Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1 NC) ogłosił jakiś czas temu, że wraca do organizacji KSW. Początkowo wszystko wskazywało na to, że w kolejnym pojedynku może zmierzyć się z Salahdine’em Parnasse (MMA 14-0-1). Niedawno Polak napisał jednak, że do tej walki nie dojdzie. Mateszu zapowiadał, że chce bić się z Francuzem w umownym limicie około 69 kilogramów. Parnasse obstawał jednak przy przy 66 kilogramach.

Zobacz również: Salahdine Parnasse stawia sprawę jasno, walka z Gamrotem tylko w limicie 66 kg

W rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przedstawił swoje spojrzenie na całą sytuację.

Wina leży po obu stronach. Po pierwsze Mateusz walczył już w kategorii Slahdine’ea Parnassa i zdobył tam tytuł, więc generalnie powinien bronić tego tytułu też w tej wadze jeżeli zdecydował się w niej walczyć. To nie jest też tak, że nigdy wcześniej ta walka nie pojawiała się na horyzoncie i nagle Mateusz się o niej dowiedział w styczniu, tylko publiczne zaproszenie do tej walki Maciej Kawulski wystosował w grudniu. Więc było sporo czasu, żeby się przygotować wagowo. Mateusz miał oferowaną tę walkę ze dwa razy w ubiegłym roku. Z drugiej strony Parnasse też wyzywał przeciwników w kategorii do 70 kg, więc ja myślę, że trochę jest tak, że obaj panowie się zablokowali. Myślę, że ta blokada wynika z tego, że jest ogólne przeświadczenie, że im w niższej kategorii odbędzie się ta walka, tym większe szanse ma Salahdine. Im w wyższej, tym większe szanse ma Mateusz.

Rysiewski dodał, że na najbliższej gali w Łodzi wystąpi jeden z tych dwóch zawodników, ale na razie do ich wspólnej walki nie dojdzie.

Na pewno nie teraz. […] Tym razem pracujemy nad innymi rozwiązaniami. Być może któryś z nich wystąpi w Łodzi. Szukamy jakiegoś ciekawego rozwiązania, czegoś dla fanów.

Wojsław Rysiewski odniósł się również do propozycji Macieja Kawulskiego, który zapowiedział, że jeśli Gamrot zawalczy z Parnasse, stanie się po tej walce wolnym zawodnikiem i będzie mógł odejść z KSW.

Umowa, o której mówimy obowiązywała tylko w przypadku walki z Parnasse. W przypadku innego rywala będzie obowiązywała nas inna umowa.

52 KOMENTARZE

 1. To nie jest też tak, że nigdy wcześniej ta walka nie pojawiała się na horyzoncie i nagle Mateusz się o niej dowiedział w styczniu, tylko publiczne zaproszenie do tej walki Maciej Kawulski wystosował w grudniu

  :deniro:

 2. Umowa, o której mówimy obowiązywała tylko w przypadku walki z Parnasse. W przypadku innego rywala będzie obowiązywała nas inna umowa.

  :razz:utinlaugh:

 3. Umowa, o której mówimy obowiązywała tylko w przypadku walki z Parnasse. W przypadku innego rywala będzie obowiązywała nas inna umowa.

  Haha ja wiedziałem że to KSW to burdel ale, nie pomyślałbym że do tego stopnia. Fighterzy maja po 2 konktrakty?

  Znaczy że za walke z Parnasse mogli Gamrota wypuścić a za inna nie? Jajca, a Gamer że jest głupi to tez każdy wie i fajnie dał się wpuścić w maliny.

  Szukamy jakiegoś ciekawego rozwiązania, czegoś dla fanów.

  Ciekawe rozwiązanie z Gamrotem w roli głównej?

