shogun rua ufc

Mauricio „Shogun” Rua (MMA 26-11-1), który podczas weekendowej gali UFC on ESPN+ 22 zremisował z Paulem Craigiem (MMA 12-4-1), wierzy, że dał z siebie wszystko w trakcie walki, o czym napisał w mediach społecznościowych.

Zawsze powtarzam, że naszym obowiązkiem jest dawać z siebie wszystko i walczyć do końca, zawsze. Dotyczy to zarówno zawodników, takich jak ja, i wszystkich innych ludzi, niezależnie od profesji. To właśnie zrobiłem wczoraj. Wróciłem po długiej przerwie, po przejściu kontuzji i operacji.

Mimo takiego podejścia do sprawy, Rua nie jest jednak zadowolony z werdyktu sędziowskiego i się z nim nie zgadza.

Nie jestem szczęśliwy, ponieważ nie zgadzam się z werdyktem. Szczerze powiedziawszy uważa, że przegrałem pierwszą rundę i wygrałem dwie pozostałe. Mogę tylko podziękować Bogu, rodzinie, drużynie i wam wszystkim za doping i wiadomości, które otrzymałem. Dziękuję wam, jesteście moją największą motywacją.

Rua przed ostatnim starciem nie walczył blisko rok. W swoim wcześniejszym boju zwyciężył z Tysonem Pedro. Wcześniej natomiast został znokautowany przez Anthony’ego Smitha.

10 KOMENTARZE

 1. Shogun dawaj do geriatora wyjasniac połcieżką, w UFC nie masz już czego szukać a na odpowiedniej bombie to jeszcze pojdziesz po pas.

 2. Dałeś z siebie wszystko, przeciwnik też dał z siebie wszystko, więc remis jest sprawiedliwym wynikiem. :jimcarrey:

 3. Przeciez tu bylo czyste 2 1 w rundach, wyjebali Maurycego

  Nie do wałek okrutny. Craig przeleżał dwie rundy pod Maurycym, co tu było do punktowania?

  Niebieski sędzia zjebał. Biały i żółty punktacje akceptowalne.

 4. Niebieski sędzia zjebał. Biały i żółty punktacje akceptowalne.

  Idiota zapunktował ostatnią rundę dla Craiga za to że wstał i wychwycił dwie bomby od Szuguna na wstecznym i kosztem tego zdołał go obalić. Że-na-da.

 5. Wydymali Szoguna i to w ojczyźnie.

  W rundach 2:1 i obalenie Szkota na 10 sekund przed końcem 3 rundy nic tu nie zmienia.

 6. Idiota zapunktował ostatnią rundę dla Craiga za to że wstał i wychwycił dwie bomby od Szuguna na wstecznym i kosztem tego zdołał go obalić. Że-na-da.

  I żółty idiota zapunktował pierwszą 10:8 dla Craiga przez co wypaczył wynik kutasiarz:triggered:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.