fight island

Jakiś czas temu serwis ESPN poinformował, że, amerykańska organizacja planuje pojawić się na „Fight Island” pod koniec września i chce tam zorganizować pięć gal. Pierwszą z nich ma być UFC 253, które jest zaplanowane na 26 września. Następne gale mają odbywać w kolejne soboty października, a ostatnią z nich będzie UFC 254, które zaplanowane jest na 24 października.

Szef UFC, Dana White, niedawno potwierdził powrót do Abu Zabi, ale cały czas nie chciał ogłosić dokładnych terminów kolejnych gal. Dziś jednak już oficjalnie UFC podało informację o tym, że wraca na „Fight Island”, a na plakacie promującym ten powrót można zobaczyć daty kolejnych gal, które są zgodne z wcześniejszymi informacjami.

Organizacja UFC przygotowała też krótką zapowiedź wideo promującą powrót do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pierwsza gala, która ma się odbyć w Abu Zabi będzie również wydarzeniem, podczas którego do klatki UFC wejdzie Jan Błachowicz i zmierzy się z Dominickiem Reyesem w walce o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Na 18 października zaplanowana jest natomiast walka Krzysztofa Jotki z Makhmudem Muradovem. Ostatnia gala na ”Fight Island” będzie uświetniona walką mistrzowską pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje.

Organizacja UFC przygotowywała swoje gale w Abu Zabi przez cały lipiec. Łącznie odbyły się tam wówczas cztery wydarzenia amerykańskiej marki.

7 KOMENTARZE

 1. Ja bym się chciał w końcu jednoznacznie dowiedzieć w jakich godzinach będą gale.

  Lokalnych czy dla hamburgerów przed tv?

  Z góry dziękuję

 2. Ja bym się chciał w końcu jednoznacznie dowiedzieć w jakich godzinach będą gale.

  Lokalnych czy dla hamburgerów przed tv?

  Z góry dziękuję

  Wszystko wskazuje na to że tylko gala z Khabibem czyli ta 24 października będzie dla nas w dobrych godzinach a reszta tak jak była do tej pory.

 3. Proszę rownież o informacje co do godzin tych 5 gal, czy beda w czasie europejskim czy jak wyzej ktos wspomnial w godzinach dla hamburgerów ? @DanaBlack

  @yonigga masz jeszcze sily im tlumaczyc czy juz odpusciles?:lol:

 4. Przepraszam, może ktoś wie: na tych galach będą liczyć czas w sekundach, minutach, czy godzinach?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.