Już w najbliższy weekend do klatki UFC powróci Diego Sanchez (MMA 29-12) i zmierzy się w niej z Michelem Pereirą (MMA 23-10). Sanchez, który przegrał swoje ostatnie starcie w UFC, liczy iż nadchodzącą walką wróci na drogę zwycięstw.

Zobacz również: Jan Błachowicz: ”Mam coś specjalnego dla Jona Jonesa, wiem jak go pokonać”

W sobotnią noc świat będzie świadkiem tego, jaki 38-letni facet, który jest znacznie mniejszy od swojego rywala, wejdzie do klatki i dokona tego, co wydaje się być niemożliwe. Nikt nie uważa mnie za faworyta w tym starciu. Przez całe życie tak ludzie na mnie patrzą i ani razu mnie to nie zatrzymało. Tym razem też nie powstrzyma mnie to od zwycięstwa. To będzie dla mnie punkt zwrotny. Tą walką rozpocznę nowy rozdział. To będzie bardzo dobra noc.

Sanchez w rozmowie dla UFC, odniósł się również do sprawy podpisania z organizacją nowego kontraktu i ewentualnej emerytury.

Po tym jak stoczę wszystkie pięć walk z mojego nowego kontraktu, podejmę decyzję co dalej. To będzie zależeć od zdrowia, rodziny i planów na przyszłość. Gdy przyjdzie mój czas, wyjdę z oktagonu i zajmę się czymś innym.

Tuż przed nadchodzącą walką Sancheza, UFC postanowiło przypomnieć fanom najciekawsze akcje z jego występu z programie The Ultimate Fighter.

14 KOMENTARZE

 1. Jeszcze 5 walk przy jego stylu i będzie się budził ze śliną na poduszce. Żal mi już tego chłopa, powinien odpoczywać i cieszyć się życiem.

 2. Z tego co pamiętam, to on od kilku ostatnich walk gada o rozpoczęciu nowego rozdziału. Dużo tych rozdziałów.

 3. To Diego Sanchez się jebnął, Jacek poleciał dosłownie

  :razz:utinlaugh:

  Nie wiedziałem, że Diego tak, świetnie mówi i pisze po polsku.

  :tellmemore:

 4. Z tego co pamiętam, to on od kilku ostatnich walk gada o rozpoczęciu nowego rozdziału. Dużo tych rozdziałów.

  poeta

 5. Rozczarowanie.

  Przez chwilę łudziłem się, że chodzi o Samuela Pereirę. Przydałby mu się porządny oklep.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.