salahdine parnasse

Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi piórkowej, niedawno przedłużył swój kontrakt z polską organizacją. Jak sam mówi, prowadził też rozmowy z innymi markami, w tym z UFC, ale ostatecznie wybrał polskiego pracodawcę.

Parnasse z największą polską organizacją jest związany od końca 2017 roku. Dotychczas pod jej szyldem stoczył pięć pojedynków, za każdym razem zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami. W kwietniu 2019 roku zdobył tymczasowy pas, nokautując Romana Szymańskiego w trzeciej rundzie.

W rozmowie dla serwisu MyMMANews powiedział dlaczego walczy dla KSW, a nie dla innych organizacji.

Byliśmy w kontakcie z UFC, ale wybraliśmy KSW. Pojawiły się ciekawe oferty, ale na razie jesteśmy z KSW. Zobaczymy co dalej za 18 miesięcy. W KSW jestem na szczycie. Oni chcą kreować gwiazdy. W UFC najpewniej byłbym jednym zawodnikiem z wielu.

Salahdine ostatni raz w klatce największej polskiej organizacji był widziany w grudniu 2019 roku. Pokonał wówczas Ivana Buchingera przez jednogłośną decyzję sędziów.

Już 30 stycznia podczas gali KSW 58 Salahdine Parnasse zmierzy się w obronie pasa z Danielem Torresem.

55 KOMENTARZE

 1. W KSW jestem na szczycie. Oni chcą kreować gwiazdy. W UFC najpewniej byłbym jednym zawodnikiem z wielu.

  Może sparował z jakimiś mocnymi zawodnikami z UFC w swojej dywizji i przekonał się, że lekko nie będzie. Albo, jak wspomniano powyżej — USADA.

 2. Może sparował z jakimiś mocnymi zawodnikami z UFC w swojej dywizji i przekonał się, że lekko nie będzie. Albo, jak wspomniano powyżej — USADA.

  Z takim podejsciem to nie ma czego szukać w UFC. Myslalem ze ma glowe mistrza, ale okazuje sie, ze to zwykły szarak, ktory wybiera bezpieczną i lekką drogę, obijając królów nokautu

 3. Dajta spokój pany – gość ma dopiero 23 lata – w ksw może jest mistrzem, ale w UFC szybko by go rozbili, więc i tak by zaraz wrócił do ksw

  Niech nabierze trochę doświadczenia na naszym kurwidołku i za dwa latka leci za ocean

  Tylko chłopina chyba nie zdaje sobie sprawy, że kontrakt z ksw to cyrograf na byczej skórze

 4. W UFC będąc jednym z wielu zrobiłby więcej niż tu będąc gwiazdą. Zamiast sprawdzić się z najlepszymi woli walczyć z Torresami tego świata to tylko pokazuję że ambicję u niego nie za wysokie.

 5. Dajta spokój pany – gość ma dopiero 23 lata – w ksw może jest mistrzem, ale w UFC szybko by go rozbili, więc i tak by zaraz wrócił do ksw

  Niech nabierze trochę doświadczenia na naszym kurwidołku i za dwa latka leci za ocean

  Tylko chłopina chyba nie zdaje sobie sprawy, że kontrakt z ksw to cyrograf na byczej skórze

  Pewnie w te dwa lata zrobi max 2 walki.

 6. Wiecej pewnego hajsu a w UFC musialby wygrywac zeby wiecej zarabiac. Nie wierzy w swoje mozliwosci najwyrazniej

 7. Wolał wybrać bycie królem w piekle, niż sługą w niebie. No, ale co się dziwić, skoro młody do niedawna dodatkowo musiał jebać na budowie żeby wyżyć? Wybrał pewną kasiorę i Arabicę pitą w biurze Kawulsona&Kelnersona niż sportowe ambicje i zbożówkę łykaną na szybkiego, przy betoniarce.

  Nie każdy ma mentalność naszego Janka i potrafi postawić wszystko na jedną kartę.

