Dana White ufc

Dana White, szef UFC, nigdy nie należał do osób, które przesadnie hamowałyby się w wypowiadaniu mocnych sformułowań i słów. Przekonał się o tym niedawno dobitnie jeden z fanów, który w trakcie internetowego odpytywania White’a zainteresował się zarobkami zawodników.

Dana White, najpierw odczytał pytanie internauty, a następnie na nie odpowiedział:

Dlaczego jesteś takim sknerą i płacisz zawodnikom mniej niż powinni dostawać? Po pierwsze, jesteś kut**em, od tego zacznijmy. Nie masz pojęcia ile zarabiają zawodnicy. Każdy chce mieć więcej pieniędzy, każdy potrzebuje więcej pieniędzy, to zawsze będzie problemem.

Warto przypomnieć, że niedawno ujrzały światło dzienne ciekawe zapisy kontraktowe niektórych zawodników UFC, pokazujące, że oficjalnie podawane kwoty zarobków bywają dalece odbiegające od faktycznych przelewów dla fighterów. Cały materiał na ten temat można przeczytać pod tym TUTAJ.

20 KOMENTARZE

 1. "Siedzisz sobie na tle tej meblościanki i ci się wydaje" XD

  A teraz malina wychyla się z dupy kawulskiego tylko żeby odebrać prowiant na kolejne zanurzenie i zaczerpnąć powietrza. Jak to się wszystko zmienia.

 2. Nie masz pojęcia ile zarabiają zawodnicy.

  Ostatnio okazało się że w ogóle nikt nie miał pojęcia ile zarabiają zawodnicy.  Niech przedstawią pełne zarobki to nie będzie niedomówień.

 3. Ostatnio okazało się że w ogóle nikt nie miał pojęcia ile zarabiają zawodnicy. Niech przedstawią pełne zarobki to nie będzie niedomówień.

  Imo to na dłuższą metę może okazać się problemem wizerunkowym.

 4. A teraz malina wychyla się z dupy kawulskiego tylko żeby odebrać prowiant na kolejne zanurzenie i zaczerpnąć powietrza. Jak to się wszystko zmienia.

  Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia huehue eh te życie przewrotne

 5. A teraz malina wychyla się z dupy kawulskiego tylko żeby odebrać prowiant na kolejne zanurzenie i zaczerpnąć powietrza. Jak to się wszystko zmienia.

  Rozwin prosze temat bo troche wypadlem z obiegu z infem, a widze ze to dobre jest :))

 6. Rozwin prosze temat bo troche wypadlem z obiegu z infem, a widze ze to dobre jest :))

  Temat jest krótki. Malina był kiedyś czołowym hejterem włodarzy, a teraz liże rowa jako założyciel ITC, portal proksw

 7. Temat jest krótki. Malina był kiedyś czołowym hejterem włodarzy, a teraz liże rowa jako założyciel ITC, portal proksw

  Ostatni lajk w najbliższym czasie idzie do @Masta :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.