Zdjęcie dnia a na nim uczestnicy jednej z najbardziej krwawych i najlepszych walk w historii organizacji UFC, Robbie Lawler i Rory MacDonald na wspólnym treningu.

Byli rywale do mistrzowskiego pasa wagi półśredniej UFC, Rory MacDonald i Robbie Lawler, trenowali razem w klubie Hard Knocks 365 w Fort Lauderdale na Florydzie.

MacDonald podczas rodzinnych wakacji na Florydzie postanowił odwiedzić klub Hard Knocks, aby potrenować z legendarnym trenerem Henri Hooftem oraz byłym rywalem, Robbie Lawlerem.

Wojownicy po raz pierwszy spotkali się ze sobą na gali UFC 167 w listopadzie 2013 roku a szalenie wyrównaną walkę wygrał Robbie Lawler przez niejednogłośną decyzję. Po raz drugi zmierzyli się na gali UFC 189 w lipcu 2015 roku i była to jedna z najlepszych walk w historii organizacji UFC. Po krwawej bitwie, Lawler ponownie zwyciężył, tym razem przez TKO w piątej rundzie.

24 KOMENTARZE

 1. Zamknijcie mordy i idźcie na trening… :mamed:

  Już dzisiaj  byłem po ziemniaki w piwnicy, starczy tych sportów na weekend.

  Pora na przyjemności:baldwinwhiskey:

 2. Już dzisiaj  byłem po ziemniaki w piwnicy, starczy tych sportów na weekend.

  Pora na przyjemności:baldwinwhiskey:

  Przekonałeś mnie :baldwinwhiskey:

 3. i ten kurwa staredown pomiedzy rundami :antonio:

  Do końca życia chyba zapamiętam ten fragment

  Kozacki staredown to dali Crocop z Wandem albo Don i Takayama a tutaj to Robbie poprostu złamał psychicznie Roryego,wystarczy się przyjrzeć.Ruthless idzie w stronę McDonalda rozbujany niczym osiedlowy seba na srogich pigułach,patrzy na niego spod byka nabuzowany adrenaliną i jeszcze na koniec pluje krwią w jego stronę.Rory tylko się cofa zrezygnowany,ręce opuszczone i w sumie nie ma co się dziwić bo Lawler 2013-2015 rozpierdala całe WW na jednej gali.Dozgonny szacunek dla Kanadyjczyka ale bądźmy realistami-został wtedy zjedzony samym spojrzeniem Lawlera i tylko obecność sędziego uratowała go przed rozszarpaniem.

 4. I to było prawdziwie zajebiste WW UFC  , jeszcze dorzucić Condita  , Hendricksa  , GSP  , Diaz to było sztos  , obecnie tylko Masvidal potrafi rozkręcac imbe

 5. I to było prawdziwie zajebiste WW UFC  , jeszcze dorzucić Condita  , Hendricksa  , GSP  , Diaz to było sztos  , obecnie tylko Masvidal potrafi rozkręcac imbe

  kiedys to bylo..

 6. Nie, bo Woodlej mu potem zabrał obie.

  Haha czy Ty wogole widziałeś walkę woodleta z Rorym?przecież tam był podręcznikowy wpierdol na"najlepszym ww w historii":conorsalute:

 7. Haha czy Ty wogole widziałeś walkę woodleta z Rorym?przecież tam był podręcznikowy wpierdol na"najlepszym ww w historii":conorsalute:

  ale co do czego? on pisze, o walce lawler woodley, gdzie murzyn spacyfikowal bialego. A na ten moment lawler wyglada jak cien samego siebie.

 8. Rory pewnie podziękował Robbiemu, bo dzięki niemu może kontaktować się z Bogiem podczas walk w Geriatorze. Dobry był to okres dla WW pod rządami Lawlera.

 9. ale co do czego? on pisze, o walce lawler woodley, gdzie murzyn spacyfikowal bialego. A na ten moment lawler wyglada jak cien samego siebie.

  A no chyba że tak.Coś nie jestem dzisiaj sobą :neildegrassewhoa:

 10. Rory pewnie podziękował Robbiemu, bo dzięki niemu może kontaktować się z Bogiem podczas walk w Geriatorze. Dobry był to okres dla WW pod rządami Lawlera.

  Rory nie bije się już w Geriatorze.

 11. Rory nie bije się już w Geriatorze.

  Ale podczas walk w nim rozmawiał z Bogiem, dlatego był litościwy dla swoich rywali. W PFL pewnie też będzie z nim gadał:angel:.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.