dana white bmf baddest motherfucker ufc

Dana White, szef UFC, podczas niedawnej konferencji promującej galę UFC 244 potwierdził, że pas dla zwycięzcy starcia Nate Diaz (MMA 20-11) vs Jorge Masvidal (MMA 34-13) jest już w przygotowaniu. Jego wytworzenie może kosztować około 50 tysięcy dolarów. Jest to tytuł wyjątkowy – specjalny pas mistrzowski „największego skur*ysyna w MMA”, w skrócie BMF, czyli Baddest Motherfucker.

Co ciekawe, przy tej okazji organizacja UFC postanowiła zarejestrować w Urzędzie Patentowym ten skrót. Jak informuje serwis MMA Payuot, do urzędu wpłynęły wnioski o rejestrację skrótu „BMF”, nazwy „Bad Motherfucker” i „Baddest Motherfucker”.

We wniosku można przeczytać, że UFC chce zastrzec ten termin w kontekście występów sportowych, usług rozrywkowych, MMA, pasów mistrzowskich, zabawkowych pasów mistrzowskich, biżuterii, breloczków itd.

Walka Diaza z Masvidalem o tytuł  „największego skur*ysyna w MMA” odbędzie się 2 listopada w legendarnym Madison Square Garden. Na gali zawalczą także m.in. Darren Till, Kelvin Gastelum, Johnny Walker, Corey Anderson czy Derrick Lewis.

19 KOMENTARZE

 1. Hej, K&L, ale nazwa "Największego Skurwysyna Matkojebcy" jest jeszcze dostępna, tak więc do dzieła!

 2. To krok od zezwolenia zawodnikom na używanie krzesełek, drabin, i obcisłych lateksowych portek.

 3. To ma sens. Mogą pobić rekord Star Warsów pod względem sprzedaży gadżetów… zaraz zaraz… rekord…to nie to organizacja… znaczy federacja.

 4. Czyli UFC ma jednak plan na wieksze wykorzystanie tej koncepcji. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale ja osobiscie bym poki co nie narzekal. Jezeli od czasu do czasu zostalby zorganizowany dla fanow pojedynek dwoch rzeznikow ktorzy daja ekscytujace walki i stawka bylby taki pasek to dlaczego nie. Troszke uswietniloby to takowe starcie, a byc moze do tego dodatkowa kaska wplynelaby na konto zawodnikow. Win-win.

 5. Moim zdaniem ten pas to był od początku pomysł White'a, przecież Diaz w wywiadzie w oktagonie po walce nawet nie pamiętał jak ten pas ma się nazywać. Zastrzegą nazwę BMF, wróci Conor i się zrobi z tego Best Money Fighter czy coś w tym stylu.

 6. Żeby się przypadkiem nie zesrali z tym pasem,bo dla mnie to totalna żenada ::clintdis::

  Jak pierwszy raz przeczytałem, że mają stworzyć pas BMF to nie wierzyłem, że to na serio,tylko dla beki,ale widzę, że łysa menda widzi spory potencjał w tej nazwie skoro to akcja zakrojona na szeroką skalę:frankapprove:

 7. :kawulpokapoka:

  A już miałem nadzieję na walkę o międzynarodowy pas najmocniejszego skurwysyna w wszechstylowej walce wręcz na naszym podwórku. No cóż, może następnym razem:jon:

 8. Porównać promocje otoczke diaz mcgregor do tego gówna wciskanego na siłę to niedobrze się robi. Tam był polot naturalność mimo że nakrecali po prostu publikę na kasę ale mimo wszystko świetnie to wyglądało. Masvidal jest tak ciekawy i medialny jak dupa mojego psa, na siłę chcą z niego zrobic produkt. Ani skilla ponad przeciętną ani tym bardziej charyzmy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.