 8. Z takim podejsciem to nie ma czego szukać w UFC. Myslalem ze ma glowe mistrza, ale okazuje sie, ze to zwykły szarak, ktory wybiera bezpieczną i lekką drogę, obijając królów nokautu

  Nie wyciągałbym pochopnych wniosków.On jest jeszcze młody, powinien nabierać doświadczenia, a jak UFC jest mu dane to tam wyląduje wcześniej bądź później.Wbrew pozorom dostać tam angaż to nie jest dziś jakieś wielkie wydarzenie.Sztuką jest się dobrze tam zaprezentować i utrzymywać na powierzchni przez dłuższy czas.Ilu było takich co się pośpieszyli i wracali na tarczy po kilku walkach?Taki Chase Hooper w wieku 21 lat jest w UFC, a po 2 ostatnich pojedynkach już widać, że znalazł się tam za wcześnie.Albo ten gość od Drysdale'a co nie chciał kontynuować walki.Wywalili go po 1 pojedynku.A KSW to nie jest żaden wykładnik wartości więc po kilku zwycięstwach nie ma powodu by przeceniać ich wartość.

 9. Nie wyciągałbym pochopnych wniosków.On jest jeszcze młody, powinien nabierać doświadczenia, a jak UFC jest mu dane to tam wyląduje wcześniej bądź później.Wbrew pozorom dostać tam angaż to nie jest dziś jakieś wielkie wydarzenie.Sztuką jest się dobrze tam zaprezentować i utrzymywać na powierzchni przez dłuższy czas.Ilu było takich co się pośpieszyli i wracali na tarczy po kilku walkach?Taki Chase Hooper w wieku 21 lat jest w UFC, a po 2 ostatnich pojedynkach już widać, że znalazł się tam za wcześnie.Albo ten gość od Drysdale'a co nie chciał kontynuować walki.Wywalili go po 1 pojedynku.A KSW to nie jest żaden wykładnik wartości więc po kilku zwycięstwach nie ma powodu by przeceniać ich wartość.

  Zgadzam sie, ale jak juz ktos wyzej napisal – w KSW w te 18 miesiecy zrobi max 2 walki. Marny sposob na zdobywanie doswiadczenia, a dodatkowo gdyby noga się powinęła, to sytuacja sie skomplikuje

 10. Ales to wymyślił, kogo KSW może mu ściągnąć? Samych placków. W UFC walczylby z topem na świecie.

  I tu jest problem. On nie ma ambicji i nie chce walczyć z topem, on lubi bić placków

 11. Co mu dla rozwinięcia kariery da 2 lata w KRS1. Przecież zawalczy max 3 walki (ja obstawaiam 2) z zawodnikami których pewnie z łatwością pokona. Co do zarobków na pewno nie będą jakieś ogromne ponieważ ON NIE SPRZEDAJE PPV !!! We Francji jest anonimowym zawodnikiem. Bardzo głupio postąpił mając wybór UFC i KRS1.

 12. Dzięki uprzejmości jednego znajomego hakera skrzynek pocztowych, udało mi się zdobyć korespondencję:

  od: Saladine Pharnase<Saladine.Pharnase@buziaczek.pl>

  do:biuro@ufc.com

  data: 10 sty 2021, 15:01

  temat: cv

  wysłane z: buziaczek.pl

  Cześć,

  Zatrudnicie mnie? Bo jak nie, to spierdalam do KSW!

  pozdro! Saladyn

  od:  biuro@ufc.com

  do: Saladine Pharnase<Saladine.Pharnase@buziaczek.pl>

  data: 10 sty 2021, 15:02

  temat: RE: cv

  wysłane z iPhone'a

  spierdalaj

  pondro! Dana

 13. Jebany ćwok z kurwidołka

  Saladynie,Ty chuju bez ambicji.

  Poważnie Panowie? Trochę kultury i ogłady, bo nie zasłużył na takie wyzwiska. Na ćwoków z kurwidołka to jedynie Wy wychodzicie w takiej sytuacji, tak bezczelnie chłopa obrażając, bo wybrał (póki co!) KSW.

  Przecież on ma 23 lata i nawet widać, że fizycznie jeszcze odstaje od czołówki tej kategorii, dopiero ostatnio trochę urósł. W walce z Kornikiem była połowa obecnego Parnasse.

  Za te 18 miesięcy jak stoczy ze trzy walki, a UFC będzie szukało talentów z Francji, bo będą tam organizować gale, to będzie mógł śmiało próbować się w UFC. Teraz mógłby się błyskawicznie odbić i nie byłby ani mistrzem KSW ani nie walczyłby w UFC.

   I musiałby wrócić do pracy na budowie, faktycznie powód żeby gościowi od ćwoków i chujów cisnąć. Jestem zażenowany :siara:

 14. I dobrze.

  Jest jeszcze młody, zdrowie warto szanować, krok po kroku do celu.

