Informacja prasowa

Już 8 czerwca w Łodzi odbędzie się gala ACA 96. W klatce jednej z najmocniejszych organizacji MMA na świecie zobaczymy walki topowych zawodników z Polski i zagranicy. W hali Łódź Sport Arena zawalczy m.in. Marcin Held i Daniel Omielańczuk. Emocji nie zabraknie na pewno w walce wieczoru, w której Piotr Strus skrzyżuje rękawice ze znanym polskim fanom MMA Svetlozarem Savovem. Rusza sprzedaż biletów na wydarzenie!

To będzie druga gala ACA w Polsce w tym roku. Po bardzo udanym lutowym wydarzeniu w Warszawie rosyjska organizacja, której przyświeca motto „Less show, more fighting”, po raz pierwszy zaprasza fanów MMA na galę w Łodzi.

Podczas łódzkiej gali w klatce ACA zawalczy m.in. Marcin Held, którego kontuzja wykluczyła z pojedynku w Warszawie oraz Daniel Omielańczuk, który w dobrym stylu wygrał ostatni pojedynek na na gali ACA 92. Jak zapowiada organizator na karcie nie zabraknie też lokalnych zawodników oraz nowych, ciekawych nazwisk ze świata sportów walki.

W walce wieczoru Strus vs Savov
Po świetnym występie Piotra Strusa (13-5) na Torwarze, za który zawodnik zainkasował bonus w wysokości 10 000 $, fanów MMA na pewno ucieszy wiadomość, że zawodnik wystąpi w walce wieczoru w Łodzi. Choć Strus przegrał najpierw walkę o pas, a potem pojedynek z Ibragimem Chuzhigaevem na ACA 92, to swoją determinacją i stylem walki skradł serca polskich fanów MMA. W Łodzi Polak będzie chciał w końcu odwrócić złą passę i jak najlepiej zaprezentować się przed swoją publicznością.

Jego przeciwnikiem będzie Svetlozar Savov (18-6) z Bułgarii, który walczył m.in. podczas KSW 34 z Antonim Chmielewskim. Doświadczony zawodnik w 2018 roku stoczył dwa zwycięskie pojedynki i jest na fali wznoszącej. Savov słynie z szybkich poddań. Aż 13 ze swoich 18 zwycięskich walk kończył już w pierwszej rundzie!

Rusza sprzedaż biletów na ACA 96
Organizacja ACA, wcześniej znana pod nazwą ACB, w ciągu ostatnich pięciu lat zorganizowała 93 gale min. w Rosji, USA, Brazylii, Australii, Anglii, Austrii oraz w Niemczech. ACA jest trzecią organizacją MMA na świecie, mającą kontrakty na wyłączność z ponad 250 zawodnikami. W Polsce organizacja gościła do tej pory pięciokrotnie, ale jeszcze nigdy w Łodzi.

Gala ACA 96 odbędzie się 8 czerwca, w sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego. Bilety na galę ACA 96 będzie można zakupić już od godz. 12:00!

Zobacz jak wyglądały walki w klatce ACA podczas warszawskiej gali ACA 92:

KARTA WALK ACA 96
8 czerwca
Łódź Sport Arena

Walka wieczoru
Piotr Strus (13-5) vs Svetlozar Savov (18-6)

Karta główna
Marcin Held (25-7) vs TBA
Daniel Omielańczuk (21-9) vs TBA

15 KOMENTARZE

 1. Dobrze!!! Jak tu nie wspierać Strusa, jak to taki prawdziwy typ? Dawaj mordo, bij mocno w ryj! (tylko mnie o technice nie zapomnij, bo płakać będę! /)

  :razz:utinlaugh:

 2. Miał być rewanż z Ibragimem:childcry:

  Nie jest źle, ale liczyłem na więcej.

  Termin wykluczal rewanż, ramadan. Ja też po zapowiedzi Piotrka liczyłem na kogos innego, ale Savov to solidny rywal, a z Antkiem przegrał jednak dość pechowo.

 3. w walce wieczoru "odpady" z KSW 😆

  Albo inaczej, chłopaki mieli w dupie KSW wyjebali się na polską organizację i podpisali kontrakty z lepszą.

 4. Termin wykluczal rewanż, ramadan.

  To pewnie nie ma szans na kaukazkich dzików na tej gali. Może dla odmiany Ruskich dadza.

 5. Albo inaczej, chłopaki mieli w dupie KSW wyjebali się na polską organizację i podpisali kontrakty z lepszą.

  przecież to kłamstwo.

 6. Termin wykluczal rewanż, ramadan. Ja też po zapowiedzi Piotrka liczyłem na kogos innego, ale Savov to solidny rywal, a z Antkiem przegrał jednak dość pechowo.

  Gdzieś tam mi w głowie coś świtało o ramadanie, ale pamiętam że kiedyś pytano chyba nawet Mameda o walkę po ramadanie i powiedział, że bez problemu się przygotuje. Wydaje mi się, że oni jednak dają radę mimo tych ograniczeń, ale może to być ten powód.

  To pewnie nie ma szans na kaukazkich dzików na tej gali. Może dla odmiany Ruskich dadza.

  No jest to zastanawiające z tym ramadanem. Zawsze zostaje narybek z Brazylii, UK, USA. Termin rzeczywiście niefortunny.

 7. Powiem tak – ramadan to nic innego jak delikatne intermittent fasting. Przeciez oni od 20 czy tam 22 do 6 rano normalnie jedzą, nie ma to zadnego negatywnego wplywu, jak z glowa ogarniesz godziny treningow

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.