Organizacja UFC opublikowała krótkie wideo w którym możemy podejrzeć jak wyglądać będzie warty 50 tysięcy dolarów, mistrzowski pas „Największego skurwysyna” w MMA.

W ramach promocji walki pomiędzy Jorge Masvidalem i Nate Diazem, UFC postanowiło stworzyć specjalny pas „BMF”. Będzie to jednorazowa nagroda dla zwycięzcy walki wieczoru gali UFC 244 w Nowym Jorku.

Nowy pas zostanie oficjalnie zaprezentowany przez jedną z największych gwiazd Hollywood, Dwayne`a Johnsona podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed UFC 244.

Nate Diaz w sierpniu powrócił do oktagonu po blisko 3-letniej przerwie od startów w MMA. Na gali UFC 241 Amerykanin rozprawił się przez jednogłośną decyzję z Anthonym Pettisem. W 2016 roku młodszy z braci Diaz dwukrotnie mierzył się z Conorem McGregorem. W pierwszym starciu udusił Irlandczyka, natomiast w rewanżu po świetnej walce poległ przez większościową decyzję.

Jorge Masvidal w swoich ostatnich dwóch występach zanotował efektowne zwycięstwa przez nokaut. W marcu bieżącego roku rozprawił się z Darrenem Tillem, a w lipcu na UFC 239 znokautował latającym kolanem Bena Askrena w zaledwie 5 sekund, co uczyniło Masvidala autorem najszybszego nokautu w historii organizacji. „Gamebred” plasuje się aktualnie na 3 miejscu w rankingu wagi półśredniej UFC.

WIDEO: Najszybszy nokaut w historii UFC

Gala UFC 244 odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Na gali wystąpią także m.in. Darren Till, Kelvin Gastelum, Johnny Walker, Corey Anderson czy Derrick Lewis.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.