  I tak przecież przejdzie do UFC po latach to czego się czepiacie?

  Poważnie Panowie? Trochę kultury i ogłady, bo nie zasłużył na takie wyzwiska. Na ćwoków z kurwidołka to jedynie Wy wychodzicie w takiej sytuacji, tak bezczelnie chłopa obrażając, bo wybrał (póki co!) KSW.

  Przecież on ma 23 lata i nawet widać, że fizycznie jeszcze odstaje od czołówki tej kategorii, dopiero ostatnio trochę urósł. W walce z Kornikiem była połowa obecnego Parnasse.

  Za te 18 miesięcy jak stoczy ze trzy walki, a UFC będzie szukało talentów z Francji, bo będą tam organizować gale, to będzie mógł śmiało próbować się w UFC. Teraz mógłby się błyskawicznie odbić i nie byłby ani mistrzem KSW ani nie walczyłby w UFC.

   I musiałby wrócić do pracy na budowie, faktycznie powód żeby gościowi od ćwoków i chujów cisnąć. Jestem zażenowany :siara:

  Dokładnie. Przecież ten Francuz wygląda jakby skromnie zbijał do swojej kategorii wagowej, a teraz porównać z zapaśnikami amerykańskimi z tej kategorii…

  W tym pewnie we Francji nie ma mocniejszych klubów, więc kombinują

 15. Jego sprawa, może ma podejście jak Rutek i ma wyjebane na sportowe ambicje liczy sie pewna dobra wypłat,jak nie będzie pierdoli farmazonów o byciu najlepszym i że poziom ksw to poziom ufc nie mam z tym problemu.

 16. Przypominam że obecny mistrz KSW w wadze LHW zdobył pas mistrzowski w KSW w 2011 roku i walczył w tej organizacji do 2014 zanim zdecydował się przejść do UFC. Dajcie jeszcze młodemu trochę czasu bo może nie czuje się na tyle mocny, a nie ciśniecie i tworzycie teorie.

 17. Słusznie, że nie porwał się od razu na ufc i wcześniej chciał zdobyć doświadczenie. Tylko ksw nie jest do tego najlepszą organizacją, z oczywistych względów… Ale pewnie było najbliższą i największą która się nim interesowała. Ja wybór na start rozumiem.

 18. 15 walk, walczy zawodowo szósty rok, ale musi łapać jeszcze doświadczenie z totalnymi klapsami przez dwa lata w KSW. No tak, wiadomo…

  :siara:

 19. 15 walk, walczy zawodowo szósty rok, ale musi łapać jeszcze doświadczenie z totalnymi klapsami przez dwa lata w KSW. No tak, wiadomo…

  :siara:

  ::really::w 2017 to miał 20 lat i 9 walk w 3 lata. Faktycznie doświadczony w chuj.

 20. Nie wyciągałbym pochopnych wniosków.On jest jeszcze młody, powinien nabierać doświadczenia, a jak UFC jest mu dane to tam wyląduje wcześniej bądź później.Wbrew pozorom dostać tam angaż to nie jest dziś jakieś wielkie wydarzenie.Sztuką jest się dobrze tam zaprezentować i utrzymywać na powierzchni przez dłuższy czas.Ilu było takich co się pośpieszyli i wracali na tarczy po kilku walkach?Taki Chase Hooper w wieku 21 lat jest w UFC, a po 2 ostatnich pojedynkach już widać, że znalazł się tam za wcześnie.Albo ten gość od Drysdale'a co nie chciał kontynuować walki.Wywalili go po 1 pojedynku.A KSW to nie jest żaden wykładnik wartości więc po kilku zwycięstwach nie ma powodu by przeceniać ich wartość.

  No niby tak, ale dywizja do 66 kg w ufc ma ok. 90 zawodników. Nie musiałby się bić od razu z topem. Chase Hooper ma bilans 2:1 w ufc i to żaden wstyd, a doświadczenie jakie zdobył w tak krótkim czasie da mu więcej niż obijanie królów KO z dżungli. Fajnie to kiedyś w wywiadzie przed ACA powiedział Adam Pałasz, że woli przegrywać na wielkiej gali z kozakami, bo w dłuższej perspektywie da mu to więcej, szczególnie mentalnie. Jeśli przegra i go wyrzucą, to zwyczajnie pójdzie do mniejszej organizacji i dalej będzie się bił, ale tym razem jego przeciwnicy będą mieli problem, bo będą się bili z bardziej doświadczonym fighterem. Do tego Parnasse już w mega mocnym sytulu pokonał pełnoprawnych zawodników mma na dobrym poziomie. Zdominował ich. Pokazał, że ma umiejętności i potencjał by rywalizować na najwyższym poziomie. Cóż jego wybór.

