brettjohns

Brett Johns, który zadebiutuje w federacji na UFC Fight Night 99, tym samym spełni swoje największe marzenie. Walijczyk od zawsze chciał występować w największej organizacji na świecie. Zobaczcie jak Johns zareagował na wiadomość o angażu do UFC. Jak napisał menadżer zawodnika, Brett przez długi czas zmagał się z trudnościami finansowymi, przez co zmuszony był spać na podłodze siłowni. Teraz, po podpisaniu umowy z federacją, życie Johnsa może się diametralnie zmienić.

:::MUST WATCH::: One of the most rewarding things in my job is when we get to take part in moments like this. We have all heard the stories of fighters doing that grind and sleeping on the floor of the gym. Yes sleeping on the floor of his unheated gym through winters is a part of Brett John's story, and it would be cool to say it was all for "the grind" but it was also a necessity due to the economy. His drive and his energy to keep himself and his team motivated through these hard times is what shows his true heart. Coming from a small village in Wales were opportunities were limited Brett has managed to put together a 12-0 undefeated record making him one of the top prospects in the UK. This video shows the emotions that came to a head when I called to to tell him we got the call. It could not have come at a more needed time. I am excited to announce Brett will make his UFC debut in Belfast Ireland on Nov 19th! #represented

Publiée par Brian Butler-Au sur Mardi 1 novembre 2016

Johns (12-0 MMA) to niepokonany zawodnik, którego wielu fanów z Wysp chciało zobaczyć w UFC. Walijczyk w debiucie zawalczy z Kwan Ho Kwakiem. Zobaczcie krótki materiał o „The Pikey”.

16 KOMENTARZE

 1. Wszystko zajebiście, wzbudził moją sympatię, ale jeśli dla kogoś marzeniem w dzisiejszych czasach jest samo dostanie się do UFC to za wiele raczej nie zwojuje. Nie ta psychika, mieliśmy podobne polskie przypadki.

 2. Wszystko zajebiście, wzbudził moją sympatię, ale jeśli dla kogoś marzeniem w dzisiejszych czasach jest samo dostanie się do UFC to za wiele raczej nie zwojuje. Nie ta psychika, mieliśmy podobne polskie przypadki.

  :mamed:

  Niby dlaczego "za wiele raczej nie zwojuje"? Conor cieszył się podobno jak głupi jak dostał info o walce z krótkim wyprzedzeniem. Do "polskich przypadków" to bym nie porównywał innych zawodników. Dla mnie to jedynie oznacza, że gościu zaczął spełniać swoje życiowe cele, jakieś marzenia i po prostu nie ogarnął aż emocji. Lubię zawodników, którym zależy "za bardzo". Mam podobny charakter chyba, dlatego ciary w chuj jak to oglądałem, haha.

 3. :mamed:

  Niby dlaczego "za wiele raczej nie zwojuje"? Conor cieszył się podobno jak głupi jak dostał info o walce z krótkim wyprzedzeniem. Do "polskich przypadków" to bym nie porównywał innych zawodników. Dla mnie to jedynie oznacza, że gościu zaczął spełniać swoje życiowe cele, jakieś marzenia i po prostu nie ogarnął aż emocji. Lubię zawodników, którym zależy "za bardzo". Mam podobny charakter chyba, dlatego ciary w chuj jak to oglądałem, haha.

  Jakbym się czuł przechujem to nie cieszyłbym się z samego angażu do UFC, tylko odhaczył punkt większego planu. Radość by przyszła przy konkretnych sukcesach, a nie pierwszym czy drugim kroku. Może to kwestia mojego charakteru

 4. Jakbym się czuł przechujem to nie cieszyłbym się z samego angażu do UFC, tylko odhaczył punkt większego planu. Radość by przyszła przy konkretnych sukcesach, a nie pierwszym czy drugim kroku. Może to kwestia mojego charakteru

  Możliwe. Dla mnie to zawsze oznaka emocji, tacy fighterzy "chwytają za serca" dużo fanów, a widziałem, że serio hype poszedł na niego, przynajmniej na Twitterze. Fajny smaczek, zobaczymy, jego rywal też nie jest jakimś ogórasem.

 5. Aż ciężko sobie wyobrazić co by się działo gdyby dostał propozycję od organizacji jeszcze lepszej od UFC (wiadomo o którą chodzi 😉 )

  A tak na poważnie to mega szacun, super że marzenia się spełniły i życzę facetowi wiele dobrego w UFC 😉

 6. Zobaczcie krótki materiał o "The Pikey".

  Wiedziałem, że Pikej rzucił rap, mimo iż był w tym zajebisty, aby sięgnąć jeszcze wyżej.

  :mamed:

 7. Brett przez długi czas zmagał się z trudnościami finansowymi, przez co zmuszony był spać na podłodze siłowni.

  Te trudności finansowe i spanie po salach to chyba podobnie jak u Conora McGregora? 😎

  Kibicuję, niech zarobi 🙂

 8. Możliwe. Dla mnie to zawsze oznaka emocji, tacy fighterzy "chwytają za serca" dużo fanów, a widziałem, że serio hype poszedł na niego, przynajmniej na Twitterze. Fajny smaczek, zobaczymy, jego rywal też nie jest jakimś ogórasem.

  Jego rywal się nazywa jak zupa za 5 zł 😀

 9. Piękne.

  A jak zareagował Popek na angaż w cyrku? Płakał?

  I to jest właśnie RÓŻNICA

  Śmieszą mnie tacy jak Ty.

  A widzisz różnicę w tym, że Popek za pierwszą płyte Gangu Albanii zarobił 1 300 000 tyś złoty ? A typek spał na podłodze na siłowni ?

  Gość chce sie bić, a wcale nie musi tego robić. Ja to szanuje. To jest cieżki kawał chleba, równie dobrze Popek może do konca zycia podrózować i nic nie robić.

  Ale najłatwiej komentować za klawiatury wiadomo 🙂

 10. Suchar w 100% mam takie samo myslenie jak Ty. Jak mozna plakac ze dostalo sie do UFC? Jesli masz ambicje to odchaczas i idziesz dalej…\

  Z drugiej strony nie znamy jego sytuacjii, moze od kilku walk czekal na ten angaz  i nie mogl sie doczekac? a moze byl zaskoczony bo moze to miala byc normalna rozmowa jak zawsze z menagerem a ten nagle z UFC u powiuedzial 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.