Jan Błachowicz złotkowski jocz ufc
Jan Błachowicz złotkowski jocz

Do kolejnej walki Jana Błachowicza (MMA 24-8) dla organizacji UFC coraz bliżej. Polak, który podczas gali UFC on ESPN+ 22 zawalczy z Ronaldo ”Jacare” Souzą (MMA 26-7), jest już w Brazylii, gdzie przygotowuje się do starcia. Przed wylotem, trenerzy Błachowicza, w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl przedstawiali swoje spojrzenie na nadchodzący pojedynek.

Robert Złotkowski, stwierdził, że Błachowicz jest gotów do walki w każdej płaszczyźnie.

Skupiliśmy się na tym, co robiliśmy do tej pory, bo to działa. Jeśli coś działa dobrze, nie trzeba tego zmieniać. Janek jest przygotowany w każdej płaszczyźnie. Przywita kolejnego zawodnika w swojej kategorii wagowej, ma przewagę warunków fizycznych. Liczymy, że parter Jacare nie będzie taki groźny.

Robert Jocz natomiast dodał, że nie obawia się walki Błachowicza w parterze.

Nie będziemy za wszelką cenę unikać parteru. Jeden z planów jest taki, żeby spróbować obalenia. W poprzedniej walce Hermansson obalił Jacare i nie było widać w jego poczynaniach paniki.

Gala z udziałem Jana Błachowicza odbędzie się 16 listopada w Sao Paulo, a jego starcie z Souzą będzie walką wieczoru tego wydarzenia.

Cała rozmowa z Janem Błachowiczem i trenerami dostępna jest tutaj.

5 KOMENTARZE

  1. Taktyka prosta: lewy prosty i KO-LA-NA. Na koniec jakiś sierp i z Aligatora można ściągać skórę.

  2. Jak myślicie, Janek byłby wstanie skontrolować w parterze Jacare?

    Błachowicz ma bardzo przyzwoity parter, ale wolę nie wiedzieć co by się stało gdyby Souza przetoczył Jana i znalazł się z góry…

  3. Jak myślicie, Janek byłby wstanie skontrolować w parterze Jacare?

    Błachowicz ma bardzo przyzwoity parter, ale wolę nie wiedzieć co by się stało gdyby Souza przetoczył Jana i znalazł się z góry…

    Jasne że tak Jano będzie na pewno silniejszy a ten aspekt może zauważyć na walce w parterze,  nie wspominam już o tym że będzie na pewno o wiele większy :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.