  P.S. Myślę, że winowajcą jest USADA, po tym co ostatnio wrzucał Parnasse na insta i teraz jego decyzja:danaillegal: Ale kto wie.

 21. ::really::w 2017 to miał 20 lat i 9 walk w 3 lata. Faktycznie doświadczony w chuj.

  Nie no faktycznie to teraz niech w KSW zrobi 3 walki w 2 lata z totalnymi boczkami i będzie elegancko doświadczony 😆

  Wiadomo, jest chłopaczyna jeszcze młody i zapewne większa część kariery przed nim, ale totalnie nie kupuję wersji z „łapaniem doświadczenia”.

 22. Nie no faktycznie to teraz niech w KSW zrobi 3 walki w 2 lata z totalnymi boczkami i będzie elegancko doświadczony 😆

  Wiadomo, jest chłopaczyna jeszcze młody i zapewne większa część kariery przed nim, ale totalnie nie kupuję wersji z „łapaniem doświadczenia”.

  Pewnie lepiej iść nieprzygotowanym, zebrać trzy razy wpierdol i wylecieć. Ale przeczytać na cohones "szacun że zaryzykował" :goldi:

   Gdyby się czuł na siłach to pewnie by poszedł bo takiej kasy, która mogła by go tu trzymać to raczej nie ma.

 23. Pewnie lepiej iść nieprzygotowanym, zebrać trzy razy wpierdol i wylecieć. Ale przeczytać na cohones "szacun że zaryzykował" :goldi:

   Gdyby się czuł na siłach to pewnie by poszedł bo takiej kasy, która mogła by go tu trzymać to raczej nie ma.

  Ok wrócimy do tematu za 18 miesięcy

 24. Nie no faktycznie to teraz niech w KSW zrobi 3 walki w 2 lata z totalnymi boczkami i będzie elegancko doświadczony 😆

  Wiadomo, jest chłopaczyna jeszcze młody i zapewne większa część kariery przed nim, ale totalnie nie kupuję wersji z „łapaniem doświadczenia”.

  W Ameryce chłopaki z rekordem 5-0 mogą mieć więcej doświadczenia niż chłopaki z Europy z rekordem 15-5 powód?  Nie kariera amatorska, nie akademickie zapasy czy chuj wie co.

  Ci chłopaki co wchodzą z rekordami jedno cyfrowymi do UFC pochodzą z renomowanych klubów trenując dzień w dzień z dużą ilością zawodników najlepszych na świecie, z tych treningów wynoszą te doświadczenie. Dlatego nie można tego tak mierzyć, tam za oceanem toczą bardziej wymagające sparingi niż często toczone są zawodowe walki pod względem poziomu .

  Jak myślisz, taki Lewandowski byłby lepszym piłkarzem gdyby siedział cała karierę w kraju i jeździł z iskrą Opole po całej Polsce + czasami na sparingi na Litwę. Czy jakby cała karierę siedział w Londynie. Ale grał na okrągło z Arsenałem, Chelsea, Tottenham i czasami sparował z Liverpoolem ? Odpowiedz jest prosta. Mniej więcej można tak to zobrazować.

  Cytując klasyka ..dla francuza

   ZA WCZEŚNIE

 25. W Ameryce chłopaki z rekordem 5-0 mogą mieć więcej doświadczenia niż chłopaki z Europy z rekordem 15-5 powód?  Nie kariera amatorska, nie akademickie zapasy czy chuj wie co.

  Ci chłopaki co wchodzą z rekordami jedno cyfrowymi do UFC pochodzą z renomowanych klubów trenując dzień w dzień z dużą ilością zawodników najlepszych na świecie, z tych treningów wynoszą te doświadczenie. Dlatego nie można tego tak mierzyć, tam za oceanem toczą bardziej wymagające sparingi niż często toczone są zawodowe walki pod względem poziomu .