 4. Gamera ewidentnie robią w chuja, powinien zwrócić się do Stowarzyszenia MMA Polska o pomoc.

  Juz byl, biuro te same 🙂

 5. :einsteinsmoke:

  sprawą ewidentnie powinna zająć się komisja wenecka i wszcząć międzynarodowe procedury! tu nie ma żadnych wątpliwości

 6. Nie wierzę w to co czytam, jeśli zawalczy z Francuzem to może odejść a jeśli z kimś innym to nie :iamdone:

  To jak oni mają te umowy spisane? Komedią zalatuje ta relacja KSW – zawodnik. Może niech mu zaproponują, żeby przez miesiąc lokomotywę prowadził i później jeszcze tramwaj, a jak nie będzie w październiku padało to już będzie wolny.

 7. Ta sytuacja jest pojebana nawet na standardy krs. Wygrywa Gamrot i puszczają go do UFC, zostaje im młody francuz po porażce, czyli wyniki ppv wykręci zerowe. Wygrywa młody francuz, wciąż wykręca zerowe ppv a do tego nie pozbywają się Gamrota, ponieważ po porażce UFC go nie zakontraktuje i nie można budować dalej jego legacy jako niepokonanego mistrza:mamedwhat:

 8. Ja pier*ole wstydu to krs1 nie ma. Gamer zwakował pasy, nie chce u nich walczyć, chce przejść do najlepszej federacji na świecie a Ci kurła kłody pod nogi rzucają. Powinni dać mu zielone światło i życzyć powodzenia. Czemu i komu ma to służyć to nikt nie wie. Gardzę ludźmi, którzy uniemożliwiają innym awans i rozwój.:latajacaslomkaptysiowa::kawulpokapoka:

 9. To jak oni mają te umowy spisane? Komedią zalatuje ta relacja KSW – zawodnik. Może niech mu zaproponują, żeby przez miesiąc lokomotywę prowadził i później jeszcze tramwaj, a jak nie będzie w październiku padało to już będzie wolny.

  I lepiej żeby Gamrot doczytał dobrze i oznaczył gwiazdką, że w razie gdyby padało w październiku, a wykona wcześniejsze założenia kontraktowe to jest wolny

 10. Ta sytuacja jest pojebana nawet na standardy krs. Wygrywa Gamrot i puszczają go do UFC, zostaje im młody francuz po porażce, czyli wyniki ppv wykręci zerowe. Wygrywa młody francuz, wciąż wykręca zerowe ppv a do tego nie pozbywają się Gamrota, ponieważ po porażce UFC go nie zakontraktuje i nie można budować dalej jego legacy jako niepokonanego mistrza:mamedwhat:

  Teraz gra się toczy o to kto ma większa faję czyli kto ma rację

 11. Ja ponownie publicznie ponawiam zaproszenie dla Mateusza Gamrota. Wrzuć swój kontrakt na "Pogotowie Prawne Cohones". Pomożemy nieodpłatnie. Nie z takimi problemami ludzie się zgłaszali.

 12. tylko ze Gamer chce po prostu odejsc, to parnasik chcial walki mateusz zaproponowal 69 ale kowalik mowi ze spokojnie by poszedl na68, parnas walczyl w 70 wiele razy wiec to jest wiecej niz uczciwa oferta, nawet nie probowal negocjowac tylko 65,8 i koniec. Ja nie widze niczego niewlasciwego w postawie Mateusza Jak chce udowodnic kto jest lepszy to niech przynajmniej sprobuje spotkac sie posrodku. Mateusz jak chcial udowodnic swoja klase sportowa to poszedl na 66 i pobil mistrza teraz chce pojsc dalej by sie sprawdzac, ma wieksze osiagniecia wiecej jest mozliwosci dla niego na ciekawe walki wiec moze po prostu dacie mu swiety spokoj bo to jest tak malostkowe ze glowa boli. Mozna odniesc wrazenie ze ksw przezywa jakas zapasc skoro tak sie szczypia jak by swiat sie konczyl na gamerze.

 13. Dajcie Mateuszowi ….

   Nitro pejicia !Red mówił że to Turbokozak . Albo jakiegoś innego balkanczyka , co to zostanie okrzyknięty przyszłym mistrzem jeszcze przed debiutem 😉

  A na poważnie to najlepiej dajcie Mateuszowi spokój zamiast wstrzymywać jego karierę .

