ngannou ufc dana white

Francis Ngannou (MMA 14-3) cały czas czeka na swoją kolejną walkę w UFC. Na razie jednak nie wiadomo kiedy i z kim zmierzy się Kameruńczyk. Zapytany o to szef UFC, Dana White, w trakcie wywiadu dla TMZ Sport powiedział:

Na razie nie wiem. Nie mam teraz odpowiedzi na to pytanie.

Co jednak ciekawe, szef UFC zapowiedział, że rok 2020 dla Ngannou może okazać się niezwykle ważnym czasem.

Przed Francisem ekscytujący rok. Nie tylko duże walki, potencjalne starcie o pas, ale też Francja. Wreszcie mamy dostęp do tego rynku. Pracowaliśmy ciężko i długo nad tym, żeby MMA mogło tam zawitać i na pewno zrobimy tam galę. Francis najpewniej będzie bił się wówczas w walce wieczoru.

Ngannou po opuszczeniu Kamerunu mieszkał i trenował przez długi czas we Francji i dopiero, gdy zaczął odnosić sukcesy w UFC, przeniósł się do Las Vegas. Kameruńczyk ostatni raz walczył dla organizacji w lipcu tego roku. Pokonał wówczas przez nokaut Juniora dos Santosa. Francis Liczy jednak na to, że jeszcze przed końcem roku będzie miał okazję wejść ponownie do oktagonu.

14 KOMENTARZE

  1. No dobra Lysy ale dasz mu walke w tym roku bo biedaczek nie ma co do gara wrzucic i gloduje przez Ciebie… Do przyszlego roku to moze z niejedzenia wyladowac w polciezkiej.

  2. Czekają go ciężkie pojedynki , najpierw naprzeciwko niego stanie Karol Bedorf , a następnie Michał Andryszak spróbuje zabrać jego marzenia o pasie.

  3. No dobra Lysy ale dasz mu walke w tym roku bo biedaczek nie ma co do gara wrzucic i gloduje przez Ciebie… Do przyszlego roku to moze z niejedzenia wyladowac w polciezkiej.

    Tak to jest jak rozpierdala się pieniądze w sekundę. Syndrom większości czarnych sportowców w USA. Boks, nba, nfl i teraz jak widać mma 😀

  4. Kasy może i do końca roku mu nie zabraknie, ale chłop może chce jakąś furę wyjebaną kupić, lub dom następny.

  5. Może zorganizuja galę UFC we Francji

    No przecież właśnie jest napisane, że zrobią galę we Francji:mamedwhat:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.