  Jak myślisz, taki Lewandowski byłby lepszym piłkarzem gdyby siedział cała karierę w kraju i jeździł z iskrą Opole po całej Polsce + czasami na sparingi na Litwę. Czy jakby cała karierę siedział w Londynie. Ale grał na okrągło z Arsenałem, Chelsea, Tottenham i czasami sparował z Liverpoolem ? Odpowiedz jest prosta. Mniej więcej można tak to zobrazować.

  Cytując klasyka ..dla francuza

   ZA WCZEŚNIE

  Nie jest za wcześnie. On już pokazał co potrafi. Pięć ostatnich walk w KSW to zwycięstwa nad mega solidnymi zawodnikami i to w imponującym stylu. Nie róbmy już z KSW poziomu jakichś amatorskich walk mma w usa. Aż takiej przepaści to nie ma. Poza tym ufc to nie tylko top15, tam jest około 90 zawodników na kontrakcie w tej wadze. Tam występują też goście z piz** ściągnięci przez program DWSC. Jak zacznie teraz walczyć na takim poziomie ( w wieku 23 lat ) to koło 30 jest szansa na tak wysoki rozwój, że będzie ścisłym światowym topem. Holloway jak zaczynał przygodę z ufc to miał 21 lat i nie reprezentował takiego poziomu jak w ostatniej walce.

   Zawodnicy z USA to nie tylko poziom sportowy. Oni mają mentalność odpowiednio zbudowaną. Od dziecka trenują marząc o tytułach, wielkich walkach. Gdzie dla polskich zawodników szczytem możliwości jest, że w ogóle potrafią wyżyć z walk zawodowych. Potem jadą na wielkie gale i zjada ich stres, presja. Te słynne polskie cardio to też zasługa tego, że są za mocno pospinani w pośladach. Ile czasu zajęło Jankowi, żeby odblokował psychikę i pokazał 100% swoich możliwości? To jest mega problem, nie tylko sparingi. Bo w Polsce jak nie mieszkach na jakiejś wsi to uwierz mi, że jest tych klubów trochę na dobrym poziomie. Jest z kim porobić.

  Salahdine ma już papiery, żeby zacząć przygodę z ufc. Nie od topu, ale od walk z debiutantami jak on. Krok po kroku.

 26. Nie jest za wcześnie. On już pokazał co potrafi. Pięć ostatnich walk w KSW to zwycięstwa nad mega solidnymi zawodnikami i to w imponującym stylu. Nie róbmy już z KSW poziomu jakichś amatorskich walk mma w usa. Aż takiej przepaści to nie ma. Poza tym ufc to nie tylko top15, tam jest około 90 zawodników na kontrakcie w tej wadze. Tam występują też goście z piz** ściągnięci przez program DWSC. Jak zacznie teraz walczyć na takim poziomie ( w wieku 23 lat ) to koło 30 jest szansa na tak wysoki rozwój, że będzie ścisłym światowym topem. Holloway jak zaczynał przygodę z ufc to miał 21 lat i nie reprezentował takiego poziomu jak w ostatniej walce.

   Zawodnicy z USA to nie tylko poziom sportowy. Oni mają mentalność odpowiednio zbudowaną. Od dziecka trenują marząc o tytułach, wielkich walkach. Gdzie dla polskich zawodników szczytem możliwości jest, że w ogóle potrafią wyżyć z walk zawodowych. Potem jadą na wielkie gale i zjada ich stres, presja. Te słynne polskie cardio to też zasługa tego, że są za mocno pospinani w pośladach. Ile czasu zajęło Jankowi, żeby odblokował psychikę i pokazał 100% swoich możliwości? To jest mega problem, nie tylko sparingi. Bo w Polsce jak nie mieszkach na jakiejś wsi to uwierz mi, że jest tych klubów trochę na dobrym poziomie. Jest z kim porobić.

  Salahdine ma już papiery, żeby zacząć przygodę z ufc. Nie od topu, ale od walk z debiutantami jak on. Krok po kroku.

