O potencjalnej walce pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (MMA 28-0) i Georgesem St. Pierrem (MMA 26-2) mówiło się już wielokrotnie. Obaj zawodnicy wielokrotnie wyrażali też chęć takiego starcia. Niestety ostatecznie GSP zdecydował się odejść na emeryturę i niedawno powiedział również, że UFC nie będzie zainteresowane jego ponownym zatrudnieniem tylko na jedną walkę z Khabibem, a on nie chce innych starć.

Co ciekawe, szef UFC, który wcześniej był raczej przeciwny temu, aby GSP bił się z Nurmagomedovem, niedawno otwarcie przyznał, że gdyby pojawiła się taka możliwość, przemyślałby ją. Teraz natomiast, w rozmowie z TMZ Sports, powiedział, że jest to dla niego ciekawa opcja na wypadek problemów z zestawieniem walki Khabiba z Tonym Fergusonem (MMA 25-3).

Musi dojść do walki Khabiba z Tonym Fergusonem . Próbowaliśmy już cztery razy wcześniej, liczę więc, że tym razem się uda. To jest walka, która ma sens. Zobaczymy co się wydarzy z Tonym. Tony miał szansę wcześniej, jeśli teraz również się nie uda będę zainteresowany rozmową o walce z GSP.

31 KOMENTARZE

 1. Fergusonowi dam taka oferte która na pewno odrzuci i będę kombinował rewanż z McGregorem. Poprawiłem.

  Poza tym mam nadzieje że GSP nie będzie na tyle głupi żeby stawiac na szali taki dorobek.

  W ogóle wkurwia mnie to że zawodnik już dawno ogłosił emeryture a ci nadal próbują go kontraktować tak jakby był czynnym sportowcem.

 2. będę zainteresowany rozmową o walce z GSP.

  A w jakiej kurwa wadze? Bo GSP ostatnio w 84 walczył. Może od razu zestaw superfight z Bones :muttley:

 3. W ogóle wkurwia mnie to że zawodnik już dawno ogłosił emeryture a ci nadal próbują go kontraktować tak jakby był czynnym sportowcem.

  Powiedział że dla kebaba wróci tylko że ufc ma problem bo nie chce żeby im rozwalił mistrza. Swoją drogą chętnie bym obejrzał takie starcie.

 4. Wy znowu swoje z tym wyruchaniem Tonego…

  Kto mu kazał nie przyjmować walki z Hollowayem? Albo kto kazał mu dwukrotnie wycofać się z walki z Kebabem? Ludzie ja rozumiem, że to zabijaka ale trochę obiektywizmu błagam.

 5. Fergusonowi dam taka oferte która na pewno odrzuci i będę kombinował rewanż z McGregorem. Poprawiłem.

  Poza tym mam nadzieje że GSP nie będzie na tyle głupi żeby stawiac na szali taki dorobek.

  W ogóle wkurwia mnie to że zawodnik już dawno ogłosił emeryture a ci nadal próbują go kontraktować tak jakby był czynnym sportowcem.

  Wszyscy wiedzą ile warte są te emerytury w MMA i jak dlugo trwają więc nie ma się co dziwić

 6. Trzymajcie TF z dala od kabli, kebaba od tiramisu i jeszcze niech Tony nie siedzi sam w domu żeby seanse spirytystyczne nie chodziły mu po głowie to może się uda. Woda święcona dopiero na konfie łysy.

 7. Powiedział że dla kebaba wróci tylko że ufc ma problem bo nie chce żeby im rozwalił mistrza. Swoją drogą chętnie bym obejrzał takie starcie.

  Ja również!

 8. Łysa mendo ty skończ kombinować, dla Kebaba tylko ktoś z dwójki Tony Gejczi, każdy inny matchup sprawi że będziesz łysym pedałem jak @dizel77 tfu

 9. Do walki z Fergusonem musi dojść, opatrzność czuwa nad obojgiem, aby każdy z nich, mimo perturbacji wygrywał walki i budował superserie wygranych. Jakie oni mają winstreaki:brainoverload: gdyby się zmierzyli wcześniej któryś z nich już by przegrał. To się musi zdążyć, a nie GSP z całym szacunkiem.

 10. Jedno jest pewne, w starciu Khabib vs GSP, 10/10 razy wygrywa Khabib. Co to oznacza dla UFC? To, ze renomę straci zawodnik na emeryturze, czyli taki na jakim cieżko jest zarobić duże pieniądze. A zyska na tym Khabib, poprzez pokonanie jednego z najlepszych w historii zawodników mma. Khabib jest czynnym zawodnikiem, wiec promocja go przez zwycięstwo z „najlepszym zawodnikiem w historii” jest dla nich na rękę. Bo durnie nie widza, ze obecnie GSP jest post prime i dostałby w pizde od każdego, powyżej Ponzinibbio z top 15 WW.

