maciej kawulski josh barnett

Josh Barnett, który niedawno wystąpił na gali Genesis i pokonał Marcina Różalskiego, nie krył po tym starciu, że chętnie pojawi się ponownie w Polsce, aby zawalczyć tu raz jeszcze. Na razie nie wiadomo kiedy Josh mógłby ponownie bić się w naszym kraju, ale Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, zapewnił, że na pewno zaprosi za jakiś czas do Polski Barnetta.

W najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu Kawulski powiedział, że przy okazji gali Genesis miał okazję spędzić sporo czasu z Barnettem i poznał go bliżej.

To jest niesamowity facet. Miałem okazję go poznać prywatnie. Spędziłem z nim trochę czasu ponieważ ze względu na kwarantannę przyjechał do Polski dużo wcześniej.

Kawulski dodał też, że jeszcze nie wie kiedy Barnett mógłby ponownie zawalczyć w Polsce, ale nie wykluczył jego startów w KSW.

Mam wrażenie, że spodobała mu się Polska. Spodobała mu się nasz gościnność, to w jaki sposób podchodzimy do produkcji, zawodników i tego jacy tutaj są fani. Myślę, że on będzie chciał wracać w tej czy innej konfiguracji, czy na Genesis czy KSW. Ma z nami kontrakt i będziemy go na pewno zapraszać. Jak, kiedy, z kim? Who knows.

Maciej Kawulski dodał też, że gala Genesis wyszła organizacji bardzo dobrze i bardzo dobrze się sprzedała. Ma to być jednak produkt incydentalny, którego kolejne edycje będą powstawać jeśli pojawi się jakiś dobry pomysł na główną walkę wieczoru takiego wydarzenia. Na razie nie wiadomo więc, kiedy ewentualnie mogłaby zostać zorganizowana druga edycja gali walk na gołe pięści.

20 KOMENTARZE

 1. Josh zdobyłby pas KSW przy pierwszym podejściu i to mimo swojego już mocno zaawansowanego jak na fightera wieku.

 2. Nazwisko nieco przebrzmiałe ale to wciąż kawał dobrego zawodnika nawet swego czasu sięgnął po pas UFC a dodać do tego umiejętności które są dalej na wysokim poziomie to nic tylko dać go do walki z Michałem Kitą

 3. Ktos na forum pisal przy okazji zakontraktowania Josha przez Genesis, ze ten mialby/ma problemy z uzyskaniem licencji w USA przez problemy zdrowotne. Ktos cos ? @baju  @Cloud @Wito

  Wg moich informacji  (przypuszczeń) nie zadebiutował w Bellatorze z uwagi na "wpadkę dopingową" (coś tam wykryli) w 2020 roku.

  "Mr. Barnett has failed a medical requirement by the Mohegan Tribe Department of Athletic Regulation and will not be fighting on the March 13 Bellator event," Mazzulli said. "He will not be allowed to fight until he resolves the failed test."

  Oficjalnego info chyba nie było, nie zdziwiłbym się, jakby tym "medical requirement" były po prostu podwyższone stężenia pewnych substancji.

  Ta rozmowa, w której odpowiada trochę wymijająco tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.

 4. Przetłumaczyłem z kawulskiego na polski:

  Maciej Kawulski dodał też, że gala Genesis  nie wyszła organizacji bardzo dobrze i bardzo dobrze się nie sprzedała. (…) Na razie nie wiadomo więc, kiedy ewentualnie i czy w ogóle mogłaby zostać zorganizowana druga edycja gali walk na gołe pięści.

  Czyli była wioska Genesis a został ch..j,

  to znaczy wój.

  Jednooki.

 5. Balem sie ze Barnett przyjedzie tylko po wyplate, a wypykal w klinczu ladnie Rozalskiego. Naprawde inteligentnie i z charakterem podszedl do walki.

 6. Balem sie ze Barnett przyjedzie tylko po wyplate, a wypykal w klinczu ladnie Rozalskiego. Naprawde inteligentnie i z charakterem podszedl do walki.

  A kiedy Josh oddał walkę? Ja sobie nie przypominam i przed walką już o tym napisałem – to nie jest gość, który przyjedzie się wywrócić byle zgarnąć wypłatę.

 7. Mam wrażenie, że to Genesis było sporym niewypałem finansowym. Dlatego z taką rezerwą się Kawul wypowiada.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.