Organizacja UFC uruchomiła nową stronę internetową „Record Book” na której hardcorowi fani będą mogli zagłębić się w statystyki i rekordy zawodników walczących dla największej organizacji MMA na świecie.

Większość statystyk na nowym portalu pochodzi z dobrze znanej fanom strony FightMetric, ale teraz dodatkowo fani na nowej wersji portalu – Record Book będą mogli zagłębić się w liczby UFC sięgające gali UFC 28 z 2000 roku kiedy to przyjęto jednolite zasady MMA.

Nowy portal zawiera mnóstwo statystyk organizacji UFC z wszystkich kategorii wagowych. Od liczby największej ilości zwycięstw oraz zakończeń walki przed czasem, po bardziej szczegółowe statystyki, takie jak czas spędzony w pozycji dominującej lub liczbę uderzeń zadaną w klinczu. Liczby będzie można filtrować za pomocą klas wagowych oraz krajów pochodzenia ale na ten moment w okienku niestety brakuje jeszcze opcji wyboru Polski.

Statystyki będą aktualizowane natychmiast po zakończonej gali i udostępniane fanom z samego rana. Dzięki byłej mistrzyni i dominatorce wagi słomkowej UFC, na stronie z rekordami nie brakuje polskich akcentów. Joanna Jędrzejczyk jest widoczna w pierwszej 10 kilku kategorii w tym np. największej ilości trafionych ciosów:

 

9 KOMENTARZE

 1. Dlaczego przeczytałem "księga rekordów KSW"? Poważnie, dopiero po wyjechaniu do góry zobaczyłem, że to o UFC chodzi :razz:ociesznymirek:

  What da :mamedwhat:

 2. rekordyksw.com

  Kawul make it happen

  A tak na temat – Andrzej w każdej klasyfikacji wysoko 😀 To cieszy.

 3. Dlaczego przeczytałem "księga rekordów KSW"? Poważnie, dopiero po wyjechaniu do góry zobaczyłem, że to o UFC chodzi :razz:ociesznymirek:

  What da :mamedwhat:

  Kalwi&Remi tyle gadają o rekordach że już podświadomie ich z tym kojarzysz. Zostałeś zaprogramowany podprogowo andrzeju :jarolaugh:

 4. Akurat najdłuższy średni czas spędzony w klatce to średnio chwalebny rekord. Niby mocne towarzystwo, bo wiadomo – walki mistrzowskie, ale jednak trochę synonim nudziarstwa. Oj chyba długo nie będzie drugiego takiego jak "Pajonk" xD Bo nawet Jones Coco Bones ma już parę "ciężkich werdyktów".

 5. Skoro już jesteśmy w temacie, orientuje się co się stało z API UFC? Dawniej na pewno pod adresem api.ufc.com była pełna dokumentacja, lub można było się stamtąd do niej dostać. Dziś widzę tylko jednego żałosnego GETa http://api.ufc.com/bars/events.html z ostatnimi galami. Ktoś coś?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.