Po wygranej w ostatnich sekundach walki Jairzinho Rozenstruik ponownie zaczął nawoływania o swoje wymarzone starcie w oktagonie UFC. Pochodzący z Surinamu zawodnik w wywiadzie po walce poprosił o zestawienie z przerażającym przedstawicielem kategorii ciężkiej, Francisem Ngannou.

Ngannou odpowiedział na wyzwanie Rozenstruika:

Słyszę Cię, Baba Jago. Dzisiaj doskonale pokazałeś o co Ci chodzi. Gratulacje za Twój powrót w tej walce.

Rozenstruik (10-0 MMA) jest niepokonany w swojej karierze MMA. Doświadczony kickboxer 9 z 10 walk wygrywał przez nokauty. W UFC wygrywał z m.in. Andreiem Arlovskim oraz w miniony weekend z Alistairem Overeemem.

Ngannou (14-3 MMA) wygrał 3 ostatnie walki z rzędu. Wszystkie swoje wygrane w karierze zdobywał przed czasem. „Predator” łączony był ostatnio z Alexandrem Volkovem, lecz walka obu panów nie jest potwierdzona przez UFC.

10 KOMENTARZE

 1. Słyszę Cię, Baba Jago. Dzisiaj doskonale pokazałeś o co Ci chodzi. Gratulacje za Twój powrót w tej walce.

  Zgodził się na walkę czy jaki chuj?:travolta:

 2. Zgodził się na walkę czy jaki chuj?:travolta:

  Sam nie wiem, Brok. Co myślisz? Ngannou w ogóle dziwak. Tak to krzyczy, że nikt nie chce walczyć, a jak już są rywale to pierdoli. Meh.

 3. Sam nie wiem, Brok. Co myślisz? Ngannou w ogóle dziwak. Tak to krzyczy, że nikt nie chce walczyć, a jak już są rywale to pierdoli. Meh.

  Myślę, że mu odpisał na odczepnego :fjedzia:

 4. Sam nie wiem, Brok. Co myślisz? Ngannou w ogóle dziwak. Tak to krzyczy, że nikt nie chce walczyć, a jak już są rywale to pierdoli. Meh.

  Woli raczej Volkova znokautowac.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.