  Zatrzymałem się na 3cim zdaniu bo tam widać że albo czytasz niedokładnie albo bez zrozumienia. Jednak że względu na ilość tekstu i że nie jesteś alibabom to doczytam posta

 27. @Bachen123 

  W sumie nic nie mam do dodania bo bez sensu dyskusja, ani ja nie udowodnię swojej racji ani ty, jednak widzę że zakładasz wszystko bardzo optymistycznie, hollowaya za wzór podajesz… Kurwa tylko że Saladyn się męczył 3-4 walki temu z Łukaszem Rajewskim który zdecydowanie nie jest na poziomie top 15 UFC,przegrał nawet z nim rundę . No i ogólnie gdyby mu się noga daladinowi powinęła i by wyleciał jak Held to co, dokładał byś mu do wypłaty? Czy byś go wyśmiał że placek i wysyłał do fenu walczyć za frytki? To też nie jest wysoka waga, jest od chuja zawodników . Jest jeszcze jedna opcja, debiut rezultat i wpadka dopingowa. Kontrakt 14+14 i zawieszenie na rok. Utrzymasz go? 🙂 Tak to spokojnie może sobie ze 3 lata posiedzieć w Polsce, zebrać jakieś zabezpieczenie finansowe, większe doświadczenie z walk z topowymi zawodnikami i zbudować się medialnie czekając na lepszą okazję do zmiany pracodawcy typu gala we Francji czy nawet w Polsce po pandemii.

  Życie to kurwa nie jest FIFA, nie zaczyna się kariery menedżera od nowa w 2045 roku jak już nie znasz żadnego zawodnika i dalszą gra nie ma sensu .

  A co do ostatniego akapitu to napiszę krótko. Saladin nie jest ziomkiem McGregora ani czimajewa ani Khabiba, a nawet gdyby był to nie musi być za rękę prowadzony w UFC, no bo niby dlaczego? Patrz Zubaira Tukhugov co mu z tego że jest w UFC. On pewnie ma pieniądze od Allaha . Myślę że Saladyn w KSW może zarabiać podobnie co Tukhugov w UFC . Jak wiemy Zubaira mistrzem nie będzie, a imo robi Saladyna bez problemu .  Więc zobacz. Lepiej dostać wpierdol i finalnie zarobić mniej czy zarabiać godnie walcząc ( na razie ) ze słabszymi rywalami ?

  W UFC gdyby mu się powiodło optymistycznie w bliskiej przyszłości musiałby toczyć wojny w oktagonie, trochę chujowa perspektywa licząc na kolejne 10 lat kariery patrząc z punktu widzenia 23 latka nie?  Ja tam już dojrzałem do tego że to jest kariera ZAWODNIKA a nie nas, kibiców. Polecam nie patrzeć na kariery zawodników przez pryzmat własnych oczekiwań co do ich przebiegu 😉

 28. W Ameryce chłopaki z rekordem 5-0 mogą mieć więcej doświadczenia niż chłopaki z Europy z rekordem 15-5 powód?  Nie kariera amatorska, nie akademickie zapasy czy chuj wie co.

  Ci chłopaki co wchodzą z rekordami jedno cyfrowymi do UFC pochodzą z renomowanych klubów trenując dzień w dzień z dużą ilością zawodników najlepszych na świecie, z tych treningów wynoszą te doświadczenie. Dlatego nie można tego tak mierzyć, tam za oceanem toczą bardziej wymagające sparingi niż często toczone są zawodowe walki pod względem poziomu .

  Jak myślisz, taki Lewandowski byłby lepszym piłkarzem gdyby siedział cała karierę w kraju i jeździł z iskrą Opole po całej Polsce + czasami na sparingi na Litwę. Czy jakby cała karierę siedział w Londynie. Ale grał na okrągło z Arsenałem, Chelsea, Tottenham i czasami sparował z Liverpoolem ? Odpowiedz jest prosta. Mniej więcej można tak to zobrazować.

  Cytując klasyka ..dla francuza

   ZA WCZEŚNIE

  Czyli sam tutaj stwierdziłeś, że jest za wcześnie dla francuza na UFC, ale jednocześnie chuja się nauczy w Polsce nawet siedząc tu kolejne 10 lat 😆

 29. Czyli sam tutaj stwierdziłeś, że jest za wcześnie dla francuza na UFC, ale jednocześnie chuja się nauczy w Polsce nawet siedząc tu kolejne 10 lat 😆

