Donalda Cerrone (MMA 36-13, 1NC) jest zawodnikiem, który otwarcie mówi o tym, jak strach i emocje targają nim przed nadchodzącą walką. Nie udaje i szczerze przyznaj się do tego, że boi się przed starciem.

Zobacz również: To jest przerażające i szalone – Cerrone szczerze o tym, co przeżywa przed walką

Szef UFC, Dana White, nie widzi w tym nic dziwnego. Uważa, że jest to częścią procesu przygotowania do walki.

Myślę, że każdy zawodnik boi się przed walką. Jeśli ktoś mówi, że się nie boi… bez tego nie byłbyś człowiekiem. Mike Tyson opowiedział kiedyś jak boi się przed walkami. To wszystko jest częścią drogi, która prowadzi do starcia. Nie byłbyś człowiekiem, gdybyś się nie bał. Coś musi być z tobą nie tak, jeśli choć trochę się nie denerwujesz i nie obawiasz przed walką.

W rozmowie dla serwisu TSN White dodał również, że w UFC nie istnieje coś takiego jak łatwe walki.

Taka jest prawda. Jeśli chcesz zostać mistrzem UFC, musisz przejść przez prawdziwych zabójców i to od pierwszego dnia w organizacji. My nie robimy łatwych walk. Nie ustawiamy ich w taki sposób, bo nie ma u nas tzw. ogórów. To nie jest sposób w jaki pracujemy.

9 KOMENTARZE

 1. :yellowcard2::yellowcard2:red card

  Spokojnie ja na tego gościa nawet nie reaguje jego hobby to obrażanie i wyśmiewane wszystkich polskich zawodników także nie ma sensu się denerwować

 2. Spokojnie ja na tego gościa nawet nie reaguje jego hobby to obrażanie i wyśmiewane wszystkich polskich zawodników także nie ma sensu się denerwować

  Nie mój problem, że ludzie nie wiedzą co to dystans, ironia itd.  Potem się tworzą takie wypociny i zabawne oskarżenia jak twoje. Wystarczy, że napiszę, że szanuję Blachowicza i tego pana z mojej profilówki (co już kiedyś zrobiłem) a to wszystko co napisałeś zostanie obalone:razz:utinlaugh:

 3. Nie mój problem, że ludzie nie wiedzą co to dystans, ironia itd.  Potem się tworzą takie wypociny i zabawne oskarżenia jak twoje. Wystarczy, że napiszę, że szanuję Blachowicza i tego pana z mojej profilówki (co już kiedyś zrobiłem) a to wszystko co napisałeś zostanie obalone:razz:utinlaugh:

  A weź Ty już spierd@laj

 4. Mi jedynie skubany Jon Jones wydaje się nie odczuwać aż tak strachu. Na plus może to trochę to, że zawsze jest trochę większy od przeciwników, wyższy, silniejszy. A to wpływa na psychę.

 5. White dodał również, że w UFC nie istnieje coś takiego jak łatwe walki.

  Taka jest prawda. Jeśli chcesz zostać mistrzem UFC, musisz przejść przez prawdziwych zabójców i to od pierwszego dnia w organizacji.

  Jak Dana zejdzie z tego świata, to na pewno nie pójdzie do piekła- szatan nie będzie sobie robił konkurencji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.