Wanderlei Silva, który podczas nadchodzącej gali Bellator 206 zmierzy się z Quintonem Jacksonem, cieszy się, że może ponownie zawalczyć w klatce, bo chce dać dobre show dla swoich fanów.

Chcę dać rozrywkę moim fanom. Jesteśmy w takim momencie kariery, że nie walczymy już o pas. Walczymy, żeby zrobić show. Cieszę się, że Bellatora daje nam taką możliwość. Chcę walczyć z ludźmi w tym samym wieku.

Samo dobre show to jednak nie wszystko co przyciągnęło Silvę do klatki. Podczas spotkania z mediami przed zbliżającą się galą Brazylijczyk został zapytany o to, czy kwota jaką otrzyma za starcie z Jacksonem to milion dolarów.

Tak. To dobry powód, by wrócić do walczenia. Milion dolarów to dobry powód, by ponownie walczyć. Cieszę się, że Bellator się pojawił i zaproponował dobre pieniądze za walkę.

Wanderlei Silva i Rampage Jackson zmierzyli się z sobą do tej pory trzy razy. Dwie pierwsze walki w Pride FC wygrał Brazylijczyk. Rampage natomiast pokonał Silvę w UFC.

13 KOMENTARZE

  1. istnieje jakies zestawienie zawodnikow, ktorzy walczyli z soba najwiecej razy w mma? cztery razy sporo 🙂

    Wiem, że @Arlovski walczył z Timem Sylvią 4 razy. A tak to sam jestem ciekawy, czy są zawodnicy, którzy mierzyli się więcej razy ze sobą

  2. istnieje jakies zestawienie zawodnikow, ktorzy walczyli z soba najwiecej razy w mma? cztery razy sporo 🙂

    Travis Fulton vs Bryan Robinson – 7 walk – 7 zwycięstw "The Ironmana"

  3. Ciezki nokaut na stare lata to faktycznie dobry powod by wrocic…

    za zieloną bańkę myślę, że da się przeżyć…:rutekajak:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.