 11. Wy znowu swoje z tym wyruchaniem Tonego…

  Kto mu kazał nie przyjmować walki z Hollowayem? Albo kto kazał mu dwukrotnie wycofać się z walki z Kebabem? Ludzie ja rozumiem, że to zabijaka ale trochę obiektywizmu błagam.

  Obiektywnie jest 2:2 jeżeli chodzi o wypadanie z tej walki. Gdyby Khabib był teraz na miejscu Tony'ego pisałbyś to samo?

 12. Obiektywnie jest 2:2 jeżeli chodzi o wypadanie z tej walki. Gdyby Khabib był teraz na miejscu Tony'ego pisałbyś to samo?

  Gdyby odrzucał walki mistrzowskie to oczywiście że tak. Wziąłby walkę, rozjechał Maxa i już prawdopodobnie ich starcie dawnoby się odbyło

 13. Wątpię by GSP wrócił i jeszcze zbijał do 155 funtów. Gdyby się jednak tak stało to mógłby to wygrać utrzymując walke w stójce i punktując swoim jabem. Potem mógłby znowu zakończyć karierę jako największy mistrz w historii z 3 zdobytymi pasami w różnych kategoriach.

 14. :scary:

  @dizel77 – widzisz, mordeczko, kolejny coming out. Jest Was tu więcej, niż można było się spodziewać. Niemniej od czasów afery końskiej mam wrażenie, że twardziele są twardzielami tylko na pokaz, a w domowych zaciszach miękną i twardnieją naprzemiennie…

  :suchykarol::muttley:

 15. Gdyby odrzucał walki mistrzowskie to oczywiście że tak. Wziąłby walkę, rozjechał Maxa i już prawdopodobnie ich starcie dawnoby się odbyło

  Gdyby Khabib nie narobił obory po walce z Rudym to nie trzeba by było robić tego interima.

 16. Gdyby Khabib nie narobił obory po walce z Rudym to nie trzeba by było robić tego interima.

  Gdyby gdyby…

  Gdyby rudy nie robił obory w czasie promocji walki co do niczego by nie doszło. Możemy tak gdybać ale nie zmienia to faktu że Ferguson nie przyjął walki z Hollowayem. Za to walkę z kowbojem o pietruszkę potrafił jakoś stoczyć

 17. Łysa mendo ty skończ kombinować, dla Kebaba tylko ktoś z dwójki Tony Gejczi, każdy inny matchup sprawi że będziesz łysym pedałem jak @dizel77 tfu

  to w ogóle nie jest śmieszne

 18. A w jakiej kurwa wadze? Bo GSP ostatnio w 84 walczył. Może od razu zestaw superfight z Bones :muttley:

  Bo ilość zbitych kilogramów nie ma znaczenia. Znaczenie ma kto jest przecienikiem.

  GSP zbije do lekkiej i będzie ok.

  Co innego taki Masvidal.

  On np.jest za dużym mężczyzną dla naszego Conora.

  Z kolei Conor w zestawieniu z Cejudo brzmi bardzo interesująco.

 19. Gdyby gdyby…

  Gdyby rudy nie robił obory w czasie promocji walki co do niczego by nie doszło.

  Nie zgadzam się. To nie przedszkole, a Khabib jest dorosłym człowiekiem. Rudy obrażał wszystkich dookoła, więc dostał ostry wpierdol, który był wystarczającą karą. Khabib zamiast odejść zadowolony, że go upokorzył aż ten przepraszał, wolał rzucić się na Dildona i robić burdy. Jego wybór. Został ukarany, nie chciał iść na ugodę i kisił pas przez rok, stąd ten interim z dupy.

  Możemy tak gdybać ale nie zmienia to faktu że Ferguson nie przyjął walki z Hollowayem. Za to walkę z kowbojem o pietruszkę potrafił jakoś stoczyć

  Jeżeli potrafił stoczyć z Kowbojem o pietruszkę, znaczy, że coś ważnego musiało być powodem jego odmowy. Jeżeli przez to ma mu się nie należeć TS, to dlaczego Khabib go dostał? Przypominam:

  Chcę Wam przypomnieć, że przed zostaniem mistrzem byłem bliski walko o tytuł 3 razy i za każdym razem straciłem tę okazję. Pierwszy raz miałem zawalczyć o pas w lipcu 2016 roku, lecz z powodu Ramadanu odrzuciłem ten pojedynek. Druga okazja to UFC 205, dostałem ofertę, podpisałem kontrakt, ale doskonale wiecie co się stało. Trzeci raz to UFC 209 – trafiłem do szpitala i prawie umarłem.

  https://www.mmarocks.pl/mma-news/po-ogloszeniu-poirier-vs-holloway-2-khabib-poucza-fergusona

  Wina leży po obu stronach, ale teraz jest najlepszy czas na zorganizowanie tego pojedynku i to powinno być priorytetem UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.