Dana White i Mike Tyson

Niedawno Mike Tyson, były mistrz wagi ciężkiej i prawdziwa legenda boksu, ogłosił, że chce powrócić na ring. „Żelazny Mike” planuje jednak toczyć boje pokazowe, a dochody z nich przekazywać na cele charytatywne.

Zobacz również: PETARDA! 53-letni Mike Tyson wymiata na tarczach, ależ siła!

Tyson od jakiegoś czasu prezentuje też urywki swoich treningów i zapowiada w nich  powrót na ring.

Pomysł walk w wykonaniu Tysona nie podoba się szefowi UFC, który jest w bardzo bliskich relacjach z bokserem. Dana w audycji Tim and Sid powiedział:

Uwielbiam Mike’a Tysona i błagam go, żeby nie walczył. Powiedziałem mu, że wygląda niesamowicie, nadal jest dynamiczny i ma siłę, jest też jednym z najlepszych zawodników wszech czasów.

White, dodał również, że może będzie sam musiał coś zaoferować Tysonowi, żeby odwieść go od pomysłu kolejnych walk.

Prawda jest taka, że nie chcę, żeby Mike walczył. Jeśli dojdzie do tego, że on będzie chciał zrobić coś szalone, może będę musiał wkroczyć i coś wymyślić, żeby tego nie robił.

Warto też przypomnieć, że w ślady Tysona chce pójść również jego były rywal, 57-letni Evander Holyfield, który też zapowiedział powrót na ring.

Zobacz również: Evander Holyfield wraca na ring! Trzecie starcie z Tysonem na horyzoncie?

6 KOMENTARZE

  1. Jak chce się bawić w krótkie walki pokazowe z innymi emerytami lub osobami nie związanymi z boksem to niech się bawi. Kasę z tego będzie miał większą niż mistrzowie UFC dostają za walkę.

    Niech tylko nie wychodzi do prawdziwych walk z aktywnymi zawodnikami, ani żadnego bare knuckle. Nie chciałbym oglądać go bitego przez jakichś bumów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.