  Ehh kurwa co to się stało że w każdym temacie o KSW muszę szydzić .  Ta akcja trzymania gamera na smyczy to żadnemu kelnerowi w Polsce na dłuższą metę na dobre nie wyjdzie .

 14. Mają ból dupy że inwestowali w  Gamera ściągając mu dobrych zawodników. I oni to publicznie przyznają. Że generalnie to ściągają leszczy ale przez Gamera musieli podnieść  poziom organizacji czego mu nigdy nie wybaczą.

  Cieszcie się, już nie musicie. Ciężki rozwód.

  Trzeba zrozumieć obie strony. Musieli strasznie cierpieć szukając mu sensownych zestawień, w brew swoim przekonaniom. Po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy ile poświęcili jako tak nic znacząca organizacja an świecie w imię marzeń Mateusza.

 15. Mateusz, wpadł mi głupi pomysł do głowy.

  Idź do interwencji z tym.  Włodarze teraz są cwani bo wiedzą że to się nie rozniesie poza grono hardkorowych fanów którymi oni gardzą.  Ale jak pójdziesz do telewizji z tym cyrografem , do jakiego tvnu czy gdzieś to wydaje mi się że szybko problem zostanie polubownie rozwiązany , właściciele nie będą chcieli smrodu na całą Polskę , a tak jak interesuje się tym 1-2k osób to wiadomo że rozejdzie się po kościach . Ladnie byś to ubrał w historię że zmuszają cię do zejścia wagę niżej gdzie Twój organizm nie daje rady , a to jest jedyny warunek( niewykonalny) który musisz spełnić chcąc się wydostać z KSW . Nawet Grażyny i Janusze zrozumieją że to kurewskie zachowanie ze strony federacji , a wizerunek ich chyba boli najbardziej , dziwi mnie tylko że nikt z Twojego otoczenia bliskiego nie wpadł na podobny pomysł.  Za dobre sznureczki wystarczy pociągnąć i włodarze nagle się staną tacy maluczcy 🙂

 16. Szukamy jakiegoś ciekawego rozwiązania, czegoś dla fanów.

  Proponuje tag team. Sladin bierze goscia z 70kg i Gamrot tez. Wychodzi wtedy 66kg Saladin + Gamrot pewnie jakies 80kg i dwoch po 70kg. Wszystko sie rownowazy, pierwszy tag team w KSW, 4 zawodnikow w jednej walce, emocje, elektryzacja, jednym slowem kurwa rekord!

 17. Mateusz, wpadł mi głupi pomysł do głowy.

  Idź do interwencji z tym.  Włodarze teraz są cwani bo wiedzą że to się nie rozniesie poza grono hardkorowych fanów którymi oni gardzą.  Ale jak pójdziesz do telewizji z tym cyrografem , do jakiego tvnu czy gdzieś to wydaje mi się że szybko problem zostanie polubownie rozwiązany , właściciele nie będą chcieli smrodu na całą Polskę , a tak jak interesuje się tym 1-2k osób to wiadomo że rozejdzie się po kościach . Ladnie byś to ubrał w historię że zmuszają cię do zejścia wagę niżej gdzie Twój organizm nie daje rady , a to jest jedyny warunek( niewykonalny) który musisz spełnić chcąc się wydostać z KSW . Nawet Grażyny i Janusze zrozumieją że to kurewskie zachowanie ze strony federacji , a wizerunek ich chyba boli najbardziej , dziwi mnie tylko że nikt z Twojego otoczenia bliskiego nie wpadł na podobny pomysł.  Za dobre sznureczki wystarczy pociągnąć i włodarze nagle się staną tacy maluczcy 🙂

  może do Jaworowicz jeszcze :))

 18. jeszcze ejst teraz chyba taki trend że zawodnicy z ambicjami boją się KSW i wybierają Babilon czy Fen

 19. może do Jaworowicz jeszcze :))

  Nie wiem kto to ale jak wojna to wojna , skoro lewi chciał gamera napierdalać to ten do tv nie może iść żeby zaorać te śmieszną organizacje raz na zawsze ? Poważnie

