Maciej Kawulski Jan Błachowicz

Dziś nad ranem Jan Błachowicz został mistrzem UFC. Polak w pięknym stylu rozbił już w drugiej rundzie walki Dominicka Reyesa i wróci do kraju z najważniejszym trofeum w świecie mieszanych sztuk walki.

Po zwycięstwie przez media społecznościowe przetacza się prawdziwa lawina gratulacji dla Jana Błachowicza. Jedną z osób, która również postanowiła przyłączyć się do gratulacji jest Maciej Kawulski, współtwórca KSW.

Kawulski gratulując Błachowiczowi napisał:

Są ciągle na tym świecie sprawy, które łączą zamiast dzielić. Jest mi bardzo miło, że mojemu koledze udało się połączyć na jedna noc całą branże w naszym kraju choć wydawało się to kompletnie niemożliwe. Gratuluje ci tego Janek równie mocno jak pasa #ksw #ufc

https://www.instagram.com/p/CFooimFnWGh/

Jan Błachowicz jest dziś mistrzem organizacji UFC, ale wcześniej na jego biodrach wisiał pas KSW. Błachowicz zdobył go w walce z Rameu Sokoudjou. Po udanych obronach tytułu zdecydował się odejść z polskiej organizacji i spróbować swoich sił w UFC.

 

6 KOMENTARZE

  1. Jest mi bardzo miło, że mojemu koledze

    Teraz to kolega :latajacaslomkaptysiowa: a jak odchodził z kurwidołka to pewnie jak Gamrot był na liścia ( z racji gabarytów Jana pewnie zostawił to dla siebie i swojego erudyty :kawulpokapoka: )

    :razz:utinlaugh:

  2. Ja już powoli zaczynam wierzyć, że Kawul to na prawdę filantrop, a nie pompatyczny buc.:mamedwhat:

    :mjsmile:

  3. Janek sobie na emeryturce przyjdzie do KSW wyjaśnić ciężką za dobre pieniądze i małym nakładem pracy 😀

  4. Kawul a czemu nie możliwe wytłumacz to ? Jest wielki talent to i jest wielki sukces. To jest Polska mentalność, jak któryś z nas osiąga sukces to reszta gada że to było nie możliwe a jednak . Żałosne to trochę…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.