Daniel Skibiński (MMA 15-5), który w swoim ostatnim boju jednogłośnie wypunktował Lom-Ali Nalgieva w walce wieczoru gali Babilon MMA 11 w Radomiu, na razie nie ma zaplanowanej kolejnej walki.

Zobacz również: Daniel Skibiński ze złotym medalem mistrzostw Europy w grapplingu

Popularny „Skiba” czeka na rozwój sytuacji związanej z odwołaniem imprez masowych. W ostatnich dniach pojawiły się jednak plotki na temat jego walki z Aslambekiem Saidovem w organizacji ACA. W wywiadzie z Pawłem Wyrobkiem dla naszego portalu, Daniel przyznał, że rozmowy dotyczące tej walki faktycznie się odbyły.

Był temat współpracy organizacji Babilon MMA, gdzie mam aktualnie kontrakt, z organizacją ACA. Temat pojedynku z Saidovem również był, ale z różnych przyczyn do tej walki nie dojdzie. To byłaby dla mnie świetna walka i myślę, że można do tematu wrócić jak już wszystko się unormuje.

Co ciekawe, Skibiński powiedział również, że dostał propozycję walki dla organizacji KSW, ale ma aktualnie inne sportowe priorytety.

Tak, były propozycje z KSW, ale nie do końca się dogadaliśmy. Chodziło o kontrakt trochę bardziej długoterminowy, a tak jak wspomniałem, moim priorytetem jest UFC i nie mogę sobie na tym etapie pozwolić na dwa, trzy lata. Wydaje mi się, że jestem w bardzo wysokiej formie i nie chciałby tego zmarnować zostając tutaj. Wolę się rozwijać. Nie było aż tak zaawansowanych rozmów, że rozmawialiśmy o walce z Soldiciem.

7 KOMENTARZE

 1. Czy kiedy zawodnik mówi wprost, że pójście do KSW to zmarnowanie formy to już hejt czy jeszcze nie? Będzie wycinane wg nowych standardów czy nie? :awesome:

 2. Czy kiedy zawodnik mówi wprost, że pójście do KSW to zmarnowanie formy to już hejt czy jeszcze nie? Będzie wycinane wg nowych standardów czy nie? :awesome:

  Ale hejt, że jego celem jest UFC, a będąc w KSW nie miałby możliwości przejść? Polecam przesłuchać całą wypowiedź Skiby bo naprawde wszystko fajnie wyjaśnił 🙂 48:20 dla zainteresowanych 🙂

 3. Ale hejt, że jego celem jest UFC, a będąc w KSW nie miałby możliwości przejść? Polecam przesłuchać całą wypowiedź Skiby bo naprawde wszystko fajnie wyjaśnił 🙂 48:20 dla zainteresowanych 🙂

  Nie słucham takich rzeczy. Czytam co napisaliście a tam jest jednoznacznie :deniro: nie kombinuj 🙂

 4. Nie słucham takich rzeczy. Czytam co napisaliście a tam jest jednoznacznie :deniro: nie kombinuj 🙂

  Twoja sprawa, nie wszystko jest czarno białe, każdy interpretuje jak chce. Dla mnie ambicja to nie hejt 😉

 5. Twoja sprawa, nie wszystko jest czarno białe, każdy interpretuje jak chce. Dla mnie ambicja to nie hejt 😉

  Dla mnie też nie, nie udawaj, że nie wiesz do czego piję :watchingyou:

  Zdrowia Paweł!

  :conorsalute:

 6. Dla mnie też nie, nie udawaj, że nie wiesz do czego piję :watchingyou:

  Zdrowia Paweł!

  :conorsalute:

  Oj Andrzej Andrzej.. zmiany na Cohones, ale u starych Cohonesiaków bez zmian :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.