 20. Jeszce jest takie coś  Gamrot musi byc czysty a w KSW każdy może byc na bombie i z kroplówką robić wagę.

 21. Mateusz, wpadł mi głupi pomysł do głowy.

  Idź do interwencji z tym.  Włodarze teraz są cwani bo wiedzą że to się nie rozniesie poza grono hardkorowych fanów którymi oni gardzą.  Ale jak pójdziesz do telewizji z tym cyrografem , do jakiego tvnu czy gdzieś to wydaje mi się że szybko problem zostanie polubownie rozwiązany , właściciele nie będą chcieli smrodu na całą Polskę , a tak jak interesuje się tym 1-2k osób to wiadomo że rozejdzie się po kościach . Ladnie byś to ubrał w historię że zmuszają cię do zejścia wagę niżej gdzie Twój organizm nie daje rady , a to jest jedyny warunek( niewykonalny) który musisz spełnić chcąc się wydostać z KSW . Nawet Grażyny i Janusze zrozumieją że to kurewskie zachowanie ze strony federacji , a wizerunek ich chyba boli najbardziej , dziwi mnie tylko że nikt z Twojego otoczenia bliskiego nie wpadł na podobny pomysł.  Za dobre sznureczki wystarczy pociągnąć i włodarze nagle się staną tacy maluczcy 🙂

 22. Mateusz, wpadł mi głupi pomysł do głowy.

  Idź do interwencji z tym.  Włodarze teraz są cwani bo wiedzą że to się nie rozniesie poza grono hardkorowych fanów którymi oni gardzą.  Ale jak pójdziesz do telewizji z tym cyrografem , do jakiego tvnu czy gdzieś to wydaje mi się że szybko problem zostanie polubownie rozwiązany , właściciele nie będą chcieli smrodu na całą Polskę , a tak jak interesuje się tym 1-2k osób to wiadomo że rozejdzie się po kościach . Ladnie byś to ubrał w historię że zmuszają cię do zejścia wagę niżej gdzie Twój organizm nie daje rady , a to jest jedyny warunek( niewykonalny) który musisz spełnić chcąc się wydostać z KSW . Nawet Grażyny i Janusze zrozumieją że to kurewskie zachowanie ze strony federacji , a wizerunek ich chyba boli najbardziej , dziwi mnie tylko że nikt z Twojego otoczenia bliskiego nie wpadł na podobny pomysł.  Za dobre sznureczki wystarczy pociągnąć i włodarze nagle się staną tacy maluczcy 🙂

  niech jeszcze doda że w hameryce jest kontrola anty dopingowa i wykrywają nawet kroplówki,  że kiedyś sie na to godził bo musiał a teraz chce walczyć  z zawodnikami co do których niema watpliwości ze są czyści. Jeszcze niech sie powoła na casus Mameda i Janka.

 23. niech jeszcze doda że w hameryce jest kontrola anty dopingowa i wykrywają nawet kroplówki,  że kiedyś sie na to godził bo musiał a teraz chce walczyć  z zawodnikami co do których niema watpliwości ze są czyści

  Eh no muszę olać tego posta bo od kilku Twoich postów za chuj nie rozumiem co masz na myśli 😀

 24. Eh no muszę olać tego posta bo od kilku Twoich postów za chuj nie rozumiem co masz na myśli 😀

  to cytat, moge niemieć racji oco kaman koledze:

 25. to cytat, moge niemieć racji oco kaman koledze:

  No raczej racji nie masz bo nie wiem co ma pizda do wiatraka . Czy ja go na komende wysyłam że mi kurwa z symetrią wyskakujesz ?:razz:utinlaugh:

 26. Skoro szukają ciekawego rozwiązania, i skoro istnieje coś takiego jak szachoboks to może niech wystartują z nową formułą o nazwie MMArcaby?

