wanderlei

Brazylijska legenda MMA nie zawalczy z Mirko Cro Copem na turnieju RIZIN 29 grudnia w Japonii.

Mirko zarzucił Wanderleiowi, iż ten przestraszył się pojedynku z nim. Jednakże, jak stwierdził Silva, nie boi się Chorwata, a do walki nie będzie mógł wyjść z powodu kontuzji.

Nie zregenerowałem się jeszcze odpowiednio, nie byłbym gotowy na 100%. Jestem profesjonalistą, nie zawalczę z Mirko czy z kimkolwiek, jeśli nie będę odpowiednio przygotowany. Zszokowało mnie to, że Cro Cop, który jeszcze niedawno nazywał mnie najlepszym zawodnikiem na świecie, teraz siedzi przed komputerem i gada o mnie takie głupoty.

Jakim mężczyzną jesteś, skoro pier*olisz takie rzeczy online, a nie prosto w twarz? Jesteś taki odważny tylko przed monitorem, ci*o? Chyba nie wiesz z kim rozmawiasz. Nie martw się, nasza walka się teraz nie odbędzie, ale dostaniesz jeszcze obiecany wpier*ol. Doskonale wiem jak Cię znokautować. Zdaję sobie sprawę z tego, że się mnie boisz.

Silva wypowiedział się również na temat zarobków w organizacji RIZIN, jednakże jak sam stwierdził, nie wyjdzie do ringu tylko po czek.

Zaoferowano mi za tę walkę bardzo dużo pieniędzy, około miliona dolarów. Mógłbym tam wyjść i zobaczyć co się stanie, nieważne czy na 30 sekund czy na dłużej, i tak dostanę tyle samo, ale jestem profesjonalistą i nie wyjdę do walki nie będąc gotowym na 100%. Wszyscy wiedzą, że wracam po ciężkiej kontuzji.

Trenuję, chcę wrócić do najlepszej formy. Nie będę walczył tylko po to żeby zawalczyć, chcę wygrywać. Silva powrócił. Poczekajcie na ten pojedynek.

Turniej RIZIN odbędzie się 29 grudnia. Przypomnijmy, że zawalczy tam Polak, Szymon Bajor.

17 KOMENTARZE

 1. Silva był kiedyś świetnym zawodnikiem ale na starość jajka mu się skurczyły, szuka wymówek i pierdoli jak potłuczony

 2. Kiedyś uwielbiałem Wanderleia, czasem przegrywał, ale zawsze walki z jego udziałem to była wojna. Żal patrzeć co z niego zostało…przestraszony typek, który chciałby tylko łatwa kasę zbierać za walki z amatorami.

 3. Serio Rizin mu milion daje za tę walkę?

  Jakiś arab to chyba finansuje jak mnie pamięć nie myli.

  Btw co ty robisz w tak aktualnym wątku :joe:

 4. Serio Rizin mu milion daje za tę walkę?

  Wand to legenda, a japońce go kochają, więc całkiem możliwe.

 5. Z tego co pamiętam to crocop wyzwał wanda po wygranej walce na Rizin szukając łatwego przeciwnika, więc niech spierdala. Łatwo mniejszego tłuc co już raz udowodnił. Niech wyzwie na rewanż choćby Kongo jeżeli ma wciąż jaja na właściwym miejscu. Na pewno Sergei Kharitonow by się na wypłatę nie obraził, ale nie kurwa trzeba wyzywać gościa, którego się zlało jak dziecko z dwóch kategorii wagowych niżej…

 6. Z tego co pamiętam to crocop wyzwał wanda po wygranej walce na Rizin szukając łatwego przeciwnika, więc niech spierdala. Łatwo mniejszego tłuc co już raz udowodnił. Niech wyzwie na rewanż choćby Kongo jeżeli ma wciąż jaja na właściwym miejscu. Na pewno Sergei Kharitonow by się na wypłatę nie obraził, ale nie kurwa trzeba wyzywać gościa, którego się zlało jak dziecko z dwóch kategorii wagowych niżej…

  Racja w sumie. Zwłaszcza, że to Crocop, nie Wand, całą karierę walczył jak pizda. W sensie, no dobry był z tym swoim hajkikiem, ale zawsze był asekuracyjny za bardzo i z tych, co to boją się w głowę dostać. Dobre dla niego, dla widzów niekoniecznie.

 7. ja tam dalej darze dużym szacunkiem Wanda chociażby za te wspaniałe walki w PRIDE , był wielkim mistrzem w PRIDE walczył z samymi kozakami (szkoda że KSW go nie zakontraktowało za duże pieniądze ). Co do samej walki nie chciałbym aby Wand mierzył się Mirkiem nie oszukujmy się wiadomo jak ta walka by się skończyła 🙁 , a zmieniając temat jestem ciekaw jak tam będzie się prezentował Bajor  🙂

 8. Wand ma na koncie ponad 20 lat napierdalania się z topem światowym, z zawodnikami dużo cięższymi, z zawodnikami dużo młodszymi, zawodnikami niewygodnymi stylistycznie, na zasadach Vale Tudo, na zasadach PRIDE, bez rękawic i ochraniaczy…itd itp.

  powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, by mówić, że zawodowy fighter, tym bardziej taki, się boi konfrontacji, którą uprawia całe życie i za jaką mu płacą miliony?

  @123 @Don_Mike

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.