  Prawda, ale jak posiedzi te 3 lata to będzie optymalnie imo 😀

 30. @Bachen123

  W sumie nic nie mam do dodania bo bez sensu dyskusja, ani ja nie udowodnię swojej racji ani ty, jednak widzę że zakładasz wszystko bardzo optymistycznie, hollowaya za wzór podajesz… Kurwa tylko że Saladyn się męczył 3-4 walki temu z Łukaszem Rajewskim który zdecydowanie nie jest na poziomie top 15 UFC,przegrał nawet z nim rundę . No i ogólnie gdyby mu się noga daladinowi powinęła i by wyleciał jak Held to co, dokładał byś mu do wypłaty? Czy byś go wyśmiał że placek i wysyłał do fenu walczyć za frytki? To też nie jest wysoka waga, jest od chuja zawodników . Jest jeszcze jedna opcja, debiut rezultat i wpadka dopingowa. Kontrakt 14+14 i zawieszenie na rok. Utrzymasz go? 🙂 Tak to spokojnie może sobie ze 3 lata posiedzieć w Polsce, zebrać jakieś zabezpieczenie finansowe, większe doświadczenie z walk z topowymi zawodnikami i zbudować się medialnie czekając na lepszą okazję do zmiany pracodawcy typu gala we Francji czy nawet w Polsce po pandemii.

  Życie to kurwa nie jest FIFA, nie zaczyna się kariery menedżera od nowa w 2045 roku jak już nie znasz żadnego zawodnika i dalszą gra nie ma sensu .

  A co do ostatniego akapitu to napiszę krótko. Saladin nie jest ziomkiem McGregora ani czimajewa ani Khabiba, a nawet gdyby był to nie musi być za rękę prowadzony w UFC, no bo niby dlaczego? Patrz Zubaira Tukhugov co mu z tego że jest w UFC. On pewnie ma pieniądze od Allaha . Myślę że Saladyn w KSW może zarabiać podobnie co Tukhugov w UFC . Jak wiemy Zubaira mistrzem nie będzie, a imo robi Saladyna bez problemu .  Więc zobacz. Lepiej dostać wpierdol i finalnie zarobić mniej czy zarabiać godnie walcząc ( na razie ) ze słabszymi rywalami ?

  W UFC gdyby mu się powiodło optymistycznie w bliskiej przyszłości musiałby toczyć wojny w oktagonie, trochę chujowa perspektywa licząc na kolejne 10 lat kariery patrząc z punktu widzenia 23 latka nie?  Ja tam już dojrzałem do tego że to jest kariera ZAWODNIKA a nie nas, kibiców. Polecam nie patrzeć na kariery zawodników przez pryzmat własnych oczekiwań co do ich przebiegu 😉

  Po pierwsze to ja nie jestem jego starym, żeby mu cokolwiek dorzucać.

  Ja oglądam naprawdę dużo walk i jestem pewny, że Salahdine ma potencjał, żeby walczyć w ufc. Łukasz Rajewski to nie jest żaden placek w stójce ( trenuje kickboxing z braćmi od dziecka, jego ojciec jest znanym trenerem ), a Parnasse go tam porobił w wieku 21 lat na wyjeździe. Held na ulicy żebrać nie musi mimo trzech porażek w ufc ( czeka teraz na turniej w pfl o milon) zatem porażki w ufc to żadna ujma. A przegrać to można wszędzie. Co będzie z kariera francuza jak mu się noga w krs1 podwinie?

  Ja już o tym pisałem. Jeśli bierze sterydiany to sprawa jest prosta jak budowa cepa.

  Jak nie ma ambicji sportowych patrz pkt. wyżej. Ja w jego głowie nie siedzę. Chce zarobić kilka cebulionów więcej? Może zarobi, ale to na koniec dnia ufc może zmienić twój finansowy świat, a nie jedna walka w roku w KSW ( które de facto nie płaci milionowych kontraktów zawodnikom, którzy nie są celebrytami. ).

  Chłopak musi się zastanowić nad swoim życiem. Bo może być tak, że będzie później żałował tej decyzji, że nie postanowił się sprawdzić na najwyższym poziomie.

 31. Po pierwsze to ja nie jestem jego starym, żeby mu cokolwiek dorzucać.

  Ja oglądam naprawdę dużo walk i jestem pewny, że Salahdine ma potencjał, żeby walczyć w ufc. Łukasz Rajewski to nie jest żaden placek w stójce ( trenuje kickboxing z braćmi od dziecka, jego ojciec jest znanym trenerem ), a Parnasse go tam porobił w wieku 21 lat na wyjeździe. Held na ulicy żebrać nie musi mimo trzech porażek w ufc ( czeka teraz na turniej w pfl o milon) zatem porażki w ufc to żadna ujma. A przegrać to można wszędzie. Co będzie z kariera francuza jak mu się noga w krs1 podwinie?