 27. No raczej racji nie masz bo nie wiem co ma pizda do wiatraka . Czy ja go na komende wysyłam że mi kurwa z symetrią wyskakujesz ?:razz:utinlaugh:

  tym razem to ja nie wiem oco chodzi temu koledze 😀

  generalnie pisze bez składni jak tumok to co kto ma co mje rozumiec, peace

 28. :einsteinsmoke:

  sprawą ewidentnie powinna zająć się komisja wenecka sanocka i wszcząć międzynarodowe procedury! tu nie ma żadnych wątpliwości

  Poprawiłem

 29. Wina leży po obu stronach.

  Zgadzam się. Lewandowski i Kawul są winni w równym stopniu tego syfu.

  A Mameda chcieli puścić.

  Ale do Strikeforce. :jimcarrey:

 30. Przecież Oni nie Mateusza robią w chuja, tylko z Mateuszem robią kibiców w chuja.

  Cała niby sprawa rozbijała się o jedną walkę. Pasy zwakowane, walka jedna, to nie ma znaczenia z kim.

  Od początku mi to śmierdziało i zastanawiałem się jak z tego całego syfu wybrną.

  Umowa, o której mówimy obowiązywała tylko w przypadku walki z Parnasse. W przypadku innego rywala będzie obowiązywała nas inna umowa.

  :razz:ociesznymirek:

  Oni nawet się nie starają, żeby pokusić się o jakieś logiczne wytłumaczenie.

  Jak już  to kurestwo w końcu upadnie, to tego dnia biorę urlop i napierdolę się jak Księciunio.

  Kicz posmarowany gównem- takie coś reprezentuje nasz kraj na scenie światowej.

 31. W przypadku innego rywala będzie obowiązywała nas inna umowa.

  Kurwa jeśli to prawda i nie puszczą go po walce z innym rywalem to na Gamrota miejscu pierdoliłbym ten cyrk i ich kary. Chujom złotówki za PPV więcej nie wpłacę za takie akcje.

 32. Przecież Oni nie Mateusza robią w chuja, tylko z Mateuszem robią kibiców w chuja.

  Cała niby sprawa rozbijała się o jedną walkę. Pasy zwakowane, walka jedna, to nie ma znaczenia z kim.

  Od początku mi to śmierdziało i zastanawiałem się jak z tego całego syfu wybrną.

  :razz:ociesznymirek:

  Oni nawet się nie starają, żeby pokusić się o jakieś logiczne wytłumaczenie.

  Jak już  to kurestwo w końcu upadnie, to tego dnia biorę urlop i napierdolę się jak Księciunio.

  Kicz posmarowany gównem- takie coś reprezentuje nasz kraj na scenie światowej.

  Osz Ty hejterze! Będziesz u Kowalika na tweeterze!

 33. Osz Ty hejterze! Będziesz u Kowalika na tweeterze!

  Ja jestem tylko hejterem jednej organizacji. Jak się skończy, to skończy się moja misja.:conorsalute:

 34. może do Jaworowicz jeszcze :))

  Do Biura Interwencji Obywatelskich, Kononowicz napiszę pismo do ministra i po kłopocie. Ale to kosztuje kilka ton węgla…

  A tak na serio to on może podpisał nową umowę na jedną walkę ale z Parnasse a że z nim nie walczy to walkę musi odbębnić choćby i z Pudzianem. Bo to się kupy nie trzyma skoro niby jedną walką mu została na kontrakcie, chyba że obie strony nie mówiły prawdy co do kontraktu.

 35. Gamer chce to przeleżeć różnicą kilogramów.

  Parnasse powinien się zgodzić na limit 70kg pod jednym warunkiem.

  Ważenie będzie na wejściu do klatki.

 36. Gamer chce to przeleżeć różnicą kilogramów.

  Parnasse powinien się zgodzić na limit 70kg pod jednym warunkiem.

  Ważenie będzie na wejściu do klatki.

  i bez łapania za tyłek i wsadzania głowy w krocze

 37. Ktoś to jeszcze ogląda? Podobno tv publiczna teraz przytulila spora sumke, mogliby to wykupić i puszczać po m jak milosc żeby zawodnicy chociaż mieli złudzenie że kogoś ten cyrk interesuje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.