O potencjalnej walce Jona JonesaFrancisem Ngannou mówi się od dawna. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało dojść do tego starcia. Natomiast Stipe Miocic, który miał okazję pokonać Ngannou został zapytany o to, kto wyszedłby zwycięsko ze starcia Francisa z Jonesem.

Zobacz również: Ngannou: „Będąc na miejscu Miocica Cormier skończyłby mnie przed czasem”

Jestem przekonany, że z dobrym planem na walkę Jon mógłby to wygrać, ale oczywiście wszystko może się wydarzyć. To jest waga ciężka, walczy się w małych rękawicach, a koleś rzuca prawdziwe bomby. Wszystko może się zdarzyć.

Miocic w rozmowie dla serwisu MMA Fighting stwierdził również, że takie starcie byłoby dla niego ciekawe.

To byłaby dobra walka. Ciekawe zestawienie. Myślę, że każdy zawodnik mierzący się z Ngannou może mieć trudną przeprawę ponieważ on jest niezwykle eksplozywny i uderza bardzo mocno. Może nie walczy tak technicznie jak Jon Jones, ale posiada ogromną siłę.

Na razie Francis Ngannou czeka na walkę mistrzowską pomiędzy Danielem Cormierem i Stipe Miocicem, a Jon Jones na zestawienie z kolejnym pretendentem do tytułu wagi półciężkiej.

6 KOMENTARZE

  1. Jebani robią wszystko żeby znowu wychujac Janka. Stipe 40 lat w Stanach, a po angielsku gorzej rozmawia od Pana Błachowicza będzie kurwa teraz bawić się w meczmejkera… Ha tfu na ciebie i na czarny charakter grubasa też.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.