  Ja już o tym pisałem. Jeśli bierze sterydiany to sprawa jest prosta jak budowa cepa.

  Jak nie ma ambicji sportowych patrz pkt. wyżej. Ja w jego głowie nie siedzę. Chce zarobić kilka cebulionów więcej? Może zarobi, ale to na koniec dnia ufc może zmienić twój finansowy świat, a nie jedna walka w roku w KSW ( które de facto nie płaci milionowych kontraktów zawodnikom, którzy nie są celebrytami. ).

  Chłopak musi się zastanowić nad swoim życiem. Bo może być tak, że będzie później żałował tej decyzji, że nie postanowił się sprawdzić na najwyższym poziomie.

  Nie napisałem że Rajewski to placek.

  Nie będę też się licytować kto więcej walk oglada.

  Dalej na przykładzie Łukasza, w UFC takich nie placków jest 85% do tego z większym arsenałem bojowym a francuz jest jeszcze bardzo młody, ma jeszcze chwilę. Zobacz że Held wcześniej przed UFC bardzo długo walczył za oceanem i zarabiał dolary, mieszka w Polsce gdzie są złotówki. A Francuz zarabia w złotówkach a mieszka tam gdzie płaci w oiro. Jest różnica nie? A do tego bił się przed KSW raczej za frytki, teraz chociaż dostaje pizzę. Po co ma za 2-3 lata wrócić i walczyć znów za frytki jak mu teraz coś nie pójdzie, może się mentalnie nie czuje? Jego sprawa jak i jego powód takiego wyboru. Ogólnie to ta dyskusja nie ma dalszego sensu, trzeba być realistą jak pisałem życie to nie symulacja w komputerze … Pozdrawiam

 32. Nie napisałem że Rajewski to placek.

  Nie będę też się licytować kto więcej walk oglada.

  Dalej na przykładzie Łukasza, w UFC takich nie placków jest 85% do tego z większym arsenałem bojowym a francuz jest jeszcze bardzo młody, ma jeszcze chwilę. Zobacz że Held wcześniej przed UFC bardzo długo walczył za oceanem i zarabiał dolary, mieszka w Polsce gdzie są złotówki. A Francuz zarabia w złotówkach a mieszka tam gdzie płaci w oiro. Jest różnica nie? A do tego bił się przed KSW raczej za frytki, teraz chociaż dostaje pizzę. Po co ma za 2-3 lata wrócić i walczyć znów za frytki jak mu teraz coś nie pójdzie, może się mentalnie nie czuje? Jego sprawa jak i jego powód takiego wyboru. Ogólnie to ta dyskusja nie ma dalszego sensu, trzeba być realistą jak pisałem życie to nie symulacja w komputerze … Pozdrawiam

  No tak, tylko ja uważam, że Salahdine jest wyjątkowy. I ma potencjał na mega rozwój. A w ksw już się więcej nie rozwinie. Wyczyścił dywizje. Teraz dostaje Torresa. Z całym szacunkiem do Brazylijczyka, ale uważam go za słabszego rywala niż poprzedni przeciwnicy francuza. Zatem gdzie będzie ten rozwój? Bo tu może być regres i spoczęcie na laurach. Jedna, góra dwie walki w roku. Słabi przeciwnicy. Niewolniczy kontrakt. Jego sprawa wiadomo.

  A w kwestii finansów to jak się ma 23 lata to można właśnie zaryzykować i zawalczyć za drobne. Gorzej jak człowiek już ma 3 z przodu i dzieci. Poza tym nie wierzę, że gdyby nawet wyleciał z ufc to dostałby mniejsze pieniądze niż za oceanem. Bez przesady. Klasa zawodnika też kosztuje. Ci wszyscy "weterani ufc" ściągani przez ksw to przecież za odżywki nie walczą.

 33. Po raz kolejny trzeba to tłumaczyć?

  Salahdinie – otrzymywanie maili of UFC po uprzednim zapisaniu się do newslettera to NIE JEST BYCIE W KONTAKCIE Z UFC.

  wybiera bezpieczną i lekką drogę, obijając królów nokautu

  Kolego, ale to przecież KSW oferuje największą ilość królów nokautu na metr kwadratowy klatki, z różnych dżungli całego świata!

  UFC nigdy nie pochwaliło się żadnym królem nokautu, a KSW co galę jakiegoś ma!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.