆

 11. o tym nikt nie pamieta, ale na pulsie chyba nic nie bylo 😆

  To raczej tak nie dziala. Ci co mieli ogladac puls i tak by ogladali puls, a ci co mogliby ogladac Fen odplyneli zeby zobaczyc siatkarzy.

 12. Termin tej gali powoduje, ze wyniki sa slabe, ale tez malo miarodajne. Poza tym trzeba uczciwie przyznac, ze w swietnym sportowo ME wystapila dwojka zawodnikow, ktorych przecietny widz kompletnie nie kojarzy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.